24 червня 2019 року, понеділок, 19:53
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Подяка за підтримку
6 червня 2019 року 11:32

У теперішній нелегкий час, коли багато хто потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все ж є.

У Кагарлику проживає молода особа, інвалід із дитинства, Світлана. Мама в неї померла, коли їй було 7 років. Проживала з батьком у старій дерев’яній хатині. Батько самотужки звів навколо старої хатини стіни та дерев’яний каркас даху. У лютому цього року, коли вдома нікого не було, у старому будинку з невідомих причин сталася пожежа: згоріли дах, двері, дерев’яні стіни, меблі. Залишилася, якщо можна так сказати, одна кімната, де  нині й проживає Світлана сама. Батько трагічно загинув після пожежі.

Працівники міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели обстеження умов проживання та надали інформацію міському голові.

На черговому засіданні сесії міської ради депутати виділили матеріальну допомогу погорільцям. Щоб допомогти молодій особі, яка залишилася на самоті з житловою проблемою, з ініціативи міського голови працівники Центру рознесли листи підприємцям, які продають товари для будівництва, з проханням надати спонсорську допомогу у вигляді будівельних матеріалів, щоб облаштувати у новому будинку хоча б дві кімнати для житла. Відгукнулись усі, до кого звернулись: Кучеренко А.О., Гриценко М.Я., Баляс О.Б., Ігнатов О.В., Дяченко М.А., Будюк І.С., Комлик І.В., Куян С.Г., Івашко О.В., Невдобенко В.В. Було надано:утеплювач (42 м2), цегла вогнетривка (80 шт.), цемент (0,5 т), вирівнююча суміш (250 кг), дошки (1м3), брус (3 шт.), цвяхи (7кг), труба азбестова, двері з коробкою (3 шт.), монтажна піна (2 шт.).  

  Також великий об’єм роботи з демонтажу старої (після пожежі) та монтажу нової електропроводки виконали працівники КП «Міськрембудсервіс» (директор Стеценко М.І.). Надавали безкоштовно транспорт та працівників для підвезення будівельних матеріалів. Міська рада забезпечила цеглою для зведення стін.

Міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та особисто Світлана  висловлюють  найщирішу вдячність приватним підприємцям за  розуміння та матеріальну підтримку.

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість  та надію на краще життя.

Спасибі за  вашу підтримку та за  ваші щирі і чуйні серця. За те, що ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею.

З повагою Світлана

та працівники МЦСССДМ

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

      - 29.06.2019 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Каштанова, 99 (колишній гуртожиток).

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  26 червня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3280 (81.19 %)
в Кагарлицькому районі
275 (6.81 %)
за межами Кагарличчини в Україні
285 (7.05 %)
за кордоном
200 (4.95 %)
Офіційні сайти