14 грудня 2018 року, п'ятниця, 00:20
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
«Душа моя – терпляча птаха»
30 лиспопада 2018 року 18:51

Презентація книги для письменника – завжди свято, як для художника, приміром, – виставка картин. Можна сказати, що для Віри Бондаренко презентація її книги «Душа моя – терпляча птаха», що пройшла 29 листопада в міській бібліотеці для дорослих, безперечно, вдалася. Поетеса  Бондаренко проживає на Миколаївщині, в селі Маринівка Доманівського району. Втім, досить часто відвідує Кагарлик, де мешкає її донька, талановита співачка Любов Карпів.

Завідувачка бібліотеки Неля Малєєва розповіла про творчий шлях поетеси, зауваживши, що це вже третя її збірка поезій і друга презентація саме в стінах міської книгозбірні.

Цього разу Віра Бондаренко зібрала багато читачів, а сама зустріч пройшла у жвавій, теплій та задушевній атмосфері. Квіти від шанувальників її таланту, захоплені погляди, тепле дружнє ставлення, надзичайна увага до читання поезій стали атрибутами цієї зустрічі.

Загалом до читальної зали міської книгозбірні того дня завітали друзі поетеси, письменники та журналісти, бібліотекарі й педагоги, шанувальники творчості пані Віри. Багато зусиль, аби книга побачила світ, доклала донька поетеси Любов Карпів. Вона разом зі своєю мамою подякувала всім, хто працював над виданням, передусім, редакторові книги, члену Національної спілки письменників України Павлу Малєєву.

Поет та прозаїк Володимир Михайлов, член Спілки журналістів України та Міжнародного співтовариства письменницьких спілок, високо оцінив творчість пані Віри, а також разом із нею зачитав її твори, а ще – переклади їх на російську мову і навпаки.

Утім, звісно ж, особлива увага поціновувачів поезії була прикута до автора збірки. Віра Бондаренко декламувала власні вірші, разом зі своєю донькою виконувала пісні, в т.ч. і на власні слова.

За чашкою чаю з солодощами учасники презентації мали змогу переконатися в тому, що в ліричних творах поетеси є всі відтінки палітри людських відчуттів, якими вона торкається струн людської душі. Зокрема, Микола Семенюк, Микола Омелянюк, Валентина Ільченко відмітили, що поезії Віри Бондаренко – щирі та світлі, такі, які припадуть до душі кожному читачеві.

Після завершення зустрічі Неля Малєєва подякувала всім присутнім за надзвичайно важливу для автора підтримку. Вона завірила Віру Бондаренко, що поетеса має свою читацьку аудиторію в Кагарлику, яка чекає від неї нових творів.

Кожен, хто прийшов на презентацію збірки «Душа моя – терпляча птаха», мав змогу отримати книгу з автографом поетеси.

Олексій АДАМЕНКО

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3090 (81.36 %)
в Кагарлицькому районі
261 (6.87 %)
за межами Кагарличчини в Україні
265 (6.98 %)
за кордоном
182 (4.79 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року буде продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 
Участь повністю безкоштовна:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з терміновими заходами щодо профілактики та запобігання захворювань домашніх тварин на африканську чуму в місті Кагарлику проводиться облік свиней у господарствах. Звертаємося до всіх жителів міста: будь ласка, будьте не байдужими, зверніться до Кагарлицької міської ради (м. Кагарлик, вул. Небесної Сотні, 1, або повідомте про наявність худоби за телефоном 6-08-11). У випадку захворювання худоби на африканську чуму повідомляти державну ветеринарну службу району за телефонами:

5-13-49, 0971271914, 0676094812, 0964344734.

Звертаємося до жителів міста з проханням надати відомості про наявність свиней за тел. 6-08-11 та вжити заходів для недопущення розповсюдження хвороби.

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти