31 березня 2020 року, вівторок, 18:34
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
На курси – після карантину
18 березня 2020 року 17:55

П’ять телефонних дзвінків пролунали в кабінеті міського голови Олександра Панюти під час чергового «Прямого зв’язку» 18 березня.

Першим зателефонував Петро Горпиненко, якого хвилювала ситуація з карантинними обмеженнями, зокрема щодо роботи закладів обслуговування населення, де працюють члени його родини. Міський голова, деталізував зміст розпоряджень міської та районної влади (детальніше див. тут: http://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/actual/846), а також повідомив про те, що 18 березня в Київській області введено режим надзвичайної ситуації, а це тягне за собою ще суворіші обмеження, обов’язкові до виконання всіма, і Петро Васильович із розумінням сприйняв цю інформацію.

Ніна Петрівна, котра мешкає по вулиці Чапаєва, бідкалася з приводу того, що в тупиковій ділянці вулиці один із тамтешніх жителів позабивав кілочки і наскладав гілля, щоб завадити транспорту розвертатися біля його помешкання, а це створює певні незручності. Голова дав доручення директору КП «Міськрембудсервіс» Миколі Стеценку організувати вивезення гілля і видати припис про порушення правил благоустрою з приводу вищезгаданих кілочків.

Пані Антоніна з масиву Бджолопром інформувала про завеликі прольоти перил на містку через Паськівський ставок по вулиці Титова: коли слизько, то, не дай Бог, може яка дитина й у воду впасти. До кінця першої декади квітня «Міськрембудсервіс» було зобов’язано виконати необхідні зварювальні роботи для виправлення недоліку.

Почесна громадянка Кагарлицького району Клавдія Фундамент-Коляда почала діалог із подяки за висловлені їй співчуття і надану допомогу у зв’язку з передчасною смертю сина. Клавдія Романівна попросила голову допомогти з доставкою чергових її подарунків – книг  у дитячу бібліотеку і нових експонатів у районний музей, і Олександр Панюта дав вказівку наступного ж дня надіслати транспорт за реліквіями.

Василь Вовкодав, який зателефонував останнім, попросив організувати в Кагарлику курси комп’ютерної грамоти для пенсіонерів, аби ті в епоху сучасних технологій черпали інформацію, як і молодь, із соцмереж. Олександр Олексійович пообіцяв посприяти в цій добрій справі, але попросив нагадати про це, коли завершиться боротьба з коронавірусом і буде скасовано карантинні заходи.

 
архів Анонси подій

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

06.04.2020  з 8:00 до 17:00 по вулицях: Гагаріна; Городецька, 1 Травня

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3423 (81.42 %)
в Кагарлицькому районі
281 (6.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.06 %)
за кордоном
203 (4.83 %)
Офіційні сайти