21 вересня 2019 року, субота, 19:12
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Подяка за підтримку
6 червня 2019 року 11:32

У теперішній нелегкий час, коли багато хто потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все ж є.

У Кагарлику проживає молода особа, інвалід із дитинства, Світлана. Мама в неї померла, коли їй було 7 років. Проживала з батьком у старій дерев’яній хатині. Батько самотужки звів навколо старої хатини стіни та дерев’яний каркас даху. У лютому цього року, коли вдома нікого не було, у старому будинку з невідомих причин сталася пожежа: згоріли дах, двері, дерев’яні стіни, меблі. Залишилася, якщо можна так сказати, одна кімната, де  нині й проживає Світлана сама. Батько трагічно загинув після пожежі.

Працівники міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели обстеження умов проживання та надали інформацію міському голові.

На черговому засіданні сесії міської ради депутати виділили матеріальну допомогу погорільцям. Щоб допомогти молодій особі, яка залишилася на самоті з житловою проблемою, з ініціативи міського голови працівники Центру рознесли листи підприємцям, які продають товари для будівництва, з проханням надати спонсорську допомогу у вигляді будівельних матеріалів, щоб облаштувати у новому будинку хоча б дві кімнати для житла. Відгукнулись усі, до кого звернулись: Кучеренко А.О., Гриценко М.Я., Баляс О.Б., Ігнатов О.В., Дяченко М.А., Будюк І.С., Комлик І.В., Куян С.Г., Івашко О.В., Невдобенко В.В. Було надано:утеплювач (42 м2), цегла вогнетривка (80 шт.), цемент (0,5 т), вирівнююча суміш (250 кг), дошки (1м3), брус (3 шт.), цвяхи (7кг), труба азбестова, двері з коробкою (3 шт.), монтажна піна (2 шт.).  

  Також великий об’єм роботи з демонтажу старої (після пожежі) та монтажу нової електропроводки виконали працівники КП «Міськрембудсервіс» (директор Стеценко М.І.). Надавали безкоштовно транспорт та працівників для підвезення будівельних матеріалів. Міська рада забезпечила цеглою для зведення стін.

Міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та особисто Світлана  висловлюють  найщирішу вдячність приватним підприємцям за  розуміння та матеріальну підтримку.

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість  та надію на краще життя.

Спасибі за  вашу підтримку та за  ваші щирі і чуйні серця. За те, що ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею.

З повагою Світлана

та працівники МЦСССДМ

 
архів Опитування
Опитування громадської думки
Я проти проведення масових святкових заходів у місті, адже йде війна.
4 (6.35 %)
Ворог не дочекається, щоб ми тільки сумували. Але до кінця війни під час масових заходів не потрібно салютів, феєрверків, зайвої помпезності.
46 (73.02 %)
У мене інша думка з цього приводу
13 (20.63 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Столична, 39»:

 

У зв’язку з набуттям права власності громадянами  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столичній для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість):

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  23 жовтня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти