22 жовтня 2019 року, вівторок, 05:03
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Зі святом, хранителі мудрості книг!
1 жовтня 2019 року 10:01

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек що відзначався напередодні, відбулися в Кагарлику 1 жовтня. Бібліотечних працівників Кагарличчини сердечно привітали голова районної ради Іван Семцов, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Демиденко, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, начальник відділу культури і туризму, національностей та релігій РДА Олена Петленко. Кращим представникам трудових колективів було вручено відзнаки, а Олександр Панюта вручив завідуючим міських книгозбірень сертифікати по 2 000 грн для першочергових потреб закладів. Викладачі та вихованці Школи мистецтв, в актовому залі якої відбувалося дійство, підготували хранителям мудрості книг святкових концерт.

***

 

Всеукраїнський день бібліотек

Наша бібліотека - центр дитячого відпочинку і духовності, частими гостями її є талановиті люди - поети, прозаїки і просто цікаві особистості. Найбільше, чим пишається наша бібліотека, – це наші користувачі. Бо в центрі уваги бібліотеки завжди був і буде читач та його запити й інтереси. Тож напередодні святкування Всеукраїнського дня бібліотек наша книгозбірня щиро вітає всіх бібліотекарів міста і району, бібліотекарів, які на заслуженому відпочинку, з їхнім професійним святом.

Нехай ця осінь золота вам подарує вік щасливий, щоб не згасала доброта, щоб ваш важкий почесний труд був плідний, як багата осінь. І кожен день, що йде новий, хай тільки щастя вам приносить.

Дорогі колеги, зі святом вас – із Всеукраїнським днем бібліотек!

Надія ТОРОХТІЙ, зав. бібліотекою для дітей

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Народний аматорський драматичний колектив «Колохорт» запрошує на прем’єру! 

8 листопада в рамках концерту з нагоди 50-річчя Будинку культури  (початок о 10.00) увазі шанувальників театру пропонується уривок із вистави Пеппіно де Філіппо «Дон Раффаель-тромбоніст»:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

24 жовтня 2019 року з 08:00 до17:00 буде перервано енергопостачання по вул. Трояндова, Світанкова

Громадяни, які добровільно здали вогнепальну, холодну зброю, бойові припаси або вибухові речовини, що зберігалися незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності. Заради особистої безпеки, безпеки ваших рідних та оточуючих закликаємо добровільно здати до органів внутрішніх справ вказані предмети та речовини або поінформувати про місця їхнього незаконного розташування та зберігання в чергову частину поліції телефоном: 102, 6-11-13 чи безпосередньо працівникам поліції:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  23 жовтня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди з нашим підприємством.

архів Опитування
Опитування громадської думки
Я проти проведення масових святкових заходів у місті, адже йде війна.
10 (4.26 %)
Ворог не дочекається, щоб ми тільки сумували. Але до кінця війни під час масових заходів не потрібно салютів, феєрверків, зайвої помпезності.
191 (81.28 %)
У мене інша думка з цього приводу
34 (14.47 %)
Офіційні сайти