21 липня 2019 року, неділя, 10:30
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Про легалізацію «Троянди», збереження русла і «роззброєння» дитсадка, або Капітальні ремонти триватимуть
9 липня 2019 року 17:05

Чергове засідання виконкому міської ради відбулося 9 червня. Насамперед  було ухвалено рішення замовити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт східців оглядового майданчика у парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва «Кагарлицький», а також на капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Історичній. Затверджено акти вже виконаних робіт і безкоштовно передано на баланс комунальних служб фактичні витрати, понесені на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Луговій від буд. №17 до буд. №27, капітальний ремонт асфальтобетонного покриття та відмостки по вул. Білоцерківська, 2, асфальтобетонного покриття під’їзних шляхів, тротуарів та відмостки по вул. Дачна, 3/14. Надано дозвіл на передачу з балансу міської ради на баланс КЖЕП подвійного контейнера для пластикових пляшок, який використовуватиметься в багатоквартирному житловому секторі. Ще один контейнер для пластику КЖЕПу передав «Міськрембудсервіс», а також два сміттєві контейнери для КП «Кагарлицький міський ринок». Шляхом реєстрації легалізовано орган самоорганізації населення – будинковий комітет «Троянда – 2019». Внесено корективи у ліміти на споживання енергоносіїв, комунальних послуг та паливно-мастильних матеріалів для міських установ і служб. Надано дозволи на видалення аварійних насаджень, підключення споживача до існуючої водопровідної мережі, на зарахування дитини з сусіднього села в міський дитсадок; упорядковано кілька поштових адрес; за проживання без реєстрації в нашому місті на одного громадянина накладено стягнення у вигляді попередження; ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги потребуючим.

У «різному» надано дозвіл ДНЗ «Малятко» на списання застарілих ігрових елементів дитмайданчика – ракети та гойдалки. За зверненням жителів провул. Столичного ухвалено рішення щодо збереження частини історичного старого русла річки Расавки, що служить як водна артерія для зрошування городів та захисту від підтоплення під час злив і весняних паводків.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Із 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти - EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів:

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3295 (81.16 %)
в Кагарлицькому районі
278 (6.85 %)
за межами Кагарличчини в Україні
287 (7.07 %)
за кордоном
200 (4.93 %)
Офіційні сайти