26 серпня 2019 року, понеділок, 13:28
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Незручні негабарити
6 серпня 2019 року 10:16

Вивезення негабаритних твердих побутових відходів – одне із завдань, які виконує Кагарлицьке КЖЕП, обслуговуючи багатоквартирний житловий сектор. Інколи це забирає чимало часу, потребує матеріальних і людських ресурсів. І не в останню чергу «завдяки» мешканцям приватного сектору, які зносять на сміттєві майданчики біля багатоповерхівок обрізане гілля, залишки будматеріалів, бур’ян із присадибних ділянок тощо. Цю проблему ми порушували неодноразово і принагідно нагадуємо кагарличанам про те, що для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Угоду про вивезення твердих побутових відходів можна укласти і з Кагарлицьким КЖЕП.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків без укладання індивідуальної угоди із КЖЕП.

Адміністрація Кагарлицького КЖЕП пропонує мешканцям житлового масиву в районі вул. Каштанової, які проживають у власних садибах (вул. Бригадна, Дачна, Миру, Вознесенська, Гайдара, 97 Стрілецької дивізії), укласти відповідну угоду із КЖЕП і вільно користуватися сміттєзбиральним майданчиком у центрі масиву. Біля контейнерів облаштовується відеоспостереження, тож порушників Правил благоустрою буде виявлено та оштрафовано. Для укладання угоди із КЖЕП необхідно взяти довідку в міській раді про склад сім’ї, оскільки сплата здійснюватиметься з розрахунку на кожного мешканця будинку.

Увага: на майданчику розміщено контейнер для роздільного збору паперу і пластику. Просимо дбати про наше довкілля і використовувати контейнер за призначенням!

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  18 вересня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3315 (81.17 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.83 %)
за межами Кагарличчини в Україні
289 (7.08 %)
за кордоном
201 (4.92 %)
Офіційні сайти