22 жовтня 2019 року, вівторок, 04:07
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Чому танк опустив дуло, чому трясеться земля і дохнуть раки, або Вибори не за горами
10 липня 2019 року 17:10

 Сім дзвінків пролунало під час «Прямого зв’язку», що відбувся 10 липня.

Першою зателефонувала Клавдія Романівна Коляда, яка висловила подяку міському голові Олександру Панюті за добрі справи, які робляться в Кагарлику, а також прес-службі міської ради за оперативність у висвітленні інформації та патріотизм.

Василь Осадчий, мешканець вул. Шевченка, інформував про потребу облаштування водовідведення з дороги в районі дитячого майданчика, і це питання буде вивчатися.

Віктор Павлович Піхало, що мешкає по вул. Загородній, сигналізував про високі бур’яни, що ростуть на деяких ділянках нового масиву, де здійснюється індивідуальна забудова, зокрема в районі вул. Січових Стрільців. Оскільки більшість земельних ділянок у тому мікрорайоні перебуває в приватній власності, міська рада може лише звертатися до їхніх господарів із вимогою дотримання діючих Правил благоустрою (що й робиться), а власники сусідніх ділянок, якщо по-іншому справа не вирішується, можуть звертатися в судові інстанції з позовами на недбайливих землевласників.

Пенсіонерка Ольга Назарівна з вул. Тургенєва поскаржилася на великовантажний транспорт, що не тільки створює дискомфорт, а й спричинює руйнування будівель. На жаль, ця проблема відома й мешканцям вулиць Миронівської, Незалежності, Став’янки, які теж потерпають від транзитних вантажівок. Заборонити рух транспорту через Кагарлик міська влада не повноважна, однак повторно направить звернення у відділення поліції щодо належного контролю цих ділянок, адже Правила дорожнього руху забороняють швидкісний рух у межах населеного пункту, тим більше що на в’їзді на вул. Тургенєва, наприклад, стоїть знак, який обмежує швидкість до 40 км/год.

Був тривожний дзвінок (автор не представився) про екологічну проблему на малому Паськівському ставку: мовляв, дохнуть раки. Але нещодавно міська рада робила запит щодо стану ставкової води у відповідні інстанції (детальніше див. тут: http://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/news/p2903), і висновок був у цілому позитивний. Тим не менше екологічну ситуацію саме на початку малого Паськівського ставка зараз детально вивчають: міські служби здійснили розкопки на місці можливого нелегального скиду стічних вод, уже виявлено трубу, яка імовірно могла слугувати джерелом забруднення, взято зразки для аналізу; за зверненням міської ради поліція розпочала розслідування. Тож варто сподіватися, що губителі раків і чистоти нашого довкілля будуть невдовзі виявлені й покарані.

Мешканець Мирівки Леонід Лимар занепокоєно питав, чи не відчинені десь, часом, люки танка на розі Каштанової та Став’янки і чи не крутить там хто які важелі, бо нібито дуло його трохи опустилося. Слід зауважити, що танк досліджували представники військкомату, коли була пропозиція відправити його на фронт: люки всі надійно заварені. Але за цим сигналом буде здійснено обстеження надійності фундаменту, що міг стати причиною тривоги уважного мирівчанина.

Відчувається наближення виборів: насамкінець зателефонувала жіночка, яка поцікавилася, як додзвонитися до відділу ведення Державного реєстру виборців. Для всіх, кому це є актуальним, повідомляємо: телефонуйте за номером 6-11-64, а більше інформації див. на нашому сайті: http://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/announcements/484.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Народний аматорський драматичний колектив «Колохорт» запрошує на прем’єру! 

8 листопада в рамках концерту з нагоди 50-річчя Будинку культури  (початок о 10.00) увазі шанувальників театру пропонується уривок із вистави Пеппіно де Філіппо «Дон Раффаель-тромбоніст»:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

24 жовтня 2019 року з 08:00 до17:00 буде перервано енергопостачання по вул. Трояндова, Світанкова

Громадяни, які добровільно здали вогнепальну, холодну зброю, бойові припаси або вибухові речовини, що зберігалися незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності. Заради особистої безпеки, безпеки ваших рідних та оточуючих закликаємо добровільно здати до органів внутрішніх справ вказані предмети та речовини або поінформувати про місця їхнього незаконного розташування та зберігання в чергову частину поліції телефоном: 102, 6-11-13 чи безпосередньо працівникам поліції:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  23 жовтня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди з нашим підприємством.

архів Опитування
Опитування громадської думки
Я проти проведення масових святкових заходів у місті, адже йде війна.
10 (4.26 %)
Ворог не дочекається, щоб ми тільки сумували. Але до кінця війни під час масових заходів не потрібно салютів, феєрверків, зайвої помпезності.
191 (81.28 %)
У мене інша думка з цього приводу
34 (14.47 %)
Офіційні сайти