27 травня 2018 року, неділя, 18:19
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Творчі перемоги учнів Школи мистецтв
15 травня 2018 року 15:54

Кінець квітня ознаменувався участю творчих колективів та окремих учнів комунального закладу  Кагарлицької районної ради «Кагарлицька дитяча школа  мистецтв» у міжнародних та всеукраїнських фестивалях, конкурсах.

28 квітня хореографічний колектив «Оріяна»  під керівництвом Наталії Кукош, Аліни Токовенко (концертмейстери Олег Даниленко та Сергій Шевченко),  взяли участь у XVII Міжнародному фестивалі-конкурсі  дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна».  На розсуд журі  було представлено  кілька  хореографічних номерів юних кагарличан. Так, «Дуба-танець» у виконанні «Оріяни» виборов ІІ місце, хореографічні композиції «Подоляночка»  та «Калинова фантазія»- ІІІ місце.

Загалом  у цьому фестивалі-конкурсі взяли участь понад  50 колективів зі всієї України.

Цього ж дня  зразковий ансамбль баяністів «Гармонія»  під керівництвом Миколи Громика взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі  виконавців на народних музичних інструментах «Неопалима Купина» ім. Анатолія  Кондрашевського, що відбувався в м. Українка.  До участі в конкурсі подали заявки більше 100 творчих колективів із Київщини.  Глядачі мали змогу сповна насолодитися  віртуозною грою учасників на народних інструментах.  З-поміж великої кількості учасників, які  виборювали призові місця на фестивалі-конкурсі у виконанні індивідуальних творів наш  Вячеслав Литвин здобув звання лауреата ІІІ премії та грошову винагороду.

29 квітня народно-інструментальний оркестр «Колорит», окремі солісти та малі ансамблеві форми взяли участь у XVII Міжнародному фестивалі-конкурсі  дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна». В номінації «Інструментальний жанр» народно-інструментальний оркестр «Колорит» зайняв І місце, тріо гітаристів «Камертон» у складі Коваленко Анни, Марченка Івана, Горнюка Артура – І місце, а інструментальне тріо: Марченко Іван, Шандренко Олег, Майстренко Олег – ІІ місце. Підготували учасників викладач Наталія Колисан, концертмейстер Наталія Сінгаєвська.

Фортепіанний дует Даші Федорченко та Віолетти Ратманської під керівництвом Марини Тарасенко,– ІІІ місце, фортепіанний дует Вікторії Матюшенкової та Дарини Тарасенко під керівництвом Наталії Сінгаєвської,– ІІ місце. Учениця фортепіанного відділу Євгенія Найденко (керівник Алла Мєстєчкіна), зайняла ІІІ місце.

У номінації «Вокальна музика»  учні школи Матюшенкова Вікторія та Іларія Каліка під керівництвом викладача вокального співу Тетяни  Голдобіної здобули ІІ місце.

Хочеться висловити слова вдячності за підготовку талановитої молоді викладачам Школи мистецтв та побажати  подальших перемог на інших фестивалях і конкурсах.

 

Віталій ПОЛОЗОВ, провідний спеціаліст відділу культури

і туризму, національностей та релігій Кагарлицької РДА

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2699 (81.44 %)
в Кагарлицькому районі
246 (7.42 %)
за межами Кагарличчини в Україні
211 (6.37 %)
за кордоном
158 (4.77 %)
архів Анонси подій

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

  • 01.06.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Столична;

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти