26 січня 2020 року, неділя, 00:54
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Час не жде!
14 січня 2020 року 10:51

«Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про житлово-комунальні послуги" передбачають, що співвласники багатоквартирних будинків повинні самостійно визначитися з формою управління своїм будинком. Згідно із Законом, із цією метою можна створити ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) або з укласти відповідну угоду з управителем.  Більшість мешканців багатоквартирного житлового сектору в Кагарлику вже визначилася щодо форми управління, за винятком 200-квартирного будинку по вул. Парковій, 18.

Визначений Законом термін невдовзі спливе!

Нагадуємо мешканцям вищезгаданої дев’ятиповерхівки: своє рішення мешканці будинку мають ухвалити на загальних зборах, а протокол подати до відділу муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради.

Щодо ОСББ – в Кагарлику є приклади таких успішних об’єднань, досвід яких можна запозичити, і про них уже були публікації в ЗМІ. Якщо влаштовує варіант договору з управителем-юридичною особою, в нашому місті повноваження на це має Кагарлицьке комунальне житлово-експлуатаційне підприємство (КЖЕП).

Якщо ж мешканці будинку по вул. Парковій, 18 не визначаться з формою управління спільним майном,виконавчий комітет міської ради зобов’язаний буде для них призначити управителя на конкурсній основі.

У випадку укладання добровільної угоди з управителем кількість послуг із утримання будинку та їхня вартість визначатимуться обопільно на договірних засадах. Але якщо мешканці самі не визначаться з формою управління, призначений виконкомом управитель на свій розсуд установить перелік послуг і їхню вартість, тож плата за утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території може суттєво зрости.

Час іде – житлова нерухомість, прибудинкова територія потребують належного догляду, а кожен воліє, очевидно, жити в комфортних умовах. Власники індивідуальних будинків приватного сектору не чекають, що хтось їм прийде прибирати у дворі чи ремонтувати цоколь. Зрозуміли це і співвласники більшості багатоквартирних будинків, то чого ж чекають приватні власники квартир, які мешкають під спільним дахом  висотного будинку по вул. Парковій, 18?

Тож, шановні мешканці дев’ятиповерхівки, розпорядіться своєю власністю: час уже визначитись! На рішення ваших загальних зборів чекають у міськвиконкомі. Запросити представника на збори можна за телефонами 6-09-81, 6-09-93.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

Чергова ХLІсесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 30 січня  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

29.01.2020  з 08:00 до 17:00 по вулиці Маяковського та провулку Маяковського;

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3393 (81.33 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.71 %)
за межами Кагарличчини в Україні
296 (7.09 %)
за кордоном
203 (4.87 %)
Офіційні сайти