21 лютого 2020 року, п'ятниця, 11:19
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Зустріч із видатними людьми нашого міста (до 877 річниці заснування Кагарлика)
9 вересня 2019 року 14:52

Кожне село, кожне місто, має свою історію, видатних людей, які своєю працею, своїми знаннями прославляють рідний край. У міську бібліотеку для дітей на годину спілкування було запрошено Ляшенка Петра Дмитровича, який розповів про нашого видатного земляка, народного артиста України Дашенка Василя Павловича. Велику роботу Петро Дмитрович, проводить із підростаючим поколінням для вивчення творчого шляху Василя Дашенка.  Під час години спілкування він розповів користувачам книгозбірні – учням 8-Б класу ЗОШ №3 біографію видатного актора, про його трудові досягнення, нагороди, які той одержав протягом свого життя. Присутні прослухали записи на плівці у виконанні В.П.Дашенка у п’єсах«Голубі олені» Олексія Коломійця та «Мартин Боруля» Карпенка-Карого.

До 100-річчя Василя Дашенка письменник Павло Малєєв написав вірш, якого зачитала Лисенко Аня. У послужному списку Василя Дашенка понад 100 ролей у театрі і кіно. Але одна найзаповітніша, якою він гордився, – це роль лейтенанта Миколи Мельникова у кінофільмі «Винищувачі». Година спілкування пройшла в дружній і теплій атмосфері за столом із солодощами, про які подбала міська рада. Дружньо і захоплююче присутні брали участь у конкурсі-вікторині «Що ти знаєш про своє місто?»

Присутні оглянули книжково-ілюстративну виставку «Василь Дашенко в кіно, на сцені театру і в житті».

Валентина КОСЯК, бібліотекар

 
архів Анонси подій

Чергова ХLV сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 27 лютого  2020 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

На прохання кагарличан публікуємо розклад руху міських маршруток:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3403 (81.35 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.69 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.1 %)
за кордоном
203 (4.85 %)
Офіційні сайти