31 березня 2020 року, вівторок, 20:17
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ще одне корисне придбання
19 березня 2020 року 23:16

Кагарлицька міська рада постійно дбає про поповнення новою технікою і засобами малої механізації служб, які займаються благоустроєм, що дозволяє ефективно виконувати поставлені завдання. Так, нещодавно для потреб адміністрації парку-пам’ятки загальнодержавного значення «Кагарлицький» було придбано нову деревоподрібнювальну машину DP 660 T вітчизняного виробництва. Агрегат призначено для подрібнення відходів деревообробки: обаполів, рейок, горбилів, верхівок та гілок дерев – у технологічну та паливну тріску. Особливо корисним він є саме для подрібнення гілок зрізаних аварійно-небезпечних  дерев (а їх по місту вдосталь), завдяки чому відпадає потреба вивозити ці негабаритні відходи на звалище.

Першим випробуванням нової дробарки стала утилізація гілок зрізаних двох крислатих берестів на території НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей», котрі загрозливо нависали й над подвір’ям, де гралася на перервах дітвора, і над дахом сусідньої двоповерхівки. Операцію видалення аварійних насаджень спільно виконували працівники адміністрації парку та КП «Міськрембудсервіс», і тривала вона кілька днів: складність полягала ще й у тому, що поряд проходить лінія електропередач, так що присутніми були й електрики «Міськрембудсервісу».

Випробування було вдалим, тож тепер деревоподрібнювальна машина використовуватиметься за призначенням на багатьох інших ділянках. Подібний агрегат, який мала адміністрація парку на своєму балансі, за рішенням депутатів передано КП «Міськрембудсервіс» для оперативного вирішення питань благоустрою рідного міста, наведення в ньому належної чистоти і порядку, що є особливо актуальним у рамках оголошеного двомісячника.

 
архів Анонси подій

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

06.04.2020  з 8:00 до 17:00 по вулицях: Гагаріна; Городецька, 1 Травня

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3423 (81.42 %)
в Кагарлицькому районі
281 (6.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.06 %)
за кордоном
203 (4.83 %)
Офіційні сайти