19 липня 2019 року, п'ятниця, 17:40
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Для населення тарифи не зростуть
11 квітня 2019 року 15:42

Одним із першочергових питань на засіданні виконавчого комітету Кагарлицької міської ради, що відбулося 11 квітня, було коригування тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, що їх надає КП «Кагарликводоканал». Необхідність ухвалення такого рішення  була спричинена необхідністю відшкодування  економічно обґрунтованих витрат на послуги підприємства. Слід зауважити, що тарифи для населення (І група споживачів) залишаються без змін. Коригування в бік збільшення стосується лише  ІІ (бюджетні установи) та ІІІ (інші) груп споживачів.

Отже, для застосування затверджено тарифи на водопостачання в таких розмірах: ІІ група споживачів (бюджет) за 1 м3 – 36,42 грн із ПДВ (20%); ІІІ група споживачів (інші) за 1 м3 – 42,76 грн із ПДВ (20%); водовідведення: ІІ група споживачів (бюджет) за 1 м3 – 36,10 грн із ПДВ (20%); ІІІ група споживачів (інші) за 1 м3 – 42,38 грн із ПДВ (20%).

Прийнято рішення замовити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покриття доріжок, благоустрій території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Кагарлицький», капітальний ремонт відмостки та входу до багатоквартирного будинку по вулиці Каштановій, 38а. Затверджено проектно-кошторисну документацію монтажу систем автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу та обробки вогнебіозахисним розчином дерев’яних конструкцій даху в нежитлових приміщеннях дошкільних навчальних закладів «Теремок» і «Ромашка». За клопотанням керівництва КП «Кагарликводоканал» прийнято рішення замовити проектну документацію на встановлення вузлів обліку використаної електроенергії для підключення приладів обліку на каналізаційних мережах D250 потужністю 1 кВт  на об’єктах по вулицях Столичній, 4 та Володимира Великого, 3.

Крім того, виконком заслухав звіт про роботу загального відділу виконкому за 2018 рік, ухвалив рішення про безоплатну передачу з балансу на баланс певних товарно-матеріальних цінностей, про надання потребуючим матеріальної допомоги, надав необхідні дозволи на відчуження майна з урахуванням інтересів неповнолітніх, дозволи на видалення аварійних зелених насаджень; були питання щодо квартобліку, впорядкування поштових адрес. На одну громадянку накладено стягнення у вигляді попередження за проживання в місті без реєстрації місця проживання; внесено редакційні правки в одне з минулих рішень (оновлення  складу однієї з комісій у зв’язку з кадровими змінами) тощо.

Вів засідання міський голова Олександр Панюта.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Із 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти - EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів:

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3295 (81.16 %)
в Кагарлицькому районі
278 (6.85 %)
за межами Кагарличчини в Україні
287 (7.07 %)
за кордоном
200 (4.93 %)
Офіційні сайти