26 серпня 2019 року, понеділок, 12:12
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Шана матері і родині
15 травня 2019 року 16:59

У Кагарлику відбувся урочистий захід з нагоди свята Дня матері, яке в Україні відзначають кожну другу неділю травня, та Міжнародного дня сімʼї, що відзначають 15 травня.

У ході заходу з теплими словами привітань до присутніх звернувся голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, вручивши сім’ям, діти з яких у 2018/2019 навчальному році стали переможцями обласних, Всеукраїнських, Міжнародних олімпіад, конкурсів, МАН спільні Подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради, подарунки та квіти.

Із вітальним словом також виступив Кагарлицький міський голова Олександр Панюта. Олександр Олексійович,  враховуючи подання директора МЦСССДМ Олени Петленко, за вагомий внесок у відповідальну і благородну справу – виховання дітей, активну життєву позицію та з нагоди Міжнародного дня сім’ї та Дня матері вручив квіти й відзначив Подяками та цінними подарунками сім’ї, які проживають у Кагарлику:

  • Ткачових – Наталії Леонідівни та Іллі Валерійовича – (сім’я внутрішньо-переміщених осіб, де виховують 2 дітей, які беруть активну участь у культурно-мистецьких заходах міста і району);
  • Петленків – Віти Іванівни та Василя Васильовича (багатодітна сім’я, у якій 2 дітей-інвалідів);
  • Багатодітні сім’ї Коваленків – Юлії Миколаївни та Володимира Володимировича, а також Козачуків – Віри Андріївни та Часова Михайла Володимировича,  які виховують творчо обдарованих дітей;
  • Шарафанів – Інни Василівни та Сергія Миколайовича (багатодітна сім’я, сім’я учасника АТО);
  • Петленків – Світлани Анатоліївни та Віталія Миколайовича (спортивна сім’я);
  • Сушко Людмилу Вікторівну (виховує сина, який бере активну участь у культурно-мистецьких заходах міста та району).

Святковий концерт для присутніх підготували вихованці Школи мистецтв та вокальний колектив «Заграва».

Цього ж дня, до речі, ще 15 матерям та сім’ям соціально незахищених категорій було вручено продуктові набори від міського голови.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  18 вересня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3315 (81.17 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.83 %)
за межами Кагарличчини в Україні
289 (7.08 %)
за кордоном
201 (4.92 %)
Офіційні сайти