21 вересня 2019 року, субота, 18:07
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Актуально (архів)

Сердечно вітаю з професійним святом працівників Кагарлицької філії з експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз»!

 Відзначення на державному рівні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості є свідченням надзвичайно важливого значення галузі для становлення і розбудови Незалежної України. Разом з усіма трудівниками паливно-енергетичного комплексу України ви забезпечуєте в нелегкий для країни час споживачів природнім газом, від чого залежить якісне функціонування інших галузей народного господарства. Завдяки вашій роботі в наших оселях є тепло і належний комфорт.

Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, впевненості у завтрашньому дні та безмежного мирного неба над Україною!  Зі святом!

Кагарлицький міський голова    

Олександр ПАНЮТА

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві, будучи єднальною ланкою між владою і народом. Саме тому в наш час, коли в країні робляться рішучі кроки для впровадження реформ, суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Бажаю всім вам, шановні державні службовці, міцного здоров’я, миру і щастя, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я майбутнього України.

Зі святом!

Кагарлицький міський голова   Олександр Панюта

Щирі вітання нашим правоохоронцям  із професійним святом – Днем Національної поліції України! 

Щодня, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців нашого міста і всієї Кагарличчини, стоїте на варті правопорядку. Ви пов’язали своє життя з ризикованою та важливою справою – протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Завдяки відповідальному ставленню, вмінню долати труднощі, ви поступово і впевнено, не словом, а ділом втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів!

У цей святковий день зичу вам успіхів та плідної праці на благо народу України. Нехай це свято надасть вам натхнення, професійних досягнень в ім’я збереження миру та процвітання нашої незалежної держави!

З Днем Національної поліції України!

 Кагарлицький міський голова   Олександр ПАНЮТА

У найважчий перший період нашої історії, коли проти України розв’язала неоголошену війну одна з найпотужніших світових держав, коли наша країна опинилася один на один із підступним ворогом фактично без власної армії, методично знищеної недолугим керівництвом і ворожою агентурою,– саме в той час, аби боронити  кордони рідної землі, лави військовослужбовців за покликом серця поповнило безліч добровольців. Завдяки їм, а також зусиллям усього суспільства, волонтерам, Збройним Силам вдалося дорогою ціною зупинити просування ворога вглиб країни.

Верховна Рада України прийняла рішення щодо встановлення 14 березня Дня українського добровольця на вшанування мужності та героїзму цих людей – захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Народ, який має таких героїв, не зможе перемогти жоден ворог.

Тож прийміть, славні наші захисники-добровольці, щирі слова вітання та подяки за сумлінну службу, мужність і звитягу! Зичу вам добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні. І нехай нарешті запанує мир на нашій землі!

Слава українським добровольцям!

Слава Україні!

Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

Дорогі кагарличани!

Ось і відходить в історію 2018 рік. Він був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Багато зроблено для вдосконалення інфраструктури, поліпшення благоустрою, створення більш комфортних умов проживання кагарличан. Наше древнє і вічно юне місто жило і розвивалося, будучи в авангарді на шляху створення об’єднаної територіальної громади з центром у Кагарлику.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу вам, дорогі земляки, великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у нашому суспільстві єдність і взаєморозуміння, а над неозорими ланами рідної України простягається мирне погідне небо.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

Кагарлицький міський голова   Олександр Панюта

Одним із найсвітліших і найрадісніших свят для українців є День святого Миколая – захисника, наставника і покровителя дітей. Микола Чудотворець дарує всім віру в здійснення заповітних мрій, надихає на добрі справи, приносить радість і світлі почуття. Але з особливим сподіванням очікує приходу доброго чарівника з білою бородою наша дітвора. Кожен із нас, шановні дорослі, є своєрідним помічником святого   Миколая, тож поділімося своїм добром та любов’ю з ближніми, нехай жодна дитина не залишиться обділена увагою. Нехай доброчинність і милосердя єднають нас заради щастя дітей. Бажаю всім кагарличанам миру й достатку, родинного затишку й духовної благодаті! Нехай святий Миколай благословить усіх нас на добрі помисли і справи!

Кагарлицький міський голова   Олександр ПАНЮТА

Шановні колеги!

Із нагоди Дня місцевого самоврядування прийміть мої сердечні поздоровлення! Цю дату святкують не лише депутати, члени виконкомів та працівники апарату місцевих рад, а й усі громадські активісти, зокрема й наші кагарличани, які беруть невтомну участь у розбудові рідного міста, займають активну громадсько-політичну позицію. В Україні триває реформа самоврядування, і Кагарличчина теж іде цим шляхом. Переконаний, що і в майбутній об’єднаній територіальній громаді з центром у Кагарлику для загального блага також самовіддано працюватимуть ті, кому люди висловлять довіру, до кого ітимуть щодня зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями, хто своїм професіоналізмом, досвідом, компетентністю служитиме  інтересам краян.

Вітаю зі святом усіх, хто причетний до місцевого самоврядування, хто робить спільну справу заради добробуту людей, створення для них комфортних умов, забезпечення життєдіяльності всієї інфраструктури. Зичу працівникам і ветеранам органів місцевого самоврядування миру і добра, щастя і здоров’я, життєвих удач і радощів, плідних успіхів на благо рідної громади!

Кагарлицький міський голова  

Олександр Панюта

Українська армія сьогодні є однією з найбільш потужних на континенті, маючи бойовий гарт у війні з російськими агресорами. Нинішні хоробрі захисники України є гідними спадкоємцями славетних ратних традицій наших предків із часів Київської Русі, Козацької доби, визвольних змагань ХХ століття. Від усієї громади Кагарлика висловлюю щиру вдячність оборонцям рідної землі – фронтовикам нинішньої війни і ветеранам Другої світової, воїнам запасу і контрактникам, військовослужбовцям та працівникам військового комісаріату і сердечно вітаю з Днем Збройних сил України.

Зичу всім, хто має стосунок до ратної служби, незнищенного бойового духу, фізичної витривалості, достатку і злагоди в родинах, радості, довголіття і мирного неба!

Кагарлицький міський голова Олександр ПАНЮТА

Із  28 листопада терміном на 30 днів у 10 областях України запроваджується режим воєнного стану. У переліку – Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області. 

Сучасний світ без телебачення, Інтернету, радіо, телефонного і поштового зв’язку неможливо уявити, і тому заслуговують на всезагальну шануті, хто забезпечує одне з основних прав громадян – право на свободу слова, хто докладає максимум зусиль для задоволення суспільних потреб в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку. Особливої актуальності набуває праця наших телерадіожурналістів та зв’язківців у складних умовах сьогодення, коли триває війна на сході нашої держави і ведеться знавісніла інформаційна агресія з боку Росії.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам сфери комунікації і зв’язку за високий професіоналізм, наполегливу щоденну працю, зичимо міцного здоров’я, родинного щастя, тепла і затишку, матеріального благополуччя і мирного неба!  Із професійним святом!

Кагарлицький міський голова   

Олександр Панюта

З давнини дійшли до нас традиції святкувати з нагоди щедрого збору врожаю. Тож не випадково, що саме восени в Україні відзначають День працівників сільського господарства, коли ми вшановуємо трудівників, які гарантують  продовольчу безпеку держави, підтримуючи її заслужений у віках імідж світової житниці. Аграрна галузь була і є основою розвитку економіки держави в цілому, передумовою добробуту українців. Агропромисловий комплекс нашого краю, який завжди відзначався славними здобутками, я певен, стане міцною гарантією благополуччя і достатку майбутньої Кагарлицької об’єднаної територіальної громади.

Прийміть теплі слова подяки, дорогі хлібодари,  за вашу нелегку, але благородну місію. Щиро бажаю всім працівникам сільського господарства квітучого здоров’я, радості і щастя, успіхів і процвітання, мирного неба над рідними нивами.

Слава нашим хліборобам! Слава Україні!

Кагарлицький міський голова    

Олександр Панюта

Від щирого серця вітаю всіх працівників соціальної сфери з професійним святом!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя й душевного тепла. Вашою турботою охоплені широкі верстви населення і насамперед — пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні сім’ї, безробітні громадяни, вашу підтримку відчувають родини фронтовиків. Піклуючись про людину, забезпечуючи соціальні гарантії і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.  Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Переконаний, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та людяність. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, гарного настрою, миру і щастя, матеріального достатку. Зі святом!

 

Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

Шановні споживачі послуг КП «Кагарликводоканал», якщо ми вчасно не проведемо розрахунки за грудень місяць і терміново не погасимо заборгованість за минулі місяці, в підприємства виникнуть проблеми з подачею води. Через нестачу коштів КП «Кагарликводоканал» змушене буде обмежити подачу води до багатоквартирних будинків, які мають заборгованість зі сплати, і здійснювати її за погодинним графіком:

Пропонуємо переглянути відеоролики з чудовими краєвидами древнього і вічно юного Кагарлика - з висоти пташиного польоту: 

Відзначення Дня захисника України і Дня українського козацтва в день свята Покрови є символом неперервності славних історичних традицій українського народу, який протягом багатьох віків боровся за свою незалежність. Відстоює він своє суверенне право і в буремне сьогодення, даючи відсіч хижим зазіханням кремлівських агресорів на нашу землю і волю: ратні традиції предків гідно продовжують сьогочасні захисники Батьківщини, що стоять в обороні на східному фронті. Тож народ наш ушановує цього дня і мужнє козацтво, і сучасних воїнів-героїв. Кагарличани по праву пишаються своїми земляками, які захищають Україну, оберігаючи мирну працю співвітчизників.

Від щирого серця бажаємо вам, дорогі захисники України, богатирського здоров’я  та  довголіття, радості й добра, незламної волі, родинного затишку, звершення всіх мрій і бажань, злагоди і миру в рідній країні, плідної праці на благо українського народу.

Слава нашим Героям! Слава Україні!

Кагарлицький міський голова   

Олександр ПАНЮТА

Доземний уклін усім, хто причетний до освіти, – найпочеснішої місії на планеті! Завдяки мудрому наставництву, чуйності і терпінню вчителів ми не просто здобуваємо певну суму знань, а дорослішаємо світоглядно, стаємо справжніми людьми. Навіть у наш час, коли існує безліч можливостей здобути освіту, не виходячи з дому, ніякі технологічні винаходи не замінять педагога. Ким би ми в житті не стали, духовним орієнтиром назавжди для нас залишаються наші вчителі, і за це ми всі їм щиро вдячні. Вітаючи з професійним святом педагогів міста і всієї Кагарличчини, бажаю всім завжди відчувати себе молодими й енергійними, радісними і щасливими, адже перебуваєте ви в неповторній аурі Країни Дитинства – там, де ваші вихованці. Зичу всім працівникам педагогічних установ квітучого здоров’я, мирного неба, стабільного добробуту, а ми, представники влади, приділятимемо й надалі неослабну увагу освітянській галузі.

Зі святом!

Кагарлицький міський голова  Олександр ПАНЮТА

У зв’язку з початком опалювального сезону виникає чимало питань, пов’язаних із необхідністю дотримання правил безпеки, зокрема в приміщеннях із газопостачанням. Публікуємо витяг із листа Національної комісії регулювання електроенергетики України від 08.10.2010 N6367/24/17-10 у відповідь на запит Міністерства з питань житлово-комунального господарства України:

26 лиспопада 2018 року 11:43

Конкурсний комітет повторно оголошує проведення конкурсу на визначення користувачів стоянок таксі.

Кагарлицьке відділення ПАТ «Київоблгаз»  повідомляє, що працівники газового господарства мають відповідні посвідчення та працюють у спецодязі. Роботи з перевірки димових та вентиляційних каналів не виконують. Роботи, які виконуються працівниками газового господарства, оплачуються згідно з актами виконаних робіт через банківські установи.

Якщо до вас завітали так звані «представники газового господарства» в цивільному одязі, відмовляються пред’явити посвідчення працівника газового господарства та вимагають кошти готівкою, викликайте працівників поліції. 

Дорогі кагарличани та гості нашого міста!

Ось уже 876 річницю своєї славної історії відзначає наш древній Кагарлик. Щоправда, науковці стверджують, що наші пращури жили тут ще за кілька тисячоліть до нашої ери, а 1142 рік, який офіційно вважається роком заснування нашого міста, – то лише перша документально зафіксована писемна згадка про нього.

В усі часи тут жили працьовиті люди, дбайливі господарі, і багато їхніх звершень зафіксовано на скрижалях історії. Добрими справами ввійде в історію міста і нинішнє покоління кагарличан. Користуючись нагодою, хочу сердечно подякувати за підтримку та плідну співпрацю для блага нашої громади депутатам обласної, районної і міської рад, виконавчому комітетові, численній когорті меценатів: приватних підприємців, керівників організацій, установ і підприємств.

Так, за рік, що минув від торішнього ювілейного Дня народження Кагарлика, відбулося немало позитивних змін. Наполегливою працею кагарличани втілюють у життя  Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік, яка складається з тринадцяти широкомасштабних напрямів.

У плані заходів, що виконуються за Програмою соціально-економічного та культурного розвитку, –  капітальні ремонти та реконструкція житлового фонду, подальше фінансування водопровідно-каналізаційного, дорожнього господарства, благоустрій, відродження парку-пам’ятки «Кагарлицький», низка природоохоронних заходів, соціальний захист тощо. Зокрема, втілюється цільова комплексна програма підтримки фронтовиків та членів їхніх сімей. Неослабна увага приділяється  закладам освіти, культури, медицини, розвиткові фізичної культури та спорту: міська рада виділяє додаткове фінансування на ці потреби шляхом міжбюджетних трансфертів. У місті тривають ремонти дорожнього покриття, на ряді вулиць уже виконано і ще плануються капітальні ремонти доріг. Поступово вирішується проблема нестачі місць паркування, запровадження роздільного збирання пластику, картону та іншої вторсировини, у перспективі – спорудження за межами міста полігону переробки та захоронення твердих побутових відходів, планується реконструкція центральної площі Незалежності тощо.

Задумів багато, але є впевненість у тому, що вони будуть втілюватися і стануть запорукою добробуту майбутньої Кагарлицької об’єднаної територіальної громади, процес утворення якої триває, адже нинішнє покоління кагарличан гідно продовжує славні традиції предків. Наші земляки є прикладом і на трудовому фронті, і на східних передових рубежах в обороні України від кремлівських агресорів.

Багато віків історії Кагарлика вже спливло, але щиро віриться, що попереду в нашого міста – світлі горизонти, й процвітатиме воно віки-вічні,  доки існуватиме людство, і яснітиме над ним, як і над усією благословенною Україною, над золотими дорідними нивами Кагарлицького краю мирне блакитне небо.

Зичу всім кріпкого здоров’я, щедрого достатку, щасливих буднів і свят, життєвих радощів і натхнення в праці. З днем народження рідного міста!

 

Кагарлицький міський голова    

 Олександр ПАНЮТА

Шановні кагарличани та гості нашого міста!

Від імені Кагарлицької міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю вас із 27-річчям Незалежності України та Днем Державного Прапора!

Український народ протягом багатьох століть боровся за свободу рідної землі, але саме нашому поколінню випала велика честь і відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність. Відтоді, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. Ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили в незгасну зорю України, наближали її Незалежність, вшановуємо тих, хто в наші дні, не шкодуючи життя, захищає її від агресора. 

Запорукою подальшого успішного державотворення є суспільна злагода, об`єднання всіх громадян України у прагненні зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми й наші нащадки.

Від усієї душі зичу вам миру і злагоди, щастя і добра,  міцного здоров’я, щедрої долі та подальших успіхів в усіх добрих справах заради процвітання рідного міста і всієї незалежної України. 

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною основою щасливого майбутнього!

Слава Україні!

Кагарлицький міський голова  

 Олександр ПАНЮТА

Дорогі земляки!

Цього року Кагарличчина  відзначає  знаменну подію – 95-річчя утворення. Нам судилося жити та працювати в столичному регіоні, на славетному Придніпров’ї. Край наш здавна славиться гостинними, талановитими й працелюбними людьми. Жителі Кагарличчини сьогодні розвивають економічний та культурний потенціал району, пам’ятаючи при цьому свою багатовікову історію та традиції.  У ці дні, коли ми відзначаємо ювілейну дату, є гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу для нових звершень. Нині прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей і внуків об’єднує жителів району – аграріїв і промисловців, медиків, педагогів, службовців і приватних підприємців – усіх, хто спрямовує свою працю, досвід, сили і знання на благо Кагарличчини. Патріоти-земляки відстоюють на сході України незалежність держави, бережуть наш мир і спокій. Ми раді, що належимо до волелюбної, гордої нації, яку не підкорити жодному агресорові.

Нині триває процес утворення нової об’єднаної територіальної громади з центром у Кагарлику. Вірю, що попри всі негаразди ми спільно зможемо зробити так, щоб щастя та добробут жили в кожному домі, в кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та процвітаючу територіальну громаду Кагарличчини. Бажаю всім жителям Кагарлицького краю міцного здоров`я, успіхів та наснаги на добрі починання, щедрої долі і мирного неба над головою! 

Кагарлицький міський голова  

Олександр ПАНЮТА

Розвиваємо крикет серед українців!

Запрошуємо на фінал Всеукраїнської ліги, що відбудеться в неділю 26 серпня  на Крикетному полі по вул. Будівельників.

Для дітей організовується майстер-клас із призами. Початок о 15.00.

УВАГА: формуємо команди в Кагарлику з числа дітей, підлітків та дорослих.  

Тел. +38 050 3588849

Оргкомітет

На підставі рішення виконкому Кагарлицької міської ради  від 13.07.2018 року №131 «Про конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Кагарлика в режимі маршрутного таксі» конкурсний комітет оголошує проведення конкурсу:

Проектна документація на реконструкцію площі Незалежності в центрі міста Кагарлик Київської області розроблена ПП «Славіна» (м. Біла Церква), замовник проекту – Кагарлицька міська рада:

Увага: до кінця доби 24 липня 2018 року місцями очікується град та шквали, пориви вітру 15-20 м/с.

Кагарлицький РС ГУ ДСНС

Шановна Кагарлицька громадо!

Щиро і сердечно вітаю з визначним святом нашої держави – Днем Конституції України!

Основний Закон є найважливішим правовим документом, який  єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу. Конституція одна для всіх. Шануймо Основний Закон держави, пам'ятаючи, що Україна починається з кожного з нас, і лише ми здатні побудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.

З нагоди визначного державного свята бажаю всім упевненості та сили, міцного здоров’я та щастя, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав – усього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави. Нехай настане довгожданий мир на нашій землі, а злагода і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї!

Кагарлицький міський голова  Олександр Панюта

 Щирі вітання нашим дільничним із нагоди професійного свята!

 За родом своєї діяльності ви перебуваєте найближче до людей і добре володієте важливою інформацією про особливості довіреної вам дільниці, здійснюєте профілактику правопорушень. Ви завжди першими приходите на допомогу тим, хто її потребує. Тож повсякчасзберігайте стійкість духу, виявляючи притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення, аміська влада сприятиме й надалі створенню кращих умов вашої праці. 

Бажаю вам і вашим близьким, шановні працівники та ветерани служби, доброго здоров’я, родинного щастя і добробуту, поваги від людей, наснаги у вашій нелегкій, але такій потрібній праці.

Кагарлицький міський голова   Олександр Панюта

Четверта влада – не випадково побутує таке визначення засобів масової інформації, адже вони мають величезний вплив на суспільство, формують громадську думку як стан масової свідомості. Слід відзначити, що й наші місцеві ЗМІ відповідають високим параметрам свого покликання і своїм завданням ставлять не лише інформування громади і висвітлення достовірної картини реальності, а й просвіту, організацію мас в ім’я справжніх цінностей та ідеалів. Ваша праця, шановні журналісти, почесна й необхідна людям.

Прийміть же щирі вітання з професійним святом!  Нехай  на вашому творчому шляху не виникає перешкод, а доля щедро дарує міцне здоров’я, життєву енергію і невичерпну повагу шанувальників вашого таланту. Бажаю успішного завершення процедури роздержавлення преси, зичу цікавих тем, сміливих проектів та нових досягнень на ниві журналістики!

Кагарлицький міський голова

Олександр ПАНЮТА

Навпроти входу до Ольжинського кладовища комунальники роками час від часу ліквідовували стихійне сміттєзвалище. Табличка з написом щодо заборони викидати тут сміття не діяла. Нарешті було встановлено камеру відеоспостереження, яка допомогла виявити вже двох порушників:

Дорогі кагарличани і гості нашого міста! 

 

Прихід весни забарився, зате Світле Христове Воскресіння цього року приходить до нас раніше. Тож прийміть сердечні вітання з радісним святом Великодня! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії i любові, дарує щастя та добро.

У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі, згуртовує в патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною. У цей урочистий день ми покладаємо глибоку надію на Бога в перемозі добра над злом, молимо Всевишнього про радість і благодать для найрідніших.

Для кожного з нас це свято очищення душі, духовного зміцнення і великої віри. Нехай Всевишній благословляє нашу Україну на єдність і злагоду, а всіх нас надихає на дo6pi та праведні справи.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Кагарлицький міський голова  

Олександр ПАНЮТА

Президент Петро Порошенко підписав закон, яким органам місцевого самоврядування надано повноваження обмежувати продаж алкоголю.

Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста Кагарлика на 2017 рік складалася з 11 цільових програм. Значна більшість запланованих заходів для реалізації цільових програм була виконана.

Гусінь американського білого метелика та амброзія полинолиста  становлять серйозну небезпеку:

Народна артистка України Ніна Матвієнко дає благодійний концерт, кошти від якого підуть на створення музею Олеся Бердника всесвітньовідомого письменника, фундатора Української Духовної Республіки

Концерт відбудеться у Ржищівському будинку культури в п’ятницю, 13 липня, о 16 год.

«У рішенні Кагарлицької міськради від 26 лютого 2018 року за №35 визначено нові скориговані тарифи на послуги КП «Кагарликводоканал», зокрема щодо водопостачання та водовідведення… Чи стосується це населення?» – запитують жителі міста.

Профілактичне щеплення домашніх тварин (котів, собак) проти сказу можна провести в Кагарлицькій районній державній лікарні ветеринарної медицини, яка розташована  за адресою:

м. Кагарлик, вул. Каштанова (Комунарська), 58

Пропонуємо спільними з лікарями ветеринарної медицини зусиллями провести вакцинацію тварин, попередньо визначившись із датою.

Сподіваємося на плідну співпрацю!

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (04573) 5-13-49.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Ваше здоров'я у ваших руках! Дбайте про нього!

Публікуємо текст Розпорядження міського голови Олександра Панюти від 30.01.2018 року №19

З кожним роком зростає непоправна шкода, завдана фальсифікованими засобами захисту рослин аграріям, які застосовують контрафактну продукцію. Цієї шкоди також зазнають усі споживачі кінцевої сільськогосподарської продукції:

    Із 10 червня 2018 року почне діяти новий Закон України "Про житлово-комунальні послуги": як слід підготуватися до цього?  Що буде з пільгами та боргами за комунальні послуги?  ось відповіді на ці та інші запитання:

Кагарлицьке комунальне житлово-експлуатаційне підприємство повідомляє, що з 15.05.2018 року розпочато процедуру списання багатоквартирних будинків із балансу КЖЕП:

Кабінет Міністрів України Постановою від 05.09.2018р. №712 затвердив Правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типовий договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком:

Щодо цін на послугу з управління багатоквартирним будинком, а також питань соціального захисту населення при оплаті цієї послуги Департамент економіки систем життєзабезпечення роз’яснює:

 
архів Опитування
Опитування громадської думки
Я проти проведення масових святкових заходів у місті, адже йде війна.
4 (6.35 %)
Ворог не дочекається, щоб ми тільки сумували. Але до кінця війни під час масових заходів не потрібно салютів, феєрверків, зайвої помпезності.
46 (73.02 %)
У мене інша думка з цього приводу
13 (20.63 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Столична, 39»:

 

У зв’язку з набуттям права власності громадянами  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столичній для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість):

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  23 жовтня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти