21 лиспопада 2019 року, четвер, 10:44
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Хвала нашим медикам!
14 червня 2019 року 16:00

Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, в міському Будинку культури відбувся урочистий захід. Привітати медиків зі святом завітали в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта та керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко, які висловили щиру вдячність за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім лікарям, фельдшерам, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, всім, хто працює в лікарнях, поліклініках, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах, аптеках – усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян.

Також керівники району та міста з нагоди професійного свята вручили працівникам охорони здоров’я спільні Подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради, Подяки міського голови, подарунки та квіти. Зокрема, за особистий внесок у розвиток медичної галузі, служіння справі медицини, своєчасне та кваліфіковане надання медичної допомоги населенню, за багаторічну та сумлінну працю та з нагоди Дня медичного працівника Подяку міського голови та цінні подарунки вручено працівникам  КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ», а саме:

 • Шуперу Віктору Григоровичу– лікарю-фізіотерапевту, завідуючому фізіотерапевтичним відділенням;
 • Калуш Наталії Володимирівні– молодшій медичній сестрі неврологічного відділення;
 • Ратманській Юлії Миколаївні– сестрі медичній дитячого відділення;
 • Рудіковій Світлані Миколаївні– молодшій медичній сестрі терапевтичного відділення;
 • Дринь Світлані Олександрівні– сестрі медичній акушер-гінекологічного відділення;
 • Семеній Наталії Андріївні– завідуючій відділення, лікарю-лаборанту клініко-діагностичної лабораторії;
 • Босенко Оксані Володимирівна– сестрі медичній приймального відділення;
 • Паламарчук Тетяні Олександрівні– сестрі медичній-анестезисту відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії;
 • Мозговій Наталії Вікторівні– сестрі медичній поліклініки;
 • Шинкарю Василю Борисовичу– електромонтеру з обслуговування електроустановок господарсько-обслуговувального персоналу;
 • Піхало Наталії Петрівні– сестрі медичній хірургічного відділення;

 а також працівникам КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради», а саме:

 • Хомюк Анастасії Вікторівні – лікарю – загальної практики, сімейному лікарю амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Кагарлик;
 • Жученко Юлії Миколаївні  – сестрі медичній амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Кагарлик;
 • Бабенко Наталії Олександрівні– реєстратору медичному амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Кагарлик;
 • Лісовій Надії Сергіївні– фельдшеру невідкладної медичної допомоги;
 • Бондаренко Олені Олександрівні  – бухгалтеру адміністративно-управлінського персоналу;
 • Сарапин Тамарі Сергіївні– сестрі медичній дільничній амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Кагарлик.

Зі святом своїх колег привітали головний лікар КЗ КРР «Кагарлицька центральна лікарня» Віктор Кулініченко та головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицької районної ради» Інна Карапіра.

Музичні вітання для присутніх у залі підготували учасники художньої самодіяльності міського Будинку культури, вихованці Школи мистецтв і Центру дитячої та юнацької творчості.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова LХІ сесія міської ради VII скликання розпочне свою роботу 21 листопада  2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

У зв’язку з наявністю вакантної посади керівника закладу дошкільної освіти «Ромашка» Кагарлицької міської ради Київської області, який розташований  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 16-а,  виконавчий комітет Кагарлицької міської ради оголошує з 30.10.2019 конкурс на заміщення вакантної посади керівника:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3348 (81.24 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
292 (7.09 %)
за кордоном
202 (4.9 %)
Офіційні сайти