20 травня 2019 року, понеділок, 14:44
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Два дзвінки
13 березня 2019 року 17:31

Два дзвінки пролунали в кабінеті міського голови Олександра Панюти під час традиційного «Прямого зв’язку» 13 березня.

Шаравара Олександра Кіндратівна з вул. Полтавської просила, щоб із трактором «Міськрембудсервісу», який вивозить сміття за графіком від приватного сектору, їздив ще один працівник, який би міг завантажити мішки або гілля на причіп, оскільки вона сама за станом здоров’я не подужає. Голова зазначив, що в цю гарячу пору, коли активізуються роботи з благоустрою, усі працівники зайняті на важливих ділянках. Крім того, виділення додаткової штатної одиниці змусило б значно збільшити плату за вивезення сміття, яка на сьогодні є символічною: 4 грн за мішок. Але для вивезення рослинних решток – бур’яну, листя, галуззя тощо – з метою запобігання їхньому спалюванню, яке негативно впливає на довкілля, виконком ухвалив рішення про безкоштовне надання транспортних послуг. Тож за тиждень із Олександрою Кіндратівною зв’яжуться і допоможуть вивезти непотріб.

Наташа – так відрекомендувалася кагарличанка, яка зателефонувала другою, – звернулася з проханням щодо ремонту ділянки дороги на спуску по вул. Зеленського. Голова доручив керівнику КП «Міськрембудсервіс» Миколі Стеценку з настанням сприятливих погодних умов виконати підсипку щебеневою сумішшю, а якщо з’являться фінансові можливості, спуск буде заасфальтовано. Олександр Олексійович нагадав, що був час, коли така можливість була, але дехто з тамтешніх мешканців категорично відмовився від асфальтування: мовляв, транспорт дошкулятиме…

На скаргу пані Наташі щодо проблем із постійними перепадами напруги в електромережі, які спричиняє діяльність сусіда-зварювальника, буде надіслано відповідне письмове звернення.

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова LІІІ сесія міської ради VII скликання розпочне свою роботу 23 травня 2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

 

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики:

- 23.05.2019 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Ковпака.

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3272 (81.27 %)
в Кагарлицькому районі
274 (6.81 %)
за межами Кагарличчини в Україні
284 (7.05 %)
за кордоном
196 (4.87 %)
Офіційні сайти