22 жовтня 2019 року, вівторок, 03:44
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Ми живемо в столиці крикету
4 липня 2019 року 22:15

Щороку, інколи по кілька разів на рік ми повертаємося до теми крикету (не плутати з крокетом!) – командної спортивної гри з м’ячем та битою, що є поширеною в Пакистані, Індії, Шрі Ланці, Автралії, Новій Зеландії та інших країнах. Чимало громадян цих країн перебуває в Україні на навчанні, багато займається бізнесом, і за традицією вони з’їжджаються з усіх куточків саме в Кагарлик, де є чудовий стадіон для крикету, щоб позмагатися в командах. Тож не випадково вважають вони Кагарлик столицею крикету, приїжджаючи сюди з Києва, Львова, Харкова, Житомира і багатьох інших міст. Специфіка гри така, що триває вона з перервами кілька днів, тож іноземні гості перебувають у нашому місті доволі тривалий час, даючи прибуток торговим точкам. А могли б давати заробіток і власникам готелів, тільки ця інфраструктура в Кагарлику, на жаль, малорозвинена. Тож, шановні інвестори, будуйте готелі в столиці крикету!

До відома кагарличан і гостей міста: чемпіонат із крикету сьогодні тільки стартував і триватиме ще три дні. Кульмінаційний і завершальний його момент буде в неділю 7 липня. Завітайте на стадіон для крикету в ці дні: видовище доволі цікаве. Можливо, хтось із вас долучиться до кагарлицької команди (а така справді є і виступає доволі успішно!). Стадіон для крикету розташований у районі вулиці Будівельників на новому масиві в північно-західній частині Кагарлика.

Микола СЕМЕНЮК

ФОТОРЕПОРТАЖ про перший день чемпіонату:

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Народний аматорський драматичний колектив «Колохорт» запрошує на прем’єру! 

8 листопада в рамках концерту з нагоди 50-річчя Будинку культури  (початок о 10.00) увазі шанувальників театру пропонується уривок із вистави Пеппіно де Філіппо «Дон Раффаель-тромбоніст»:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

24 жовтня 2019 року з 08:00 до17:00 буде перервано енергопостачання по вул. Трояндова, Світанкова

Громадяни, які добровільно здали вогнепальну, холодну зброю, бойові припаси або вибухові речовини, що зберігалися незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності. Заради особистої безпеки, безпеки ваших рідних та оточуючих закликаємо добровільно здати до органів внутрішніх справ вказані предмети та речовини або поінформувати про місця їхнього незаконного розташування та зберігання в чергову частину поліції телефоном: 102, 6-11-13 чи безпосередньо працівникам поліції:

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  23 жовтня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди з нашим підприємством.

архів Опитування
Опитування громадської думки
Я проти проведення масових святкових заходів у місті, адже йде війна.
10 (4.26 %)
Ворог не дочекається, щоб ми тільки сумували. Але до кінця війни під час масових заходів не потрібно салютів, феєрверків, зайвої помпезності.
191 (81.28 %)
У мене інша думка з цього приводу
34 (14.47 %)
Офіційні сайти