27 лютого 2020 року, четвер, 04:16
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ОСББ – за підтримки ООН і ЄС
11 лютого 2020 року 15:25

Навчальний тренінг для активістів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків відбувся 11 лютого в Кагарлицькій міській раді в рамках реалізації проєкту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Тренінг проводили Микола Смірнов, спеціаліст із розвитку громад, регіональний координатор Програми розвитку ООН з досягнення цілей сталого розвитку в Київській області, та Олексій Веха, регіональний консультант IFC у Київській області («Програма підтримки Фонду енергоефективності України»). Представникам уже діючих ОСББ, а також будинкових комітетів, що стоять на шляху створення об’єднань співвласників було цікаво дізнатися, як краще налагодити роботу новоствореного ОСББ, організувати його поточну діяльність, як здійснити енергомодернізацію багатоквартирного будинку за підтримки Фонду енергоефективності.

Участь у заході взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Бойко та головний спеціаліст відділу муніципальних ініціатив та інвестицій Оксана Федорченко.

 

 

Публікуємо пресреліз, наданий організаторами тренінгу:

 

11 лютого 2020 р., м. Кагарлик (Київська область):  За підтримки Кагарлицької міської ради та Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) пройшов тренінг «Налагодження роботи новоствореного ОСББ», а також тренінг «Енергомодернізація багатоквартирного будинку за підтримки Фонду Енергоефективності»

Метою тренінгу було поінформувати представників ОСББ міста Кагарлик про основні проблеми, з якими стикаються новостворені ОСББ, як зробити енергомодернізацію власного будинку, про поточну діяльність проекту HOUSES.

 Зокрема було дано відповіді на питання: чи необхідно “приймати” будинок в управління - технічна документація - “баланс” - самозабезпечення - засади відносин зі співвласниками - відносини з виконавцями комунальних послуг.

Регіональний консультант «Фонду Енергоефективності України» Олексій Веха розповів, чому важливо робити енергомодернізацію житлового будинку, про існуючі проекти фінансування таких проєктів, а також більш детально розповів про проєкт «Енергодім».

Була досягнена домовленість про продовження співпраці.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до пана Миколи Смірнова, спеціаліста з розвитку громад ПРООН у Київській області за телефоном +38 066 712-08-60, або електронною поштою mykola.smirnov@undp.org

 

Довідкова інформація:

Проєкт «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку ООН. Проєкт діє в усіх областях України у містах, районних центрах, сільських та селищних радах, об’єднаних територіальних громадах та м. Києві. Проєкт навчає та консультує ініціативні групи та ОСББ щодо створення, ефективного управління, ведення бухгалтерії ОСББ та підвищення рівня енергоефективності будинків. Долучитися до Проєкту можна, зареєструвавшись на сайті www.houses.in.ua. Більше про Проєкт за посиланням http://bit.ly/2Y55VGI

 

Фонд енергоефективності – державна установа, яка надає інструменти для термореновації багатоквартирних будинків з ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку).

Підтримка Фонду полягає в наданні грантів та запровадженні комплексних технічних рішень із енергоефективності будівель з урахуванням кращих європейських практик. Програма Фонду енергоефективності реалізовується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією – IFC, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою розвитку ООН (ПРООН). Більше про Фонд за посиланням: https://www.eefund.org.ua.

 

ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)

Основна мета Проєкту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проєкт діятиме на місцевому рівні по всій країні[1], допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проєкти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

Протягом двох років Проєкт «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» буде проводити інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою інформування широкої громадськості та місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує. Проєкт проводитиме серію групових та індивідуальних консультацій для активістів, які мають намір створити ОСББ, активів уже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків.

У ході реалізації Проєкту ПРООН спиратиметься на партнерські відносини з місцевими органами влади, а також на майже десятирічний досвід мобілізації громадян для втілення місцевих спільних ініціатив, набутий у  ході впровадження проєкту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Також ПРООН тісно співпрацюватиме з Міжнародною фінансовою корпорацією – IFC, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Про проєкт можна більше дізнатись на сайті http://www.ua.undp.org/…/home-owners-of-Ukraine-for-sustain…

 

Покращення рівня енергоефективності в різних секторах української економіки є головним пріоритетом України. Житлово-комунальний сектор здійснює безпосередній вплив на якість умов життя мільйонів українців, але при цьому характеризується низькою сталістю через високий рівень споживання енергії та тепла, зношену інфраструктуру та обладнання для опалення, значні витрати газу та застарілий житловий сектор. Європейський Союзреалізовує Програму підтримки енергоефективності для України (EE4U), що має на меті сприяти підвищенню енергоефективності житлового сектору в Україні та скороченню викидів парникових газів. У цьому контексті ЄС спільно з урядом Німеччини підтримує Фонд енергоефективності України, створений Урядом України, який надаватиме технічну та фінансову підтримку на термомодернізацію багатоквартирних будинків на всій території України з метою підвищення енергоефективності. Такі заходи сприятимуть позитивним змінам у споживанні енергії, а також підсилять енергетичну незалежність країни. ПРООН надаватиме технічну допомогу шляхом впровадження проєкту, який триватиме з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2020 року.

Очікувані результати реалізації Проєкту:

·    Буде створено щонайменше 2 000 нових ОСББ;

·    Не менш ніж 4 000 ОСББ (як нові, так і вже існуючі), отримають допомогу у вигляді тренінгів і консультацій;

·    Не менш ніж 480 000 людей по всій території України отримають пряму вигоду від впровадження проекту;

·    Не менш ніж 1 000 000 підвищать свою обізнаність з питань  енергоефективності.

Основні результати за 2019 рік:

•    Проведено 1 130 тренінгів;

•    15 135 учасників пройшли навчання;

•    1 954 представників ОСББ пройшли повний цикл навчання за програмою тренінгів Проєкту;

•    1185 нових ОСББ було створено протягом першого року Проєкту;

•    За 2019 в Україні було створено 2249 ОСББ. З них за підтримки Проєкту – 1185;

•    Створено позитивну динаміку створення ОСББ, порівняно з попередніми роками;

•    Досягнуто діалогу між новоствореними ОСББ та вже існуючими Асоціаціями ОСББ;

•    Посилено партнерство між ОСББ та місцевою владою і муніципалітетами;

•    Деякі представники місцевої влади демонструють стійку зацікавленість у наданні підтримки створенню ОСББ та створенню програм підтримки ОСББ;

•    Співвласники багатоквартирних будинків у віддалених населених пунктах отримали можливість пройти навчання у професіональних тренерів;

•    Створюється Асоціація ОСББ Київської області, яка об’єднає близько 40 ОСББ;

•    У Київській області протягом 2019 року створено 29 ОСББ;

•    Проведено –55 тренінгів для ОСББ, в яких взяли участь 570 учасників

 

 

[1]Проєкт ЄС/ПРООН "Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" (HOUSES) здійснює діяльність на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій, що визначені згідно з законами України.

 
архів Анонси подій

Чергова ХLV сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 27 лютого  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У Кагарлицькій ЦРЛ є безкоштовні путівки на оздоровлення дітей будь-яких категорій. Батьки оплачуть дорогу, самі відвозять та забирають дітей:

Санаторій «Барвінок», м.Боярка. Три путівки з 11.03.2020 року. Вік дітей від 7 до 17 років.

Санаторій м. Косів. Три путівки з 01.03.2020 року. Вік дітей від 10 до 18 років.

За довідками звертатися до Петренко Тетяни Василівни (тел. 6-10-85).

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

02.03.2020  з 8:00 до 17:00 по вулиці Бащенка

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

На прохання кагарличан публікуємо розклад руху міських маршруток:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3404 (81.36 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.1 %)
за кордоном
203 (4.85 %)
Офіційні сайти