7 червня 2020 року, неділя, 00:14
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ладижин радий інвесторам. А Кагарлик?..
1 лиспопада 2019 року 00:09

У зв’язку з планами ТОВ «ЯСЕНСВІТ» збудувати в Кагарлику на місці викуплених руїн приміщень колишньої Міжрайбази підприємство з переробки курятини, за рішенням LІХ сесії Кагарлицької міської ради VII скликання, що відбулася 17 жовтня, було організовано поїздку представників міської влади на чолі з першим заступником міського голови Олегом Пурієм і громадськості за участю мешканців мікрорайону Кагарлик-2 на підприємство з аналогічним виробництвом, налагодженим фірмою-конкурентом у м. Ладижині на Вінничині. 

31 жовтня делегацію кагарличан гостинно зустрів директор підприємства «Зернопродукт МХП», що входить у структуру агроіндустріального холдингу МХП («Миронівський хлібопродукт») Володимир Онука. У нас його добре знають: саме на Кагарличчині він починав 1991 року свою успішну кар’єру землегосподарника, а нині підприємство, очолюване Онукою, має 19 філіалів у трьох областях України.  І скрізь – на Київщині, Житомирщині, Вінничині – підприємство інвестує солідні кошти в розвиток соціальної й виробничої інфраструктури (медицина, освіта, культура, спорт, дороги, швидкісний Інтернет тощо). Відвідана кагарлицькою делегацією Краснопільська ОТГ, створена два роки тому  з десяти сіл, стала успішною не через декларовану згори підтримку, навіть не через здобуті завдяки енергійності її голови Катерини Романенко солідні іноземні гранти, а саме внаслідок систематичній, безвідмовній і значній інвестиційній підтримці МХП.

У супроводі свого іменитого земляка кагарличани побували на філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», що також входить до МХП. До слова, це підприємство є третім на планеті за потужністю, оснащене сучасним обладнанням із використанням новітніх технологій: учасники делегації з Кагарлика в цьому наочно переконалися. Ніяких нестерпних запахів, що ними дехто лякає кагарличан як наслідком переробки курятини, ні на території підприємства, ні навіть на грандіозних очисних спорудах не було чути, а найбільш переконливим доказом була кришталево чиста вода на кінцевому етапі очистки. Крім того, кагарличанам продемонстрували виробництво за новітніми технологіями на основі використання біогазу з відходів (курячого помету) філії «Птахокомплекс» електроенергії за зеленим тарифом. Переробляється ВСЕ, і подібну картину рік тому делегація з Кагарлика бачила в м. Дніпрі на ТОВ «Агро-ОВЕН» (див. http://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/news/p2455). Таке підприємство, щоправда, набагато менш потужне, ніж у Ладижині, і без процесу вирощування птиці – лише її переробки – планує збудувати на околиці Кагарлика ТОВ «ЯСЕНСВІТ».

Після цих двох поїздок – торішньої в Дніпро і цьогорічної в Ладижин – стає очевидним: екологічно безпечні технології переробки курятини сьогодні Є. Завдання ж нашої влади і громадськості проконтролювати, щоб вони повною мірою були використані ТОВ «ЯСЕНСВІТ» при проектуванні, і сказати своє переконливе слово під час громадських  слухань, які обов’язково будуть проведені, коли проект буде готовий.

Не розумію тих, хто не бачивши проекту, не знаючи предмету розмови, у соцмережах лякає людей десь віднайденими відеороликами з ріками кольорових нечистот. Можна, звісно, зарубати на пні спробу налагодити сучасне виробництво в Кагарлику, і нехай та Міжрайбаза тихенько заростає собі лозою та бур’янами!.. Багато років тому в колишньому клубі цукрозаводу нові власники збиралися  відкрити небачений тоді в Кагарлику супермаркет. «Активісти» не дали!.. І що там тепер? Руїни (до речі, небезпечні!) та смітник для всієї округи. А інвестора годі й шукати. Чи не за кордон часом утік? Між іншим, «активісти» змушують і МХП розвивати свої потужності не на вітчизняних теренах, а в Нідерландах, Словенії – там, у Європі, курятина, виявляється, не пахне!

…Ладижин, який, за словами одного з учасників поїздки, мешканця мікрорайону Кагарлик-2, що бував там, років десять тому нагадував «велике задрипане село» (даруйте за цитату), а сьогодні – це  охайне, процвітаюче місто, в добробут якого МХП (і не тільки) вкладає мільйони. Бо Ладижин радий інвесторам.

А Кагарлик?..

Микола СЕМЕНЮК

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

На прохання прихожан Свято-Троїцького храму публікуємо перенесений у зв'язку з карантином графік поминальних днів на міських кладовищах:

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Свято-Троїцька, 8»:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

07.06.2020  з 8:00 до 20:00 по вулиці Титова

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Запрошуємо студентів міста Кагарлик взяти участь у конкурсі від компанії StudyUp Club.

Переможець отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання в 2020 році:

Всі деталі за посиланням:

https://echizh.com.ua/grant/

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3450 (81.37 %)
в Кагарлицькому районі
283 (6.67 %)
за межами Кагарличчини в Україні
301 (7.1 %)
за кордоном
206 (4.86 %)
Офіційні сайти