31 березня 2020 року, вівторок, 19:58
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
У закритому режимі, але про важливі речі
17 березня 2020 року 20:52

У зв’язку з карантином через пандемію коронавірусу засідання виконкому Кагарлицької міської ради 17 березня відбулося в закритому режимі.

Насамперед, діючи з метою впорядкування та приведення в належний санітарний стан території міста Кагарлика, залучення до вказаних заходів громадськості міста, виконком вирішив провести протягом 17 березня – 17 травня двомісячник із благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Кагарлика. Затверджено було й відповідні заходи (їх буде опубліковано).

Ухвалено рішення про надання громадянам необхідної матеріальної допомоги, зокрема фронтовикам; надано дозвіл на безкоштовне харчування під час навчально-виховного процесу дітей із багатодітної родини, одному з мешканців міста вирішено видати дублікат утраченого свідоцтва про право власності на житловий будинок.

Надано згоду на розпорядження нежитловим приміщенням, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП; внесено зміни до одного з минулих рішень щодо тарифів на послуги КП «Кагарлицький міський ринок» із урахуванням того, шо підприємство не є платником ПДВ. Із балансу на баланс комунальних служб передано певні товарно-матеріальні цінності.

У зв’язку з можливістю залучення коштів обласного бюджету для облаштування багатофункціонального дитячого ігрового майданчика для різних вікових категорій, вирішено замовити проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дитячого ігрового майданчика біля міських бібліотек; затверджено проєктно-кошторисну документацію та техніко-економічні показники по об’єктах «Нове будівництво навісу для проведення публічних заходів на площі Незалежності в м. Кагарлик Київської області», «Капітальний ремонт тротуару по вул. Свято-Троїцька в м. Кагарлик Київської області»; пропозицію щодо виділення коштів міського бюджету для реалізації вищевказаних проєктів подано на розгляд депутатів міської ради.

У зв’язку з порушенням Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Кагарлика, прийнято рішення  демонтувати чимало рекламних засобів у місті з подальшим відшкодуванням витрат, пов’язаних із цим, за рахунок коштів осіб, що допустили порушення; натомість надано кілька законних дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Крім того, були надані ще дозволи на облаштування навісу біля одного з торговельних павільйонів на Ринковій площі; на видалення  аварійних зелених насаджень, а також згоду ТОВ «Борошномельна компанія «ТЕВІ» на збір вихідних даних для проєктування будівництва (розміщення) двох силосних установок на власній земельній ділянці; одній кагарличанці – згоду на збір вихідних даних для добудови лоджії біля власної квартири. Були питання, що стосувалися зняття з квартирного обліку, накладання стягнень відповідно до протоколів про адміністративні правопорушення, впорядкування поштових адрес тощо.

 

* * *

Також у закритому режимі відбулося цього дня засідання позачергової ХLVІ сесії Кагарлицької міської ради VІІ скликання.

Перед початком сесії було надано слово головному лікареві Кагарлицької ЦРЛ Віктору Кулініченку, який інформував депутатів про ситуацію у зв’язку з пандемією коронавірусу, про стан матеріально-технічної бази головної медичної установи району, зусилля, що спрямовуються для забезпечення протиепідемічних заходів. Тож, розпочавши засідання, серед інших коректив до бюджету поточного року депутати одноголосно ухвалили рішення виділити субвенцію в обсязі 50 000 грн до районного бюджету для потреб райлікарні – на придбання деззасобів, медикаментів, тест-систем та спецпробірок (на випадок появи відповідних хворих); ще 25 000 виділено Центру первинної медико-санітарної допомоги на придбання медичних масок та захисних костюмів для персоналу. Крім того, для КЗ КРР «ФОК Кагарличчини» виділено 5 000 грн для придбання двох камер відеонагляду; суттєві кошти пішли на фінансування дошкільних установ; на 21 000 грн збільшено статутний капітал КП «Міськрембудсервіс» тощо. 

Депутати звільнили від сплати земельного податку на 2020 рік комунальні некомерційні підприємства, що діють на території міста, крім сплати такого податку за ділянки, на яких розташована нерухомість, що надається в оренду.

Внесено було зміни до «Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Кагарлика»: заборонено розміщувати рекламу на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (в тому числі опорах) зовнішнього освітлення; а також внесено необхідні зміни до складу робочого органу з питань розміщення зовнішньої реклами.

На безоплатній основі передано КП «Міськрембудсервіс» із балансу міськради деревоподрібнювальну машину на суму 29 400 грн.

На завершення прискіпливо, але доволі оперативно було розглянуто понад два десятки земельних питань.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

 
архів Анонси подій

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

06.04.2020  з 8:00 до 17:00 по вулицях: Гагаріна; Городецька, 1 Травня

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3423 (81.42 %)
в Кагарлицькому районі
281 (6.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.06 %)
за кордоном
203 (4.83 %)
Офіційні сайти