26 серпня 2019 року, понеділок, 13:10
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Онлайн-моніторинг атмосферного повітря в Кагарлику
14 травня 2019 року 17:10

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (директор депатраменту - Вікторія Киреєва) проводить спостереження за станом атмосферного повітря Київської області за допомогою 13 стаціонарних постів автоматизованої системи моніторингу атмосферного повітря. Стаціонарні пости здійснюють вимірювання та передачу в автоматичному режимі даних про метеорологічний стан навколишнього середовища (температура та вологість повітря, атмосферний тиск, кількість опадів, швидкість та напрям вітру, тощо), потужність еквівалентної дози гамма та рентгенівського випромінювання, а також даних про концентрацію забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, а саме:

  • оксид вуглецю, діоксид сірки, діоксид азоту вимірюють пости, встановлені у містах Васильків, Бориспіль, Богуслав та Вишгород;
  • оксид вуглецю, діоксид сірки, діоксид азоту, аміак, озон, сірководень та пил вимірюють пости, встановлені у містах Узин, Кагарлик та селищі Велика Димерка Броварського району;
  • оксид вуглецю, діоксид сірки, оксид та діоксид азоту, озон, сірководень та пил вимірюють пости, встановлені у містах Ірпінь, Вишневе, Боярка, Обухів, Переяслав-Хмельницький та селищі Іванків.

Центральна геофізична обсерваторія ім. Б.Срезневського проводить спостереження за станом забруднення атмосферного повітря на двох постах міста Біла Церква та на одному посту в містах Бровари, Обухів, Українка. Визначається вміст чотирьох основних домішок (завислі речовини, діоксид сірки, оксид вуглецю, діоксид азоту).

Спостереження за станом поверхневих вод за вмістом гідрохімічних показників, проводить Центральна геофізична обсерваторія ім. Б.Срезневського (щоквартально), Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ (щомісячно).

Характеристику радіаційного стану довкілля зони відчуження надає Державне спеціалізоване підприємство «Екоцентр» ДАЗВ України.

Перелік автоматизованих постів спостереження департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації:

Пост №1– м. Васильків, вул. Гоголя, 32
Пост №2 – м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72
Пост №3 – м. Богуслав, вул. Польова, 40
Пост №4 – м. Вишгород, вул. Київська, 10Б
Пост № 5 - м. Узин, вул. Симиренка, 6
Пост № 6 - смт Велика Димерка, вул. Соборна, 15
Пост № 7 - смт Іванків, вул. Івана Проскури, 1
Пост № 8 - м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б. Хмельницького, 107
Пост № 9 - м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-А
Пост № 10 - м. Вишневе, вул. Зелена, 2
Пост № 11 - м. Боярка, вул. Соборності, 49
Пост № 12 - м. Обухів, вул. Київська, 117
Пост № 13 - м. Кагарлик, пл. Незалежності, 1.

 

Для отримання онлайн-даних від автоматизованого поста моніторингу атмосферного повітря в Кагарлику достатньо зайти на сайт департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації за цим посиланням:

http://ecology-kievoblast.com.ua/Home/Report?ID=11

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  18 вересня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3315 (81.17 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.83 %)
за межами Кагарличчини в Україні
289 (7.08 %)
за кордоном
201 (4.92 %)
Офіційні сайти