19 січня 2019 року, субота, 06:41
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Після виступу в пресі
15 травня 2018 року 22:52

Храм, що оздоровлює...

В одному з попередніх чисел «Рідного міста» було опубліковано допис Ольги Никифорівни Гриценко «Залучати громадських активістів». Якщо стисло, то в ньому йшла мова про любов до рідного міста. Чимало мешканців вулиці Івана Франка підтримують думки авторки. Ось їхні вже міркування, висловлені під час стихійних обговорень у різних кутках житлового масиву Новобудови.

Надія Василівна: «Багатьом кагарличанам відомий пішохідний тротуар, що тягнеться від так званого «Чормету», низинною долиною аж до нашої вулиці. Щоправда, від тротуару до самої вулиці треба підійматися сходами, які деякі громадяни, що добре володіють почуттям гумору, жартома порівнюють із загальновідомими Потьомкінськими сходами в Одесі. Постає запитання: «Чому одні люди, прийшовши вранці до наших сходів, чистять їх від снігу чи слизького бруду, щоб інші, йдучи на роботу, а діти – до школи, могли безпечно зійти по них чи, навпаки,– піднятися ними?» Або: «Чому Марія Василівна та інші жінки садять обабіч сходів квіти, які милують наш зір, а інші бездумно зривають їх, витягують із корінням і відразу кидають поруч? Щоб ті квітоньки, плачучи, зів’яли?»

Як правильно підмітила Ольга Никифорівна у своїй кореспонденції, в кожного з нас є залишки розсади квітів, саджанців кущів, дерев, які можна розташувати в парку, яру, на галявині та леваді, а згодом самим же милуватися їхньою красою. Тож швидше берімося до діла!

Марія Василівна: «Природа нагородила нас незрівнянною красою. Тож не слід шкодувати зусиль, а всіляко підтримувати ту природну красу, дбати не тільки про день сьогоднішній, а й завтрашній, у якому жити нашим нащадкам...»

Я цілком згодна зі своїми сусідками. Дійсно, кожному живому на цій землі треба намагатися творити добро. Добро добром твориться і добром віддячується... Шкода, що часто-густо ми сприймаємо природу як свою власну своєрідну майстерню. А дивитися на неї треба, як на Храм... Він нас і надихає на добро, і, що головне,– оздоровлює...

Надія ПОЛІЩУК,відмінник охорони здоровя

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3165 (81.17 %)
в Кагарлицькому районі
269 (6.9 %)
за межами Кагарличчини в Україні
277 (7.1 %)
за кордоном
188 (4.82 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Чергова ХLІХ сесія міської ради VІІ скликання розпочне свою роботу 24 січня  2019 року о 14.00  у залі засідань адмінбудинку міської ради з порядком денним:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

- 21.01.2019 р. з 08.00  до 17.00 по вулицях Лугова, Титова, Тюленіна;

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться 23 січня 2018 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за тел. 6-09-81.

До уваги жителів міста! Нагадуємо, що діє спеціальна Новорічна акція для тих кагарличан, які збираються найближчим часом народити(сь).

ПЕРШУ дитину, народжену  після 00 годин 1 січня 2019 року, і її  родину чекає гарний подарунок від міської ради – СЕРТИФІКАТ НА П'ЯТЬ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ!

Шановні жителі вулиць Саксаганського, Європейської, Ставкової, Ватутіна, Полтавської!

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що

з 01.12.2018 року  продовжено автобусний маршрут для жителів масиву Новобудов по вулицях Франка – Ватутіна – Саксаганського – Полтавській:

 Час відправлення

Місце відправлення

09.25

10.45

12.15

15.45

17.15

 

Вулиця  Франка

(від магазину)

МІСЬКВИКОНКОМ

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 
Участь повністю безкоштовна:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти