19 січня 2020 року, неділя, 19:50
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Незручні негабарити
6 серпня 2019 року 10:16

Вивезення негабаритних твердих побутових відходів – одне із завдань, які виконує Кагарлицьке КЖЕП, обслуговуючи багатоквартирний житловий сектор. Інколи це забирає чимало часу, потребує матеріальних і людських ресурсів. І не в останню чергу «завдяки» мешканцям приватного сектору, які зносять на сміттєві майданчики біля багатоповерхівок обрізане гілля, залишки будматеріалів, бур’ян із присадибних ділянок тощо. Цю проблему ми порушували неодноразово і принагідно нагадуємо кагарличанам про те, що для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Угоду про вивезення твердих побутових відходів можна укласти і з Кагарлицьким КЖЕП.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків без укладання індивідуальної угоди із КЖЕП.

Адміністрація Кагарлицького КЖЕП пропонує мешканцям житлового масиву в районі вул. Каштанової, які проживають у власних садибах (вул. Бригадна, Дачна, Миру, Вознесенська, Гайдара, 97 Стрілецької дивізії), укласти відповідну угоду із КЖЕП і вільно користуватися сміттєзбиральним майданчиком у центрі масиву. Біля контейнерів облаштовується відеоспостереження, тож порушників Правил благоустрою буде виявлено та оштрафовано. Для укладання угоди із КЖЕП необхідно взяти довідку в міській раді про склад сім’ї, оскільки сплата здійснюватиметься з розрахунку на кожного мешканця будинку.

Увага: на майданчику розміщено контейнер для роздільного збору паперу і пластику. Просимо дбати про наше довкілля і використовувати контейнер за призначенням!

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

20.01.2020 з 8:00 до 17:00 по вулицях Горького, Павлова, Б.Хмельницького, Островського.

21.01.2020 з 08: до 17:00 по вулиці Довженка.

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  22 січня 2020 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером

6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі доводить до відома реквізити рахунків, відкриті згідно з Довідником для зарахування надходжень  бюджету, які   діють із 03 січня 2020 року:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3386 (81.32 %)
в Кагарлицькому районі
280 (6.72 %)
за межами Кагарличчини в Україні
295 (7.08 %)
за кордоном
203 (4.88 %)
Офіційні сайти