22 жовтня 2019 року, вівторок, 04:30
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Про легалізацію «Троянди», збереження русла і «роззброєння» дитсадка, або Капітальні ремонти триватимуть
9 липня 2019 року 17:05

Чергове засідання виконкому міської ради відбулося 9 липня. Насамперед  було ухвалено рішення замовити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт східців оглядового майданчика у парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва «Кагарлицький», а також на капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Історичній. Затверджено акти вже виконаних робіт і безкоштовно передано на баланс комунальних служб фактичні витрати, понесені на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Луговій від буд. №17 до буд. №27, капітальний ремонт асфальтобетонного покриття та відмостки по вул. Білоцерківська, 2, асфальтобетонного покриття під’їзних шляхів, тротуарів та відмостки по вул. Дачна, 3/14. Надано дозвіл на передачу з балансу міської ради на баланс КЖЕП подвійного контейнера для пластикових пляшок, який використовуватиметься в багатоквартирному житловому секторі. Ще один контейнер для пластику КЖЕПу передав «Міськрембудсервіс», а також два сміттєві контейнери для КП «Кагарлицький міський ринок». Шляхом реєстрації легалізовано орган самоорганізації населення – будинковий комітет «Троянда – 2019». Внесено корективи у ліміти на споживання енергоносіїв, комунальних послуг та паливно-мастильних матеріалів для міських установ і служб. Надано дозволи на видалення аварійних насаджень, підключення споживача до існуючої водопровідної мережі, на зарахування дитини з сусіднього села в міський дитсадок; упорядковано кілька поштових адрес; за проживання без реєстрації в нашому місті на одного громадянина накладено стягнення у вигляді попередження; ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги потребуючим.

У «різному» надано дозвіл ДНЗ «Малятко» на списання застарілих ігрових елементів дитмайданчика – ракети та гойдалки. За зверненням жителів провул. Столичного ухвалено рішення щодо збереження частини історичного старого русла річки Расавки, що служить як водна артерія для зрошування городів та захисту від підтоплення під час злив і весняних паводків.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Народний аматорський драматичний колектив «Колохорт» запрошує на прем’єру! 

8 листопада в рамках концерту з нагоди 50-річчя Будинку культури  (початок о 10.00) увазі шанувальників театру пропонується уривок із вистави Пеппіно де Філіппо «Дон Раффаель-тромбоніст»:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

24 жовтня 2019 року з 08:00 до17:00 буде перервано енергопостачання по вул. Трояндова, Світанкова

Громадяни, які добровільно здали вогнепальну, холодну зброю, бойові припаси або вибухові речовини, що зберігалися незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності. Заради особистої безпеки, безпеки ваших рідних та оточуючих закликаємо добровільно здати до органів внутрішніх справ вказані предмети та речовини або поінформувати про місця їхнього незаконного розташування та зберігання в чергову частину поліції телефоном: 102, 6-11-13 чи безпосередньо працівникам поліції:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  23 жовтня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди з нашим підприємством.

архів Опитування
Опитування громадської думки
Я проти проведення масових святкових заходів у місті, адже йде війна.
10 (4.26 %)
Ворог не дочекається, щоб ми тільки сумували. Але до кінця війни під час масових заходів не потрібно салютів, феєрверків, зайвої помпезності.
191 (81.28 %)
У мене інша думка з цього приводу
34 (14.47 %)
Офіційні сайти