20 лиспопада 2019 року, середа, 13:47
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
У двохсотквартирному буде тепло
2 лиспопада 2019 року 23:57

Опалювальний сезон у Кагарлику розпочався. Для пересічного мешканця міста це непомітне явище: більшість багатоквартирних будинків, не говорячи вже про приватну котеджну забудову, перебуває на індивідуальному опаленні. Клопотів додало комунальне підприємство Київської обласної ради «Кагарликтепломережа», яке в липні поставило міську владу перед фактом своєї неспроможності підготуватися і своєчасно розпочати опалювальний сезон 2019-2020 рр. У міській раді негайно було створено комісію, яка вивчила ситуацію і запропонувала шляхи вирішення. Для більшості об’єктів, яких «Кагарликтепломережа» залишила напризволяще, більш-менш безболісний вихід було знайдено. Проблемним залишався двохсотквартирний дев’ятиповерховий будинок по вул. Парковій, 18. Початкова пропозиція перейти на індивідуальне опалення виявилася нереальною: навіть якби це було технічно можливо, часу було обмаль. Не без труднощів, про які неодноразово інформували місцеві ЗМІ, опалювальний сезон у висотному будинку  розпочато. Тепло на цей житловий будинок надходить із котельні по вул. Стадіонній, взятій в оренду у «Кагарликтепломережі». Кагарлицьке КЖЕП за рішенням виконкому отримало право займатися виробництвом, транспортуванням та постачанням теплової енергії, а також дозвіл на укладення договору про спільну діяльність із виробництва теплової енергії з ПП «Промбіоенергія» - до отримання відповідної ліцензії і підготовки власного персоналу (про інші заходи щодо забезпечення опалювального сезону в цьому будинку див. http://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/news/p3068). Паралельно з цим вживаються заходи для будівництва котельні безпосередньо по Парковій, 18, для чого планується реконструювати систему теплопостачання дев’ятиповерхівки коштом субвенції з державного бюджету, а благоустрій території – у ІІ кварталі 2020 року за рахунок міського бюджету.

Наш кореспондент побував на котельні по вул. Стадіонній, яка запрацювала наприкінці жовтня після відповідних підготовчих робіт, організованих міською радою. Об’єкт забезпечений сировиною – дровами, нині працює один із двох твердопаливних котлів, на виході з якого – теплоносій із відповідними показниками, достатніми для нинішніх температурних умов.

 
архів Анонси подій

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  20 листопада 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова LХІ сесія міської ради VII скликання розпочне свою роботу 21 листопада  2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У зв’язку з наявністю вакантної посади керівника закладу дошкільної освіти «Ромашка» Кагарлицької міської ради Київської області, який розташований  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 16-а,  виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує з 30.10.2019 конкурс на заміщення вакантної посади керівника:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3348 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
292 (7.09 %)
за кордоном
202 (4.9 %)
Офіційні сайти