20 лиспопада 2019 року, середа, 13:14
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Подвійне свято наших митців
8 лиспопада 2019 року 18:03

У Кагарлику 8 листопада відбувся урочистий захід із нагоди 50-річного ювілею міського Будинку культури і Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Із вітальними словами перед присутніми виступили в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.

Керівники району та міста висловили слова подяки всім, хто робив і робить власний внесок у розвиток культури в районі та побажали всім успіхів, натхнення, молодості в душі та оптимізму, а також вручили нагороди працівникам культури та учасникам аматорських колективів району. Також до вітань долучилися начальник відділу культури і туризму, національностей та релігій Кагарлицької РДА Олена Петленко та директор МБК, який очолював заклад з 1980 по 1992 року Григорій Лавриненко.

Кагарлицький міський будинок культури відчинив свої двері у 1969 році. Першою директоркою була Жолуденко Ніна Гаврилівна, а вже з 1970 року Бойко Микола Іванович. У наступні роки – Марченко Раїса Омельянівна, Лавриненко Григорій Тарасович, Хайло Валентин Васильович, Климак Анатолій Олександрович, а нині – молодий керівник Копильний Володимир Іванович.

Учасники художної самодіяльності МБК підготували до свята яскравий ювілейний концерт, показали фрагмент театральної вистави, а на екрані глядачам представили  фотоальбом, у якому відображені різні сторінки історії провідного закладу культури Кагарличчини. Під час святкового концерту творчі колективи МБК демонстрували краще з репертуару. Глядачів чекала історична подорож сторінками творчого життя закладу: спогади про відкриття Будинку культури, про перші колективи аматорського мистецтва. Тож першу сторінку відкрив колектив, який був створений у 1960 році як Кагарлицький аматорський хоровий колектив, а з 1972 року – Народний хор тоді ще районного Будинку культури, основним ядром якого був хоровий колектив районної лікарні. Організатор і перший керівник хорів – Ніна Гаврилівна Жолуденко. Наступними керівниками були Кінько Микола Федорович, Бондаренко Олександр Володимирович, Воробець Станіслав Федорович, Рябіца Валерій, Новічкова Ірина Яківна, Карпів Любов Віталіївна, а нині керує хором Даниленко Олег Миколайович.

Ще одним колективом МБК є народний аматорський оркестр духових інструментів, який заснований у 1973 році. За роки існування оркестр неодноразово отримував звання лауреата, а в 1985 році колективу присвоєно звання народного. За цей період колективом керували талановиті та досвідчені музиканти: у 1975 році Миколюк Володимир Миколайович, далі Богуцький Віталій Григорович, Краснов Андрій Іванович, Барановський Василь Дмитрович, Кочерженко Олександр Володимирович, сьогодні оркестром керує Ігор Ільченко.

Наступна сторінка історичного фотоальбому розповіла про далекий  1992 рік, коли в міському Будинку культури був створений фольклорний колектив, а вже пізніше, 1996 року, його було перейменовано в ансамбль української пісні, якому у 1998 році присвоєно почесне звання «Народний аматорський колектив». Засновником і єдиним керівником колективу є Климак Анатолій Олександрович.

Також МБК багатий на 2 театри. У 1973 році Шендрик Василь Васильович заснував драматичний колектив, який у 1976 році, узявши участь у республіканському огляді драматичних колективів, отримав звання лауреата, а в 1995 році  колективу було присвоєно звання народного драматичного театру. На зміну Василю Шендрику прийшла Савельєва Ніна Олександрівна, а вже після 2011 року і до сьогодні народний аматорський драматичний колектив під назвою «Колохорт» очолює Володимир Чоповський.  2013 року молода режисерка Анастасія Мацібура очолила драматичний колектив із цікавою назвою «Стороннім В».

Із 2000 до 2016 року в МБК працювала керівником танцювального колективу Валентина Гонтарєва, яка під час святкового концерту виступила в новому амплуа – як актриса. Сьогодні хореографічний колектив очолює заслужений працівник культури Микола Кравченко.

Крім того, в МБК створені ще два вокальні колективи. У 2010 році з ініціативи Лесі Іванівни Чоповської створений вокальний ансамбль «Вишиванка», а рік тому – в =окальне тріо «Заграва», яке очолює Анастасія Мацібура.

У ході заходу з вітальними словами виступили всі керівники творчих колективів міського Будинку культури, і звичайно, завершив святкові вітання директор міського Центру культури і дозвілля Володимир Копильний.

Чудовим подарунком для присутніх став виступ гурту з Богуславщини «Надросяни».

 
архів Анонси подій

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  20 листопада 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова LХІ сесія міської ради VII скликання розпочне свою роботу 21 листопада  2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У зв’язку з наявністю вакантної посади керівника закладу дошкільної освіти «Ромашка» Кагарлицької міської ради Київської області, який розташований  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 16-а,  виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує з 30.10.2019 конкурс на заміщення вакантної посади керівника:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3348 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
292 (7.09 %)
за кордоном
202 (4.9 %)
Офіційні сайти