20 лиспопада 2019 року, середа, 14:28
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Готуємось до зими
29 жовтня 2019 року 17:56

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради на черговому засіданні 29 жовтня розглянув три десятки різнопланових питань.

Так, заслухано і взято до відома інформацію про стан заготівлі сільськогосподарської продукції та організацію харчування дітей у міських дитсадках; розглянуто також звіт про виконання міського бюджету з 9 місяців поточного року (остаточне затвердження виноситься на чергову сесію).

Виконком затвердив проектно-кошторисну документацію реконструкції системи теплопостачання житлового будинку з улаштуванням котельні по вул. Парковій, 18, а також капітального ремонту частини дорожнього покриття по вул. Героїв Крут (від №19 до №40); затверджено розпорядження міського голови від 16.10.2019 р. №305 «Про затвердження проектно-кошторисної документації». Надано кілька дозволів на безоплатну передачу з балансу на баланс  товарно-матеріальних цінностей; один із дозволів стосувався передачі товарно-матеріальних цінностей на умовах позички Кагарлицькому РВ ЦМУ ДМС для вирішення проблем, пов’язаних із опалювальним сезоном.

Одним із рішень керівництво КП «Міськрембудсервіс» зобов’язано організувати в зимовий період вивезення сміття від приватного сектору по суботах із 9 до 16 години, забезпечивши присутність працівника для надання допомоги людям похилого віку вантажити сміття.

Надано дозволи на видалення аварійних зелених насаджень, нанесення необхідної горизонтальної розмітки на перехресті Став’янки та Каштанової, встановлення засобів обмеження руху (бетонних півсфер) на під’їзній дорозі до буд. №3 та №5 по вул. Столичній для запобігання несанкціонованій автостоянці (з дотриманням необхідної ширини дороги для проїзду спецтехніки).

Кагарлицькому КЖЕП надано право займатися виробництвом, транспортуванням та постачанням теплової енергії, а також право управління житлом та іншим нерухомим майном у співвласності з мешканцями обслуговуваних багатоквартирних будинків; затверджено новий Статут цього підприємства. Разом із тим для КЖЕП встановлено тарифи на транспортування та постачання теплової енергії та кінцевий тариф на теплову енергію для потреб житлового будинку по вул. Парковій, 18 (це та інші рішення буде опубліковано); надано дозвіл на укладення договору про спільну діяльність із виробництва теплової енергії з ПП «Промбіоенергія»: таке рішення прийнято з метою недопущення зриву початку опалювального сезону в дев’ятиповерхівці по вул. Парковій, 18, оскільки КЖЕП ще не має відповідної ліцензії і навченого персоналу. Ще одним рішенням КЖЕП передано на обслуговування зовнішні мережі теплопостачання дев’ятиповерхівки для забезпечення стабільної подачі теплоносія до споживачів. Для застосування ПП «Промбіоенергія» також встановлено тариф на послуги з виробництва теплової енергії для потреб висотного будинку по вул. Парковій, 18.  Крім того, КЖЕПу затверджено для застосування скориговані тарифи на послуги з вивезення, збирання твердих побутових та негабаритних відходів, при цьому скасовано травневе рішення виконкому з цього приводу, яке так і не було введене в дію.

Прийнято рішення провести публічну закупівлю на виконання робіт за проектом реконструкції системи теплопостачання житлового будинку з улаштуванням котельні по вул. Парковій, 18, а виконання проекту провести двома етапами: І – реконструкція вищезгаданої системи за кошти субвенції з державного бюджету; ІІ – благоустрій у ІІ кварталі 2020 року за кошти міського бюджету.

Виконком затвердив умови продажу об’єкта приватизації – незавершеного будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. 97 Стрілецької дивізії, 30; ухвалив рішення про організацію та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «АС «Кагарлик» - залізничний вокзал», призначивши тимчасовим перевізником ПП «Мережа-Авто-Плюс». По вул. Франка вирішено встановити дорожній знак, що забороняє рух великовантажного (понад 10 т) транспорту. На засіданні внесено необхідні зміни до персонального складу комісії з питань захисту прав дитини, мешканцям будинку №16 по вул. Незалежності надано дозвіл на встановлення паркану з боку тротуару; розглянуто ряд протоколів про адмінправопорушення та кілька питань, що стосуються квартобліку; жителям Кагарлика, зокрема учасникам АТО/ООС, надано необхідну матеріальну допомогу; впорядковано кілька поштових адрес; надано дозволи: на дарування частини квартири, будинку та земельних ділянок в інтересах малолітніх кагарличан; на перереєстрацію місця проживання малолітньої дитини без згоди її батька, що перебуває на окупованій території.

Виконком прийняв також рішення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу дошкільної освіти «Ромашка», затвердивши відповідне Положення.

 
архів Анонси подій

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  20 листопада 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова LХІ сесія міської ради VII скликання розпочне свою роботу 21 листопада  2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У зв’язку з наявністю вакантної посади керівника закладу дошкільної освіти «Ромашка» Кагарлицької міської ради Київської області, який розташований  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 16-а,  виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує з 30.10.2019 конкурс на заміщення вакантної посади керівника:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3348 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
292 (7.09 %)
за кордоном
202 (4.9 %)
Офіційні сайти