20 лиспопада 2019 року, середа, 13:13
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Хай не меркне світло!
4 лиспопада 2019 року 21:53

У центрі уваги міської влади завжди стояла турбота про поліпшення інфраструктури, зокрема й енергетичної. Так, практично повністю розв’язано проблему з вуличним освітленням, тривають заходи щодо заміни традиційних ламп на енергоощадні світлодіодні, спільно з Кагарлицьким РП ПАТ «Київобленерго» вирішуються питання щодо забезпечення безперебійного енергопостачання всіх мікрорайонів. З метою забезпечення безперебійної роботи, надійної експлуатації, технічного обслуговування енергетичних об’єктів, ефективної експлуатації спеціалізованою організацією та поліпшення умов надання кагарличанам послуг із енергозабезпечення, з комунальної власності територіальної громади міста безоплатно у власність ПрАТ «Київобленерго» передаються кабельні лінії, повітряні ЛЕП, трансформаторні підстанції тощо. Цього року за клопотанням міської ради енергетики встановили додаткову підстанцію по вул. Саксаганського, що зняло проблему енергозабезпечення цього мікрорайону. На одному з віддалених мікрорайонів у південно-західній частині міста – по вул. Залізничників – установлено п’ять нових ліхтарів вечірнього освітлення, які нарешті знімають тут проблему темної вулиці. Нещодавно за зверненням мешканців вул. Карпа Трохименка, що в новому мікрорайоні індивідуальної забудови,  «Міськрембудсервіс» облаштував вуличне освітлення біля заселених новобудов: додатково протягнуто близько 400 м кабелю та встановлено три ліхтарі.

Розгалужена мережа вуличного освітлення потребує належного обслуговування, і КП «Міськрембудсервіс» успішно справляється з цим завданням. Днями електромонтери підприємства усунули проблеми з освітлення окремих ділянок по вул. Тургенєва, Став’янці, Каштановій, Свято-Троїцькій, що сталися внаслідок короткого замикання.

 
архів Анонси подій

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  20 листопада 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова LХІ сесія міської ради VII скликання розпочне свою роботу 21 листопада  2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У зв’язку з наявністю вакантної посади керівника закладу дошкільної освіти «Ромашка» Кагарлицької міської ради Київської області, який розташований  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 16-а,  виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує з 30.10.2019 конкурс на заміщення вакантної посади керівника:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3348 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
292 (7.09 %)
за кордоном
202 (4.9 %)
Офіційні сайти