26 серпня 2019 року, понеділок, 13:17
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Трудові будні КЖЕП
10 травня 2019 року 22:48

У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» у статут Кагарлицького комунального житлово-експлуатаційного підприємства було внесено зміни, завдяки яким КЖЕП набув права бути управителем багатоквартирних будинків. Працівники підприємства, яке з 2007 року очолює Владислав Зеленько, знають усю проблематику житлового фонду, вміють ефективно вирішувати будь-які виробничі ситуації. Тут працюють умілі та навчені слюсарі-сантехніки, двірники, водії спецавтомобілів, досвідчені бухгалтери, юрист та інженер, що дозволяє забезпечити якісне надання житлової та ряду комунальних послуг, зокрема з управління житлом, будинком чи комплексом будинків, спорудою та іншим нерухомим майном; утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, обладнання та приладів, які перебувають на балансі підприємства; ремонту приміщень, будинків, споруд; утримання і збереження в належному технічному стані житлового фонду, який перебуває в його віданні або управлінні; забезпечення безперебійної роботи ліфтового господарства, обладнання та благоустрою житлових будинків, санітарної очистки прибудинкових територій та контроль за дотриманням громадянами правил користування житловими приміщеннями;  своєчасне та якісне виконання зобов’язань за договорами та замовленнями.

Підтвердженням цього є трудові будні КЖЕП. Ось хроніка добрих справ лише одного дня, про що нас інформував інженер підприємства Олег Поліщук:

 – 10 травня Кагарлицьким КЖЕП проведено заміну зламано кодового замка в металевих дверях під’їзду N1 по вул. Столичній, 20. Роботу якісно виконав слюсар-сантехнік Іван Дорош. Цього ж дня наші працівники збирали та сортували пластик, макулатуру на сміттєвих майданчиках житлового фонду. За сприяння міської ради ряд будинків уже облаштовано  спеціальними контейнерами для роздільного сортування пластику та макулатури. Крім того, 10 травня  працівники КЖЕП провели ремонт елементів дитячого  ігрового  майданчика біля багатоквартирного будинку по вул. Гайдара, 5.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  18 вересня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3315 (81.17 %)
в Кагарлицькому районі
279 (6.83 %)
за межами Кагарличчини в Україні
289 (7.08 %)
за кордоном
201 (4.92 %)
Офіційні сайти