6 червня 2020 року, субота, 22:35
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Подвійне свято наших митців
8 лиспопада 2019 року 18:03

У Кагарлику 8 листопада відбувся урочистий захід із нагоди 50-річного ювілею міського Будинку культури і Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Із вітальними словами перед присутніми виступили в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

Керівники району та міста висловили слова подяки всім, хто робив і робить власний внесок у розвиток культури в районі та побажали всім успіхів, натхнення, молодості в душі та оптимізму, а також вручили нагороди працівникам культури та учасникам аматорських колективів району. Також до вітань долучилися начальник відділу культури і туризму, національностей та релігій Кагарлицької РДА Олена Петленко та директор МБК, який очолював заклад з 1980 по 1992 року Григорій Лавриненко.

Кагарлицький міський будинок культури відчинив свої двері у 1969 році. Першою директоркою була Жолуденко Ніна Гаврилівна, а вже з 1970 року Бойко Микола Іванович. У наступні роки – Марченко Раїса Омельянівна, Лавриненко Григорій Тарасович, Хайло Валентин Васильович, Климак Анатолій Олександрович, а нині – молодий керівник Копильний Володимир Іванович.

Учасники художної самодіяльності МБК підготували до свята яскравий ювілейний концерт, показали фрагмент театральної вистави, а на екрані глядачам представили  фотоальбом, у якому відображені різні сторінки історії провідного закладу культури Кагарличчини. Під час святкового концерту творчі колективи МБК демонстрували краще з репертуару. Глядачів чекала історична подорож сторінками творчого життя закладу: спогади про відкриття Будинку культури, про перші колективи аматорського мистецтва. Тож першу сторінку відкрив колектив, який був створений у 1960 році як Кагарлицький аматорський хоровий колектив, а з 1972 року – Народний хор тоді ще районного Будинку культури, основним ядром якого був хоровий колектив районної лікарні. Організатор і перший керівник хорів – Ніна Гаврилівна Жолуденко. Наступними керівниками були Кінько Микола Федорович, Бондаренко Олександр Володимирович, Воробець Станіслав Федорович, Рябіца Валерій, Новічкова Ірина Яківна, Карпів Любов Віталіївна, а нині керує хором Даниленко Олег Миколайович.

Ще одним колективом МБК є народний аматорський оркестр духових інструментів, який заснований у 1973 році. За роки існування оркестр неодноразово отримував звання лауреата, а в 1985 році колективу присвоєно звання народного. За цей період колективом керували талановиті та досвідчені музиканти: у 1975 році Миколюк Володимир Миколайович, далі Богуцький Віталій Григорович, Краснов Андрій Іванович, Барановський Василь Дмитрович, Кочерженко Олександр Володимирович, сьогодні оркестром керує Ігор Ільченко.

Наступна сторінка історичного фотоальбому розповіла про далекий  1992 рік, коли в міському Будинку культури був створений фольклорний колектив, а вже пізніше, 1996 року, його було перейменовано в ансамбль української пісні, якому у 1998 році присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив». Засновником і єдиним керівником колективу є Климак Анатолій Олександрович.

Також МБК багатий на 2 театри. У 1973 році Шендрик Василь Васильович заснував драматичний колектив, який у 1976 році, узявши участь у республіканському огляді драматичних колективів, отримав звання лауреата, а в 1995 році  колективу було присвоєно звання народного драматичного театру. На зміну Василю Шендрику прийшла Савельєва Ніна Олександрівна, а вже після 2011 року і до сьогодні народний аматорський драматичний колектив під назвою «Колохорт» очолює Володимир Чоповський.  2013 року молода режисерка Анастасія Мацібура очолила драматичний колектив із цікавою назвою «Стороннім В».

Із 2000 до 2016 року в МБК працювала керівником танцювального колективу Валентина Гонтарєва, яка під час святкового концерту виступила в новому амплуа – як актриса. Сьогодні хореографічний колектив очолює заслужений працівник культури Микола Кравченко.

Крім того, в МБК створені ще два вокальні колективи. У 2010 році з ініціативи Лесі Іванівни Чоповської створений вокальний ансамбль «Вишиванка», а рік тому – в =окальне тріо «Заграва», яке очолює Анастасія Мацібура.

У ході заходу з вітальними словами виступили всі керівники творчих колективів міського Будинку культури, і звичайно, завершив святкові вітання директор міського Центру культури і дозвілля Володимир Копильний.

Чудовим подарунком для присутніх став виступ гурту з Богуславщини «Надросяни».

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

На прохання прихожан Свято-Троїцького храму публікуємо перенесений у зв'язку з карантином графік поминальних днів на міських кладовищах:

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Свято-Троїцька, 8»:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

07.06.2020  з 8:00 до 20:00 по вулиці Титова

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Запрошуємо студентів міста Кагарлик взяти участь у конкурсі від компанії StudyUp Club.

Переможець отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання в 2020 році:

Всі деталі за посиланням:

https://echizh.com.ua/grant/

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3450 (81.37 %)
в Кагарлицькому районі
283 (6.67 %)
за межами Кагарличчини в Україні
301 (7.1 %)
за кордоном
206 (4.86 %)
Офіційні сайти