26 квітня 2019 року, п'ятниця, 06:42
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Для населення тарифи не зростуть
11 квітня 2019 року 15:42

Одним із першочергових питань на засіданні виконавчого комітету Кагарлицької міської ради, що відбулося 11 квітня, було коригування тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, що їх надає КП «Кагарликводоканал». Необхідність ухвалення такого рішення  була спричинена необхідністю відшкодування  економічно обґрунтованих витрат на послуги підприємства. Слід зауважити, що тарифи для населення (І група споживачів) залишаються без змін. Коригування в бік збільшення стосується лише  ІІ (бюджетні установи) та ІІІ (інші) груп споживачів.

Отже, для застосування затверджено тарифи на водопостачання в таких розмірах: ІІ група споживачів (бюджет) за 1 м3 – 36,42 грн із ПДВ (20%); ІІІ група споживачів (інші) за 1 м3 – 42,76 грн із ПДВ (20%); водовідведення: ІІ група споживачів (бюджет) за 1 м3 – 36,10 грн із ПДВ (20%); ІІІ група споживачів (інші) за 1 м3 – 42,38 грн із ПДВ (20%).

Прийнято рішення замовити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покриття доріжок, благоустрій території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Кагарлицький», капітальний ремонт відмостки та входу до багатоквартирного будинку по вулиці Каштановій, 38а. Затверджено проектно-кошторисну документацію монтажу систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу та обробки вогнебіозахисним розчином дерев’яних конструкцій даху в нежитлових приміщеннях дошкільних навчальних закладів «Теремок» і «Ромашка». За клопотанням керівництва КП «Кагарликводоканал» прийнято рішення замовити проектну документацію на встановлення вузлів обліку використаної електроенергії для підключення приладів обліку на каналізаційних мережах D250 потужністю 1 кВт  на об’єктах по вулицях Столичній, 4 та Володимира Великого, 3.

Крім того, виконком заслухав звіт про роботу загального відділу виконкому за 2018 рік, ухвалив рішення про безоплатну передачу з балансу на баланс певних товарно-матеріальних цінностей, про надання потребуючим матеріальної допомоги, надав необхідні дозволи на відчуження майна з урахуванням інтересів неповнолітніх, дозволи на видалення аварійних зелених насаджень; були питання щодо квартобліку, впорядкування поштових адрес. На одну громадянку накладено стягнення у вигляді попередження за проживання в місті без реєстрації місця проживання; внесено редакційні правки в одне з минулих рішень (оновлення  складу однієї з комісій у зв’язку з кадровими змінами) тощо.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Учасники шоу “Голос країни” гурт “Шпилясті кобзарі” відправилися в тур містами Київщини на підтримку Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва:

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності учасниками ООС (АТО)  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столична для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Для уточнення необхідної інформації щодо подальшого використання орендованих земельних ділянок орендарям із договорами оренди до 01.04.2019 року з’явитися в міську раду (каб. № 5,земельний відділ) конт. тел. 60811.  

Міністерство екології та природних ресурсів України, Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності повідомляють про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «КЕС-1» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості:

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3266 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
283 (7.05 %)
за кордоном
196 (4.88 %)
Офіційні сайти