22 жовтня 2019 року, вівторок, 05:06
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Зі святом, освітяни!
4 жовтня 2019 року 17:18

Напередодні професійного свята освітян відбулися урочистості в міському Будинку культури.   

Працівників освіти Кагарличчини прийшли привітати в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, перший заступник міського голови Олег Пурій, начальник відділу освіти РДА Надія Омельченко та голова профспілкового комітету працівників освіти Кагарлицького району Валерій Невдобенко, які висловили щиру вдячність педагогам району за високе служіння обраній справі, відданість професії, мудрість, терпіння, за щоденну подвижницьку працю. Кращих представників освітянської галузі за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти району та з нагоди свята було нагороджено відзнаками Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації, Подяками Київської обласної ради, спільними Подяками райдержадміністрації та районної ради, Подяками міського голови, а також вручені подарунки та квіти. Зокрема, міський голова відзначив Подяками та цінними подарунками таких працівників:

- Гончаренко Ларису Павлівну– завідуючу бібліотекою Кагарлицькогонавчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей»;

- Хабібулліну Любов Володимирівну– вчителя географії та історії Кагарлицького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей»;

- Лазоренко Ірину Валентинівну - психолога  Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

- Ільєнко Галину Петрівну  – вчителя початкових  класів Кагарлицької       ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

- Мартиненко Людмилу Андріївну - вчителя початкових класів, Біблійної історії та християнської етики Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П. Дашенка;

- Михайлову Валентину Василівну - вчителя хімії Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Дашенка;

- Андрущенко Вікторію Вікторівну- заступника директора з виховної роботи Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

- Бойко Людмилу Борисівну - бібліотекаря Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

- Неграш Світлану Володимирівну – керівника гуртка «Комп’ютерний геній» КРЦДЮТ;

- Голдобіну Тетяну Павлівну – викладача  відділу сольного співу Кагарлицької дитячої школи мистецтв;

- Тригуб Валентину Василівну – прибиральницю Кагарлицького МНВК;

- Згурського Віктора Миколайовича – водія шкільного автобуса відділу освіти Кагарлицької РДА.

Крім того, усі загальноосвітні заклади міста отримали сертифікати по 11 000 грн для придбання ноутбуків та м’ячі для спортивних ігор, а Центр дитячої та юнацької творчості – сертифікат на 5 000 грн для придбання мікрофонів.

Завершив дійство святковий концерт, який підготували аматори сцени району.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ: 

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Народний аматорський драматичний колектив «Колохорт» запрошує на прем’єру! 

8 листопада в рамках концерту з нагоди 50-річчя Будинку культури  (початок о 10.00) увазі шанувальників театру пропонується уривок із вистави Пеппіно де Філіппо «Дон Раффаель-тромбоніст»:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

24 жовтня 2019 року з 08:00 до17:00 буде перервано енергопостачання по вул. Трояндова, Світанкова

Громадяни, які добровільно здали вогнепальну, холодну зброю, бойові припаси або вибухові речовини, що зберігалися незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності. Заради особистої безпеки, безпеки ваших рідних та оточуючих закликаємо добровільно здати до органів внутрішніх справ вказані предмети та речовини або поінформувати про місця їхнього незаконного розташування та зберігання в чергову частину поліції телефоном: 102, 6-11-13 чи безпосередньо працівникам поліції:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  23 жовтня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди з нашим підприємством.

архів Опитування
Опитування громадської думки
Я проти проведення масових святкових заходів у місті, адже йде війна.
10 (4.26 %)
Ворог не дочекається, щоб ми тільки сумували. Але до кінця війни під час масових заходів не потрібно салютів, феєрверків, зайвої помпезності.
191 (81.28 %)
У мене інша думка з цього приводу
34 (14.47 %)
Офіційні сайти