26 січня 2020 року, неділя, 01:55
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Дбаймо про культуру
9 січня 2020 року 11:35

Кагарлицька  міська рада, виконуючи надані законом повноваження, дбає не лише про збереження і розвиток інфраструктури, зміцнення матеріальної бази підпорядкованих їй підприємств та установ. Так, заклади культури, що розташовані  в Кагарлику й перебувають на фінансуванні з районного бюджету, постійно отримують відчутну матеріальну підтримку від міста. В наших минулих публікаціях ми неодноразово розповідали про це. Ще один приклад – на фініші 2019 року було передано зі спеціального  фонду   бюджету  Кагарлицької міської ради на засадах міжбюджетного трансферту до спеціального фонду районного бюджету 30 000 грн для відділу культури і туризму, національностей та релігій Кагарлицької райдержадміністрації, а саме: 10 000 грн на придбання книг для бібліотеки, 20 000 грн – для міського Будинку культури, матеріальна база якого поповнилася мультимедійним обладнанням: воно вже використовувалося при проведенні урочистого заходу з нагоди 76-ї річниці визволення Кагарлика від фашистських загарбників.

Крім того, із загального фонду міського бюджету до районного на таких же засадах передано ще 15 000 грн (12 000 грн – на бібліотечну техніку та передплату періодичних видань, 3 000 грн – Будинку культури на оплату виконаних робіт (проведення електролінії на сцену МБК). А перед цим за рішенням депутатів було виділено 40 000 грн для облаштування підвісної стелі в читальному залі. міської бібліотеки для дорослих.

 

На знімках: нові надходження в бібліотеку; нова підвісна стеля в читальному залі.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

Чергова ХLІсесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 30 січня  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

29.01.2020  з 08:00 до 17:00 по вулиці Маяковського та провулку Маяковського;

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3393 (81.33 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.71 %)
за межами Кагарличчини в Україні
296 (7.09 %)
за кордоном
203 (4.87 %)
Офіційні сайти