1 червня 2020 року, понеділок, 19:16
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Третій школі – тридцять років
29 лиспопада 2019 року 23:13

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта взяв участь в урочистостях із нагоди 30-річчя з часу заснування міської школи №3. Сердечно привітавши колектив закладу з ювілеєм, Олександр Олексійович відзначив Подякою та цінним подарунком Наталію Коваленко – директора школи, яка нині є опорним загальноосвітнім навчальним закладом, і попросив передати таку ж відзнаку першому директору школи №3 Миколі Макаренку. Міський голова вручив сертифікати для зміцнення матеріально-технічної бази ОЗНЗ «Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» на загальну суму 55 тис. грн і запевнив, що матеріальна підтримка з боку міської ради для цього та інших закладів освіти в Кагарлику триватиме й надалі.

Були на святі щедрі вітання і від начальника відділу освіти Надії Омельченко, меценатів – Миколи Гриценка та представників «Агрофорту», першого завуча школи Петра Тимошенка і директора ЗОШ №3 1998-2011 років Миколи Семенюка та нинішнього директора закладу Наталії Коваленко, випускників різних років і вчителів-пенсіонерів, і часто вітання ці звучали в поетичній або музичній формі, а хто не зміг цього разу прибути особисто – надіслав відеовітання, як-от секретар посольства України в США, випускник школи №3 Віктор Волошин.

Очільники району – в.о.голови райдержадміністрації Світлана Синюк та голова районної ради Іван Семцов – також цього дня побували в закладі з вітаннями і подарунком – сертифікатом на 10 тис. грн.; свій подарунковий сертифікат на 5 тис. грн передав і Володимир Демиденко, сільський голова з Горохового, звідки діти їздять на заняття в школу №3.

Слова ведучих – представника педагогів старшого покоління Анатолія Гоцюка і чарівної представниці юного покоління вчителів Аліни Карпенко – доречно доповнювалися слайдами з історії школи. Вражаючим був фінальний танцювальний флешмоб, у якому взяв участь педагогічний колектив на чолі з адміністрацією школи. Сценарій був вдалим, і нагородою його натхненникам були бурхливі овації, а всім учасникам дійства – незабутні враження  про ювілейний День народження Alma mater.

…Тридцять років – не такий уже й великий проміжок часу, але на долю нашого покоління випало немало випробувань і сумних сторінок. Учасники заходу хвилиною мовчання згадували тих, хто відійшов за вічну межу, – і вчителів, і випускників школи-захисників України.

Минатимуть роки, спливатимуть століття, нові й нові покоління учнів і їхніх наставників переступатимуть поріг школи №3, щоб ніколи не переривалася спадкоємність людських знань. Тож нехай над нею, як і над усією Україною, вічно буде мирне погідне небо!

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Свято-Троїцька, 8»:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

07.06.2020  з 8:00 до 20:00 по вулиці Титова

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Запрошуємо студентів міста Кагарлик взяти участь у конкурсі від компанії StudyUp Club.

Переможець отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання в 2020 році:

Всі деталі за посиланням:

https://echizh.com.ua/grant/

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3450 (81.37 %)
в Кагарлицькому районі
283 (6.67 %)
за межами Кагарличчини в Україні
301 (7.1 %)
за кордоном
206 (4.86 %)
Офіційні сайти