19 січня 2020 року, неділя, 19:33
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Свято наближається
6 серпня 2019 року 16:21

Чергове засідання оргкомітету з підготовки до Дня міста провів Олександр Панюта. Міський голова обговорив із представниками культосвітніх закладів та структурних підрозділів міськради основні заходи, які планується провести в рамках відзначення 877-ї річниці з часу заснування Кагарлика. Планується дещо змінити формат: урочистості відбудуться в центральній частині міста на площі Незалежності та ділянці вулиці Паркової, яка стане пішохідною. Тут буде влаштовано велику сцену, працюватимуть атракціони, відбуватимуться майстер-класи, презентації, діятимуть творчі зони, виставки-продажі. Окремі розважальні заходи організовуватимуться  в парку.  Не обійдеться й без традиційних спортивних змагань. Передбачається цікава концертна програма, яка завершиться святковою дискотекою з ді-джеєм. До речі, фінансування святкових заходів здійснюватиметься головним чином позабюджетним, спонсорським коштом.

Ще не пізно подати свої пропозиції до програми Дня міста. Головний девіз акції – хто пропонує, той бере участь! Пропозиції надсилайте в нашу Інтернет-приймальню http://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/questions, приходьте з цікавими ідеями в міську раду!

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

20.01.2020 з 8:00 до 17:00 по вулицях Горького, Павлова, Б.Хмельницького, Островського.

21.01.2020 з 08: до 17:00 по вулиці Довженка.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  22 січня 2020 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3386 (81.32 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.72 %)
за межами Кагарличчини в Україні
295 (7.08 %)
за кордоном
203 (4.88 %)
Офіційні сайти