26 квітня 2019 року, п'ятниця, 07:29
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
На «Прямому зв’язку»
10 квітня 2019 року 16:09

Чотири дзвінки надійшли до міського голови Олександра Панюти під час «Прямого зв’язку», що відбувся 10 квітня.

Так, Любов Григорівна Дринь із вулиці Богдана Хмельницького сигналізувала про негаразди з радіозв’язком, і голова тут же зателефонував керівникові станційно-лінійної дільниці №2 Володимирові Лагуті, який обіцяв протягом тижня усунути проблему. Під час розмови Любов Григорівна висловила задоволення діяльністю міського голови і служб мерії, але її обурило те, що за містком у яр постійно хтось викидає  сміття. Одного разу вона навіть була свідком такого неподобства і зробила зауваження, але порушник правил благоустрою реагував не так, як би личило вихованій людині. Про такі факти мешканцям міста варто сигналізувати в правоохоронні органи або в міську раду, корисними були б дані про номер авто, на якому вивозили сміття, фото- відео- та інша інформація про винуватців забруднення довкілля. Щоб  виявити їх, планується, до речі, встановити там камеру відеспостереження.

Про порив каналізаційної труби біля будинку №5 по вулиці Гайдара нагадав міським службам Євген Валерійович Дзюба, і, незважаючи на велику кількість звернень, наступного тижня КЖЕП таки візьметься за ліквідацію проблеми.

Депутат міської ради Віталій М’ясніков від мешканців свого округу подякував міському голові та керівникові КП «Міськрембудсервіс» Миколі Стеценку за турботу про благоустрій міських кладовищ, зокрема за доставку води для поливу і ґрунту для впорядкування поховань, адже кагарличани нині готуються до традиційних поминальних днів.

Насамкінець зателефонував Петро Васильович Горпиненко, який сигналізував, що виведену на сайт міської ради одну з камер відеоспостереження, спрямованих на фонтан вхідної площі Кагарлицького парку, слід би встановити під іншим кутом, і це буде невдовзі зроблено.

Петра Васильовича (і не його одного) непокоїть стан транзитної дороги, що йде через Кагарлик. На жаль, міська влада не може фінансувати ремонт дороги державного значення, але голова інформував, що через деякий час – можливо, і в цьому році – ділянку траси від Новосілок до Липовця, включаючи Кагарлик,  мають капітально відремонтувати за державний кошт.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Учасники шоу “Голос країни” гурт “Шпилясті кобзарі” відправилися в тур містами Київщини на підтримку Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва:

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності учасниками ООС (АТО)  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столична для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Для уточнення необхідної інформації щодо подальшого використання орендованих земельних ділянок орендарям із договорами оренди до 01.04.2019 року з’явитися в міську раду (каб. № 5,земельний відділ) конт. тел. 60811.  

Міністерство екології та природних ресурсів України, Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності повідомляють про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «КЕС-1» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості:

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3266 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.77 %)
за межами Кагарличчини в Україні
283 (7.05 %)
за кордоном
196 (4.88 %)
Офіційні сайти