22 вересня 2019 року, неділя, 02:36
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Зустріч із видатними людьми нашого міста (до 877 річниці заснування Кагарлика)
9 вересня 2019 року 14:52

Кожне село, кожне місто, має свою історію, видатних людей, які своєю працею, своїми знаннями прославляють рідний край. У міську бібліотеку для дітей на годину спілкування було запрошено Ляшенка Петра Дмитровича, який розповів про нашого видатного земляка, народного артиста України Дашенка Василя Павловича. Велику роботу Петро Дмитрович, проводить із підростаючим поколінням для вивчення творчого шляху Василя Дашенка.  Під час години спілкування він розповів користувачам книгозбірні – учням 8-Б класу ЗОШ №3 біографію видатного актора, про його трудові досягнення, нагороди, які той одержав протягом свого життя. Присутні прослухали записи на плівці у виконанні В.П.Дашенка у п’єсах«Голубі олені» Олексія Коломійця та «Мартин Боруля» Карпенка-Карого.

До 100-річчя Василя Дашенка письменник Павло Малєєв написав вірш, якого зачитала Лисенко Аня. У послужному списку Василя Дашенка понад 100 ролей у театрі і кіно. Але одна найзаповітніша, якою він гордився, – це роль лейтенанта Миколи Мельникова у кінофільмі «Винищувачі». Година спілкування пройшла в дружній і теплій атмосфері за столом із солодощами, про які подбала міська рада. Дружньо і захоплююче присутні брали участь у конкурсі-вікторині «Що ти знаєш про своє місто?»

Присутні оглянули книжково-ілюстративну виставку «Василь Дашенко в кіно, на сцені театру і в житті».

Валентина КОСЯК, бібліотекар

 
архів Опитування
Опитування громадської думки
Я проти проведення масових святкових заходів у місті, адже йде війна.
4 (5.97 %)
Ворог не дочекається, щоб ми тільки сумували. Але до кінця війни під час масових заходів не потрібно салютів, феєрверків, зайвої помпезності.
49 (73.13 %)
У мене інша думка з цього приводу
14 (20.9 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Столична, 39»:

 

У зв’язку з набуттям права власності громадянами  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столичній для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість):

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  23 жовтня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти