20 лиспопада 2019 року, середа, 13:25
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Підприємливість змінює Кагарлик
19 жовтня 2019 року 23:38

У Кагарлику 18 жовтня відбулися громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Столична, 39».  

Детальний план розроблено ПП «Кагарлицьке архітектурно-планувальне бюро» з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з обслуговування житлових будівель і споруд на обслуговування будівель торгівлі. Замовила проєкт наша землячка Маргарита Дентон, яка придбала цю ділянку і планує збудувати там готельно-ресторанний комплекс. Досвід проживання за кордоном, де готельно-ресторанний бізнес процвітає і приносить гарні прибутки, безперечно, дає підстави вірити в успіх цих планів.

Ділянка має достатню площу, розміщена з урахуванням усіх умов, згідно з Генеральним планом м. Кагарлика, недалеко від центру, міських мереж та прилягає до магістральної дороги. Ділянка буде огороджена, матиме замкнутий внутрішній двір із парадним в’їздом, окремим проходом, де буде розташоване головне приміщення комплексу – двоповерхова будівля, на першому поверсі якої буде розміщений ресторан, а на другому – готель та допоміжні приміщення. Ділянка буде благоустроєна в сучасному дизайні: доріжки, газони, декоративні насадження, альтанки, великий і малий фонтани, майданчик для відпочинку дітей, окрема автостоянка всередині території тощо.

Подібні заклади, слід зауважити, є в нашому місті, але сучасні потреби, зокрема в готельному житлі, не задовольняють попит. Достатньо згадати міжнародні чемпіонати з крикету, які відбуваються в Кагарлику щороку, а інколи по кілька разів на рік, на унікальному для нашої країни стадіоні, що розташований на новому масиві в районі вулиці Будівельників у північно-західній частині міста. Наплив численних іноземців із Пакистану, Індії, Шрі Ланки, Австралії, Нової Зеландії та інших країн під час чемпіонату, який триває близько чотирьох-п’яти днів, активізує не тільки спортивне життя, а й дає прибуток місцевим торговельним точкам. От тільки з житлом учасникам матчів сутужно: мало в Кагарлику готельних номерів. Слід сподіватися, що з уведенням в експлуатацію нового комплексу справа поліпшиться і дасть поштовх росту конкурентоздатності місцевого готельно-ресторанного бізнесу, а також подальшому вдосконаленню відповідної інфраструктури.

Микола СЕМЕНЮК

P.SДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Столична, 39 можна переглянути в розділі «Містобудівна документація» нашого сайту: http://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/pages/p1922.

 
архів Анонси подій

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  20 листопада 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова LХІ сесія міської ради VII скликання розпочне свою роботу 21 листопада  2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У зв’язку з наявністю вакантної посади керівника закладу дошкільної освіти «Ромашка» Кагарлицької міської ради Київської області, який розташований  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 16-а,  виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує з 30.10.2019 конкурс на заміщення вакантної посади керівника:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3348 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
292 (7.09 %)
за кордоном
202 (4.9 %)
Офіційні сайти