17 лиспопада 2018 року, субота, 04:13
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Нафтогазу дозволили відключати опалення взимку
3 лиспопада 2018 року 23:52

Із 1 грудня цього року НАК «Нафтогаз України» матиме право на відключення тепломереж в опалювальний період.

Згідно з оновленими нормами Кодексу газотранспортних систем, Нафтогаз отримав право припиняти постачання блакитного палива. Якщо раніше в опалювальний сезон робити це було заборонено, то з наступного місяця ситуація зміниться. З одного боку, це поширена європейська практика: за газ не платиш — отже, газу не отримуєш. Але з іншого боку, багато українців традиційно накопичують заборгованість за тепло в опалювальний сезон, а погашають її влітку. Крім того, далеко не кожна сім'я, яка не може оплатити комунальні послуги, отримає субсидію.

Тим не менше, з 1 грудня 2018 року  НАК «Нафтогаз України» отримає право давати письмове доручення на відключення тепловиків за наявності заборгованості за спожитий газ. Навіть більше, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) зобов'язала газорозподільні компанії дотримуватися цих вказівок. Ухилення від відключення тепломереж за дорученням Нафтогазу буде розцінюватися як зловживання монопольним становищем.

У ЗМІ з’явилися коментарі представників газопостачальних структур із цього приводу.

Так, комерційний директор ПАТ «Дніпрогаз» Ігор Маньковський заявив: «НКРЕКП відхилила вимогу операторів ГРС не відключати тепломережі за дорученням НАК «Нафтогаз України» і зобов'язала укласти договори на виконання робіт із припинення газопостачання. Якщо протягом трьох днів після доручення НАК «Нафтогаз України» на відключення теплові мережі не врегулюють відносини з державним монополістом, ПАТ «Дніпрогаз» буде змушене обмежити газопостачання на об'єкти».

 У «Харківгазі» також заявили: вони звернулися по роз'яснення до НКРЕКП і там сказали, що не виконувати вимоги Нафтогазу не можна. «Відключення котелень неминуче призведе до техногенної катастрофи і значних матеріальних збитків, які можуть в рази перевищувати саму суму заборгованості», — цитує прес-служба відомства комерційного директора ПАТ «Харківміськгаз» Антона Яворівського. Однак на такий крок, додає Яворівський, доведеться піти, якщо Нафтогаз надішле відповідного листа.

Такої ж думки дотримується і начальник Кагарлицької філії ПАТ «Київоблгаз» Сергій Сьомка, який у бесіді з нашим кореспондентом сказав: «Ми ніби опинилися між двох вогнів: з одного боку, відключення котелень від газопостачання може призвести до непередбачуваних наслідків, але з другого – не можна користуватися газом, якщо за нього не платите. Тому нагадуємо споживачам: той, хто не платить за газ, може спровокувати відключення комунальних послуг не лише для себе, а й для інших. Ми змушені будемо виконувати розпорядження щодо відключення, якщо воно буде надіслане Нафтогазом».

 

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3043 (81.43 %)
в Кагарлицькому районі
261 (6.98 %)
за межами Кагарличчини в Україні
253 (6.77 %)
за кордоном
180 (4.82 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 
Участь повністю безкоштовна:

16 листопада 2018 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою:  вул. Кооперативна, 3 м. Кагарлик Київської обл. особистий прийом громадян здійснюватиме заступник прокурора Київської області Голинський Яроослав Олегович.

За інформацією  та для попереднього запису звертатися за телефоном (04573)5-13-43.

 

 

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 21 листопада 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

25 жовтня 2018 року 16:07

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення автобусної зупинки, що розташована за адресою: м. Кагарлик, вул. Став’янка (біля міської бібліотеки) і перебуває на балансі КП «Міськрембудсервіс».

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з терміновими заходами щодо профілактики та запобігання захворювань домашніх тварин на африканську чуму в місті Кагарлику проводиться облік свиней у господарствах. Звертаємося до всіх жителів міста: будь ласка, будьте не байдужими, зверніться до Кагарлицької міської ради (м. Кагарлик, вул. Небесної Сотні, 1, або повідомте про наявність худоби за телефоном 6-08-11). У випадку захворювання худоби на африканську чуму повідомляти державну ветеринарну службу району за телефонами:

5-13-49, 0971271914, 0676094812, 0964344734.

Звертаємося до жителів міста з проханням надати відомості про наявність свиней за тел. 6-08-11 та вжити заходів для недопущення розповсюдження хвороби.

Кагарлицьке районне управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що на Кагарличчині пероральна імунізація диких мясоїдних тварин розпочнеться з 24.09.2018 року:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Основна тематика: Smart City, Smart Mobility, Smart Building, електронна демократія та блокчейн-технології, креативна економіка й освіта, екологія та енергоефективність.

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти