6 грудня 2019 року, п'ятниця, 12:51
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Третій школі – тридцять років
29 лиспопада 2019 року 23:13

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта взяв участь в урочистостях із нагоди 30-річчя з часу заснування міської школи №3. Сердечно привітавши колектив закладу з ювілеєм, Олександр Олексійович відзначив Подякою та цінним подарунком Наталію Коваленко – директора школи, яка нині є опорним загальноосвітнім навчальним закладом, і попросив передати таку ж відзнаку першому директору школи №3 Миколі Макаренку. Міський голова вручив сертифікати для зміцнення матеріально-технічної бази ОЗНЗ «Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» на загальну суму 55 тис. грн і запевнив, що матеріальна підтримка з боку міської ради для цього та інших закладів освіти в Кагарлику триватиме й надалі.

Були на святі щедрі вітання і від начальника відділу освіти Надії Омельченко, меценатів – Миколи Гриценка та представників «Агрофорту», першого завуча школи Петра Тимошенка і директора ЗОШ №3 1998-2011 років Миколи Семенюка та нинішнього директора закладу Наталії Коваленко, випускників різних років і вчителів-пенсіонерів, і часто вітання ці звучали в поетичній або музичній формі, а хто не зміг цього разу прибути особисто – надіслав відеовітання, як-от секретар посольства України в США, випускник школи №3 Віктор Волошин.

Очільники району – в.о.голови райдержадміністрації Світлана Синюк та голова районної ради Іван Семцов – також цього дня побували в закладі з вітаннями і подарунком – сертифікатом на 10 тис. грн.; свій подарунковий сертифікат на 5 тис. грн передав і Володимир Демиденко, сільський голова з Горохового, звідки діти їздять на заняття в школу №3.

Слова ведучих – представника педагогів старшого покоління Анатолія Гоцюка і чарівної представниці юного покоління вчителів Аліни Карпенко – доречно доповнювалися слайдами з історії школи. Вражаючим був фінальний танцювальний флешмоб, у якому взяв участь педагогічний колектив на чолі з адміністрацією школи. Сценарій був вдалим, і нагородою його натхненникам були бурхливі овації, а всім учасникам дійства – незабутні враження  про ювілейний День народження Alma mater.

…Тридцять років – не такий уже й великий проміжок часу, але на долю нашого покоління випало немало випробувань і сумних сторінок. Учасники заходу хвилиною мовчання згадували тих, хто відійшов за вічну межу, – і вчителів, і випускників школи-захисників України.

Минатимуть роки, спливатимуть століття, нові й нові покоління учнів і їхніх наставників переступатимуть поріг школи №3, щоб ніколи не переривалася спадкоємність людських знань. Тож нехай над нею, як і над усією Україною, вічно буде мирне погідне небо!

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

На адресу міської ради надійшов лист від керівництва ТОВ «Ясенсвіт» із проханням оприлюднити Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

У звязку з цим публікуємо цей документ для ознайомлення громадськості міста:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  18 грудня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель. Конкурс буде проведено в приміщенні міської ради 20 грудня 2019 року о 10.00. Документи приймаються кожного дня до 17.00  у приміщенні виконавчого комітету Кагарлицької міської ради,  кабінет №5 (земельний відділ). Об’єкт оцінки: Забудована земельна ділянка комунальної власності міста загальною площею 0,6798 га, кадастровий номер 3222210100:01:484:0043 в м. Кагарлик по вул. Медова, 10, длярозміщення та експлуатації будівель, споруд, додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3356 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.78 %)
за межами Кагарличчини в Україні
293 (7.09 %)
за кордоном
202 (4.89 %)
Офіційні сайти