22 вересня 2019 року, неділя, 02:22
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Місто-парк
11 вересня 2019 року 14:37

Адміністрація парку-пам’ятки загальнодержавного значення «Кагарлицький», здійснюючи догляд за територією перлини міста, виконує також ряд завдань із благоустрою міста в цілому. Працівники адміністрації впорядковують зелені зони Кагарлика – газони, сквери, клумби, займаються прибиранням площ, тротуарів, дитмайданчиків у центральній частині міста, допомагають у кронуванні дерев і видаленні аварійних зелених насаджень. Цими днями, наприклад, багато уваги приділялося подрібненню видалених гілок на механічній дробарці, а також обкошуванню зелених зон, узбіч, а ще – поливу квітів, кущів та дерев, які потерпають від спеки.

Отже, місто і парк для цих сумлінних трудівників є поняттями нероздільними, і наш Кагарлик, доглянутий дбайливими руками, справді нагадує місто-парк. Але чи всі ми сприяємо трудівникам адміністрації парку в їхній благородній місії? На жаль, ні. Тільки з території Кагарлицького парку щодня збирають і вивозять на звалище 8-10 мішків сміття. Щодня!

Тож поводьмося належно і в парку, і в міських скверах, на площах і тротуарах, дотримуймося чистоти і порядку, і тоді Кагарлик нашими спільними зусиллями збережеться нащадкам, як квітуча оаза, як місто-парк.

 
архів Опитування
Опитування громадської думки
Я проти проведення масових святкових заходів у місті, адже йде війна.
4 (5.97 %)
Ворог не дочекається, щоб ми тільки сумували. Але до кінця війни під час масових заходів не потрібно салютів, феєрверків, зайвої помпезності.
49 (73.13 %)
У мене інша думка з цього приводу
14 (20.9 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Столична, 39»:

 

У зв’язку з набуттям права власності громадянами  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столичній для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість):

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  23 жовтня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти