21 липня 2019 року, неділя, 10:10
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Чому танк опустив дуло, чому трясеться земля і дохнуть раки, або Вибори не за горами
10 липня 2019 року 17:10

 Сім дзвінків пролунало під час «Прямого зв’язку», що відбувся 10 липня.

Першою зателефонувала Клавдія Романівна Коляда, яка висловила подяку міському голові Олександру Панюті за добрі справи, які робляться в Кагарлику, а також прес-службі міської ради за оперативність у висвітленні інформації та патріотизм.

Василь Осадчий, мешканець вул. Шевченка, інформував про потребу облаштування водовідведення з дороги в районі дитячого майданчика, і це питання буде вивчатися.

Віктор Павлович Піхало, що мешкає по вул. Загородній, сигналізував про високі бур’яни, що ростуть на деяких ділянках нового масиву, де здійснюється індивідуальна забудова, зокрема в районі вул. Січових Стрільців. Оскільки більшість земельних ділянок у тому мікрорайоні перебуває в приватній власності, міська рада може лише звертатися до їхніх господарів із вимогою дотримання діючих Правил благоустрою (що й робиться), а власники сусідніх ділянок, якщо по-іншому справа не вирішується, можуть звертатися в судові інстанції з позовами на недбайливих землевласників.

Пенсіонерка Ольга Назарівна з вул. Тургенєва поскаржилася на великовантажний транспорт, що не тільки створює дискомфорт, а й спричинює руйнування будівель. На жаль, ця проблема відома й мешканцям вулиць Миронівської, Незалежності, Став’янки, які теж потерпають від транзитних вантажівок. Заборонити рух транспорту через Кагарлик міська влада не повноважна, однак повторно направить звернення у відділення поліції щодо належного контролю цих ділянок, адже Правила дорожнього руху забороняють швидкісний рух у межах населеного пункту, тим більше що на в’їзді на вул. Тургенєва, наприклад, стоїть знак, який обмежує швидкість до 40 км/год.

Був тривожний дзвінок (автор не представився) про екологічну проблему на малому Паськівському ставку: мовляв, дохнуть раки. Але нещодавно міська рада робила запит щодо стану ставкової води у відповідні інстанції (детальніше див. тут: http://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/news/p2903), і висновок був у цілому позитивний. Тим не менше екологічну ситуацію саме на початку малого Паськівського ставка зараз детально вивчають: міські служби здійснили розкопки на місці можливого нелегального скиду стічних вод, уже виявлено трубу, яка імовірно могла слугувати джерелом забруднення, взято зразки для аналізу; за зверненням міської ради поліція розпочала розслідування. Тож варто сподіватися, що губителі раків і чистоти нашого довкілля будуть невдовзі виявлені й покарані.

Мешканець Мирівки Леонід Лимар занепокоєно питав, чи не відчинені десь, часом, люки танка на розі Каштанової та Став’янки і чи не крутить там хто які важелі, бо нібито дуло його трохи опустилося. Слід зауважити, що танк досліджували представники військкомату, коли була пропозиція відправити його на фронт: люки всі надійно заварені. Але за цим сигналом буде здійснено обстеження надійності фундаменту, що міг стати причиною тривоги уважного мирівчанина.

Відчувається наближення виборів: насамкінець зателефонувала жіночка, яка поцікавилася, як додзвонитися до відділу ведення Державного реєстру виборців. Для всіх, кому це є актуальним, повідомляємо: телефонуйте за номером 6-11-64, а більше інформації див. на нашому сайті: http://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/announcements/484.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Із 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти - EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів:

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3295 (81.16 %)
в Кагарлицькому районі
278 (6.85 %)
за межами Кагарличчини в Україні
287 (7.07 %)
за кордоном
200 (4.93 %)
Офіційні сайти