21 січня 2020 року, вівторок, 09:31
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
У ринкових умовах
6 серпня 2019 року 10:36

Комунальне підприємство «Кагарлицький міський ринок» функціонує вже понад п’ять років. Слід зауважити, що нині на території міського ринку діють ще дві юридичні особи: Київська регіональна спілка споживчої кооперації та Кагарлицьке районне споживче товариство. «Однак, – стверджує директор КП «Кагарлицький міський ринок» Роман Яременко, – тільки наше підприємство дбає про постійне прибирання всієї території ринку, підтримання тут належної чистоти згідно з санітарними вимогами, забезпечення комфортних умов працівникам прилавку, ремонт територіального обладнання, догляд за туалетами тощо. До речі, діє два сучасні туалетні блоки, встановлені за час існування нашого підприємства, і хоч їхнє утримання є затратним, але ми забезпечуємо їхнє функціонування, працюючи в інтересах підприємців і відвідувачів ринку. Попри те, що працюємо ми в ринкових умовах і маємо конкурентів, проте дбаємо швидше не про свої прибутки, а про людей. Зокрема, пенсіонерам торговельні місця надаємо безкоштовно.

Нещодавно ми скористалися послугами спеціалізованої підрядної організації, яка відремонтувала частину асфальтобетонного покриття на ділянці, що прилягає до ринку з боку автостанції. Ми вдячні за постійну увагу і підтримку Кагарлицькій міській раді, а за плідну співпрацю – іншим комунальним підприємствам, які допомагають підтримувати належний порядок на території ринку і прилеглих вулицях, зокрема транспортом для вивезення сміття, технічним сприянням для обслуговування об’єктів, надійним водопостачанням тощо».

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

20.01.2020 з 8:00 до 17:00 по вулицях Горького, Павлова, Б.Хмельницького, Островського.

21.01.2020 з 08: до 17:00 по вулиці Довженка.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  22 січня 2020 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3390 (81.33 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.72 %)
за межами Кагарличчини в Україні
295 (7.08 %)
за кордоном
203 (4.87 %)
Офіційні сайти