25 березня 2019 року, понеділок, 23:53
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Нафтогазу дозволили відключати опалення взимку
3 лиспопада 2018 року 23:52

Із 1 грудня цього року НАК «Нафтогаз України» матиме право на відключення тепломереж в опалювальний період.

Згідно з оновленими нормами Кодексу газотранспортних систем, Нафтогаз отримав право припиняти постачання блакитного палива. Якщо раніше в опалювальний сезон робити це було заборонено, то з наступного місяця ситуація зміниться. З одного боку, це поширена європейська практика: за газ не платиш — отже, газу не отримуєш. Але з іншого боку, багато українців традиційно накопичують заборгованість за тепло в опалювальний сезон, а погашають її влітку. Крім того, далеко не кожна сім'я, яка не може оплатити комунальні послуги, отримає субсидію.

Тим не менше, з 1 грудня 2018 року  НАК «Нафтогаз України» отримає право давати письмове доручення на відключення тепловиків за наявності заборгованості за спожитий газ. Навіть більше, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) зобов'язала газорозподільні компанії дотримуватися цих вказівок. Ухилення від відключення тепломереж за дорученням Нафтогазу буде розцінюватися як зловживання монопольним становищем.

У ЗМІ з’явилися коментарі представників газопостачальних структур із цього приводу.

Так, комерційний директор ПАТ «Дніпрогаз» Ігор Маньковський заявив: «НКРЕКП відхилила вимогу операторів ГРС не відключати тепломережі за дорученням НАК «Нафтогаз України» і зобов'язала укласти договори на виконання робіт із припинення газопостачання. Якщо протягом трьох днів після доручення НАК «Нафтогаз України» на відключення теплові мережі не врегулюють відносини з державним монополістом, ПАТ «Дніпрогаз» буде змушене обмежити газопостачання на об'єкти».

 У «Харківгазі» також заявили: вони звернулися по роз'яснення до НКРЕКП і там сказали, що не виконувати вимоги Нафтогазу не можна. «Відключення котелень неминуче призведе до техногенної катастрофи і значних матеріальних збитків, які можуть в рази перевищувати саму суму заборгованості», — цитує прес-служба відомства комерційного директора ПАТ «Харківміськгаз» Антона Яворівського. Однак на такий крок, додає Яворівський, доведеться піти, якщо Нафтогаз надішле відповідного листа.

Такої ж думки дотримується і начальник Кагарлицької філії ПАТ «Київоблгаз» Сергій Сьомка, який у бесіді з нашим кореспондентом сказав: «Ми ніби опинилися між двох вогнів: з одного боку, відключення котелень від газопостачання може призвести до непередбачуваних наслідків, але з другого – не можна користуватися газом, якщо за нього не платите. Тому нагадуємо споживачам: той, хто не платить за газ, може спровокувати відключення комунальних послуг не лише для себе, а й для інших. Ми змушені будемо виконувати розпорядження щодо відключення, якщо воно буде надіслане Нафтогазом».

 

Інф. газети «Рідне місто»

 
архів Анонси подій

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності учасниками ООС (АТО)  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столична для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Для уточнення необхідної інформації щодо подальшого використання орендованих земельних ділянок орендарям із договорами оренди до 01.04.2019 року з’явитися в міську раду (каб. № 5,земельний відділ) конт. тел. 60811.  

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  27 березня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

Чергова LІ сесія міської ради VII скликання розпочне свою роботу 28 березня 2019 року о 14.00 у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

Публікуємо графік чергування лікарів Центру первинної медико-санітарної підготовки у вихідні та святкові дні протягом березня місяця:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 26.03.2019 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Симиренка;

Міністерство екології та природних ресурсів України, Департамент екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Управління з питань оцінки впливу на довкілля та дозвільно-ліцензійної діяльності повідомляють про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ «КЕС-1» із метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості:

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують усю талановиту молодь до участі в конкурсі:

 Запрошуємо абітурієнтів та студентів Кагарлика взяти участь у соціальній програмі Scholarship:
   

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3258 (81.31 %)
в Кагарлицькому районі
272 (6.79 %)
за межами Кагарличчини в Україні
282 (7.04 %)
за кордоном
195 (4.87 %)
Офіційні сайти