22 березня 2018 року, четвер, 11:51
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Успіхи ліцеїстів
9 березня 2018 року 10:20

Робота з обдарованими учнями – пріоритет діяльності педагогів Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей». Діти різних вікових категорій на рівні закладу постійно залучаються до участі в різноманітних конкурсах, інтелектуальних змаганнях, і кращі з них стають переможцями і призерами районного та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, творчих конкурсів, науково-дослідницької роботи в Малій академії наук тощо.

Так, у 2017/2018 навчальному році учень ІІ курсу Антон Баскевич (на знімку справа) здобув ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Допомагала долати труднощі в опануванні вершин знань і готувала Антона до цього успіху вчитель іноземних мов Т.Б.Філоненко.

Учениця І курсу Яна Мазепа (на знімку в центрі) виборола ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція «українська література», відділення «літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»). Тема її дослідження – «Особливості творчого стилю Наталени Королевої (на матеріалі циклу «Легенди старокиївські»). Керівником і наставником юної дослідниці є вчитель української мови і літератури Т.Б.Черненко.

Учень ІІ курсу Антон Севрюков (на знімку зліва) зайняв ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Підготував учня до успішного результату вчитель інформатики Б.В.Лісовенко.

Досягненню результативності в навчально-виховній роботі підпорядкована вся система методичної роботи нашого закладу, і адміністрація НВК на чолі з досвідченим керівником В.Г.Мамієм постійно дбає про створення належних умов для цього.

Лариса СЕМЕНЮК, заступник директора з навчально-виховної роботи

Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей»

 
архів Анонси подій

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

-  29.03.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Горького.

-  30.03.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулицях Бригадна, Миру, Каштанова та провулок Каштановий.

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель. Конкурс буде проведено в приміщенні міської ради 27 березня 2018 року о 10.00:

Публікуємо рішення виконавчого комітету Кагарлицької міської ради від 26.02.2018 р. №№35 та 36, що стосуються коригування тарифів на послуги  КП "Кагарликводоканал":

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

З метою своєчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування необхідно виконати такі дії:

Запрошуємо на військову службу за контрактом спеціалістів служб тилу (водіїв, водіїв – заправників, кухарів, водіїв – паропровідників,  дезинфекторів).  У першу чергу розглядаються кандидати, які мають відповідну військову та цивільну освіту. 

                                                                  Довідка за телефонами: (04573)51345; (067)3385651;

                

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2600 (81.3 %)
в Кагарлицькому районі
241 (7.54 %)
за межами Кагарличчини в Україні
204 (6.38 %)
за кордоном
153 (4.78 %)
Офіційні сайти