26 січня 2021 року, вівторок, 07:20
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЗА 9 МІСЯЦІВ 2020 РОКУ

Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста Кагарлика на 2020 рік складається з 14 цільових програм, за 9 місяців 2020 року більшість запланованих заходів для реалізації цільових програм було виконано. План доходів за 9 місяців 2020 року було виконано на 99%, це пов’язано з карантинними обмеженнями. Основним надходженням міського бюджету є плата за користування землями громади. Надходження від орендної плати та земельного податку склали 6353,5 тис. грн. Находження від єдиного податку з юридичних осіб становлять 1 723,6 тис. грн, що на 403,3 тис. грн менше порівняно з аналогічним періодом 2019 року, із фізичних осіб – 7 217,3 тис. грн, на 355,3 тис. грн більше, ніж за 9 місяців 2019 року. Акцизний збір на підакцизні товари за 9 місяців 2020 року склав 1926,3 тис. грн. Частка від загальнодержавного акцизного збору від реалізації світлих нафтопродуктів – 3400,9 тис. грн, що на 534,6 тис. грн менше, ніж за аналогічний період минулого року. Надходження від податку на нерухоме майно – 604,4 тис. грн, інші надходження склали 510,2 тис. грн. До спеціального фонду міського бюджету надійшли кошти від продажу земельних ділянок у сумі 1140,0 тис. грн, за рахунок яких вдалося надати підтримку бюджетним закладам, що розміщені та території міста, але фінансуються з районного бюджету. Так, за 9 місяців 2020 року було виділено кошти у вигляді міжбюджетного трансферту:

 - на харчування дітей пільгових категорій в освітніх закладах міста – 470,0 тис. грн;

- на покращення матеріально-технічної бази Кагарлицькій ЦРЛ – 695,5 тис. грн: на придбання двох генераторів кисню, електрокардіографа, медичних банкеток та інструментів, мікроскопа, камери мікроскопа, деззасобів, тест-систем, пробірок, медикаментів та на облаштування пандусу для поліклінічного відділення);

- Центру первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району – 116,7 тис. грн: на придбання меблів для реєстратури, ліків, засобів індивідуального захисту, пральної машини, тонометрів, у т. ч. 30,00 тис. грн для обслуговування автомобілів невідкладної медичної допомоги;

- закладам шкільної та позашкільної освіти – 1277,1 тис. грн: на облаштування пожежної сигналізації в Кагарлицькому НВК та розробку проєктно-кошторисної документації для міських ЗОШ №2 та ЗОШ №3, придбання предметів, обладнання, інвентарю, господарських та будівельних матеріалів, покращення матеріальної бази та на проведення поточних ремонтів приміщень навчальних закладів. Також депутати Кагарлицької міської ради погодили перенаправити на облаштування пожежної сигналізації в Кагарлицькій ЗОШ №2 400,00 тис. грн – кошти субвенції районного бюджету, передбачені на утримання ДНЗ (за рахунок економії, що виникла внаслідок карантинних обмежень);

- міським закладам культури – 215,270 тис. грн для покращення матеріально-технічної бази та проведення поточних ремонтів приміщень, на придбання книг та передплату періодичних видань для міських бібліотек. Також виділено кошти в сумі 60,00 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації для облаштування пожежної сигналізації в міських бібліотеках та Кагарлицькій школі мистецтв.

- КПКРР «ФОК Кагарличчини» – 70,00 тис. грн. на поліпшення стану спортивних споруд.

У березні 2020 року для оперативного вирішення проблемних питань, які виникли у зв’язку з карантином, депутати Кагарлицької міської ради дозволили використати КП «Міськрембудсервіс» кошти благоустрою в обсязі 200,00 тис. грн для придбання засобів індивідуального захисту, які були передані для ЦРЛ, ЦПМСД, Кагарлицького відділення поліції.

 Для проведення дезінфекції місць загального користування та під’їздів багатоквартирних будинків було придбано навісний оприскувач до трактора Fotonта 4 ранцеві мотооприскувачі, захисні костюми для працівників, що здійснюють дезінфекцію, а також дезінфікуючі засоби гіпохлорит натрію та гранули «Живілар», якими здійснювався щотижневий обробіток.

Депутатський корпус Кагарлицької міської ради складається з 26 депутатів, які працюють у 4 постійно діючих комісіях, що готують питання перед їхнім розглядом на сесії Кагарлицької міської ради:

- планово-бюджетна комісія підготувала за 9 місяців 2020 року 65 рішень;

- комісія з питань будівництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, торгівлі, побутових послуг та надзвичайних ситуацій – 17 рішень;

- комісія з гуманітарних питань, соціального захисту, законності, взаємодії з правоохоронними органами, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту – 8 рішень;

- комісія з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та адміністративного устрою – 582 рішення.

 У 2020 році відбулося 10 засідань сесії Кагарлицької міської ради, на яких загалом ухвалено 690 рішень.

 Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради забезпечив щоденне надання адміністративних послуг жителям міста, розгляд заяв, скарг, пропозицій.

За 9 місяців уже відбулося 9 засідань виконкому міської ради, на яких ухвалено 180 рішень.

Для оперативного вирішення нагальних потреб підготовлено 202 розпорядження міського голови з основної діяльності, а також 179 із кадрових питань.

Видано 197 доручень міського голови працівникам виконкому та керівникам комунальних підприємств. За 9 місяців 2020 року громадяни отримали 3662 довідки, подали 665 заяв про реєстрацію (або зняття з реєстрації) місця проживання. У 2020 році до виконавчого комітету надійшло 1362 заяви громадян, з них 842 із земельних питань, надійшло електронних заяв через офіційний сайт 10 та інтернет-приймальню 33.

Виконавчий комітет розглянув 1036 листів від підприємств, установ та організацій та здійснив відповідне реагування. 79 жителів побували на особистому прийомі в міського голови, 56 жителів міста подали свої звернення на «Прямий телефонний зв’язок з міським головою», яких станом на вересень відбулося 9; було проведено 7 засідань адміністративної комісії при виконавчому комітеті, під час яких розглянуто 22 справи та винесено 22 постанови.

 

ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

 

У трьох ДНЗ міста 496 вихованців: «Теремок» – 270, «Ромашка» – 179 та «Малятко» – 47 дітей. За 9 місяців 2020 року на утримання дошкільних навчальних закладів витрачено кошти субвенції з районного бюджету в сумі 8957,30 тис. грн.

У дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Теремок» функціонує 12 груп, у поточному році відкрита друга інклюзивна група для дітей із особливими потребами. У 2020 році випущено до школи 82 дитини, прийнято до закладу 59 дітей. Першорядним для колективу закладу є питання роботи з програмою розвитку дітей дошкільного віку «Дитина», якою передбачено орієнтири змістового наповнення освітньої роботи з дітьми та яка націлює педагогів і батьків на особистісний розвиток дітей.

Для ДНЗ «Теремок» із місцевого бюджету було виділено 362,7 тис. грн, зокрема придбано праски, м’ясорубку, вогнегасники, стільці, посуд, лінолеум, металопластикові двері та вікна, будівельні матеріали на суму 150,0 тис. грн; постільну білизну, покривала, матраци, халати для персоналу, медикаменти на суму 66,3 тис. грн; миючі та деззасоби на суму 21,4 тис. грн; термометри інфрачервоні та випромінювачі бактерицидні на суму 18,0 тис. грн, придбано ігрові комплекси на суму 46,00 тис. грн, зроблено ремонтні роботи на суму 61,0 тис. грн (ремонт музичного залу, сходових клітин, облаштування натяжної стелі в групі «Горобинка»). Також реалізовано проєкт «Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу та обробки вогнебіозахисним розчином дерев’яних конструкцій даху в нежитлових приміщеннях дошкільного навчального закладу (ясел-саду) «Теремок» на суму 232,8 тис. грн. За кошти Громадського об’єднання дошкільного закладу на суму 23,3 тис. грн придбано меблі, будівельні матеріали, музичну колонку.

У дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Ромашка» функціонує 7 груп. У 2020 році в цьому ДНЗ було 56 випускників. Із нового навчального року заклад поповнився на 43 дитини. Педколектив закладу основним завданням для себе визначив навчання дітей читати за методикою М.О.Зайцева, а також збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, формування особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів, забезпечення соціальної адаптації вихованців.

Для ДНЗ «Ромашка» з місцевого бюджету було виділено 108,5 тис. грн, зокрема придбано м’ясорубку, водонагрівач, матеріали для ремонтних робіт, господарчі товари, миючі та дезінфікуючі засоби, медичну шафу, медикаменти, елементи ігрових майданчиків. Також реалізовано проєкт «Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу та обробки вогнебіозахисним розчином дерев’яних конструкцій даху в нежитлових приміщеннях дошкільного навчального закладу (ясел-саду) «Ромашка» на суму 168,0 тис. грн. За кошти Громадського об’єднання закладу було придбано ноутбук на суму 11,6 тис. грн.

У ДНЗ «Малятко» діють дві різновікові групи: молодша та середньо-старша. За шкільні парти сіли 7 випускників. Одним із першочергових завдань працівників закладу є створення затишку та комфорту для малят, докладається максимум зусиль створенню умов для належного розвитку дітей. Для ДНЗ «Малятко» за рахунок коштів бюджету було виділено 170,0 тис. грн на нові вхідні та групові двері, господарчі та будівельні матеріали, обладнання, проведено ремонт покрівлі закладу, стелі на веранді старшої групи, завершено облаштування пожежної сигналізації та обробку протипожежним розчином горищ ДНЗ та харчоблоку.

Також для працівників дошкільних навчальних закладів виконавчий комітет Кагарлицької міської ради здійснював закупівлю засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів, рукавичок, захисних костюмів), необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на загальну суму 143,3 тис. грн.

 

МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

 

Одним із головних напрямків роботи Центру є участь у виконанні загальнодержавних та інших соціальних програм шляхом здійснення роботи з сім’ями, дітьми, молоддю, зокрема надання безкоштовних соціальних послуг, здійснення соціального супроводу, соціальної профілактики і реабілітації, соціальної та психологічної адаптації сім’ям/особам, які опинились у складних життєвих обставинах (СЖО).

У Центрі постійно поновлюється інформація про дітей, молодь та сім’ї, які належать до соціально-незахищених категорій і таких, що опинились у СЖО.

База даних по м. Кагарлику станом на 01.09.2020 р. нараховує:

- дітей-сиріт і позбавлених батьківської опіки та піклування віком до 18 років – 23; віком від 18 до 23 років – 16 осіб;

- дітей із обмеженими можливостями від 0 до 18 років – 82 осіб;

- осіб із обмеженими можливостями віком від 18 до 35 років – 44;

- дітей-напівсиріт – 56;

- багатодітних сімей – 82 ( в них 271 дитина);

- сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах – 5 (у них 10 дітей), із них 2 сім’ї перебуває під соціальним супроводом;

- сімей тимчасово внутрішньо переміщених осіб –12 (у них 23 дітей);

- сімей учасників АТО – 83 (в них 132 дитини).

За 9 місяців 2020 року 236 осіб отримали в Центрі 1180 соціальних послуг різних видів.

 Станом на 01.09.2020 року база даних нараховує 137 учасників АТО/ООС, які зареєстровані в м. Кагарлику. У їхніх сім’ях виховується 132 дітей віком до 18 років, із них 19 відвідують ДНЗ та 79 – школи. Харчування цих дітей оплачується з коштів бюджету міста.

Матеріальну допомогу на суму 139,5 тис. грн. згідно з положенням отримали 94 учасники АТО/ООС, із них 80 демобілізованих та 11 тих, хто в цей час перебуває у військових формуваннях, 1 – перебування на службі за контрактом, 2 – отримали допомогу на лікування; крім того, усі учасники, які зареєстровані на території м. Кагарлика, отримали подарунки до Дня захисника України.

Учасників бойових дій та інвалідів Другої світової війни, які проживають на території м. Кагарлика, станом на 01.09.2020р. – 5.

До Дня Перемоги та напередодні 76-ї річниці визволення Кагарлика від фашистських загарбників ветерани отримали продуктові набори. Також надається ветеранам допомога у вирішенні житлово-побутових питань.

Рішенням виконкому було виділено 152,6 тис. грн матеріальної допомоги жителям міста, які потрапили в складні життєві обставини, та на подолання стихійного лиха.

Для працівників територіального центру, що обслуговують одиноких престарілих громадян міста, було передано 17,6 тис. грн.

На підтримку медичних працівників, які першими розпочали приймати хворих на коронавірусну інфекцію, було виділено 132,6 тис. грн.

 Усього на заходи соціальних Програм використано 459,33 тис. грн.

 У зв’язку карантинними обмеженнями виконання Програми культурно-мистецьких заходів було обмежено, в основному представники Кагарлицької міської ради брали участь у заходах, пов’язаних із професійними святами та календарними датами.

 Усього на забезпечення культурно-мистецьких заходів із міського бюджету було використано 105,6 тис. грн.

 

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА НА ІНФОРМАЦІЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА 

 

Важливим аспектом, якому приділялася і приділяється неослабна увага, є питання гласності, інформування населення про діяльність міської ради, її виконавчого комітету, комунальних підприємств міста на шпальтах газети «Вісник Кагарличчини» та на офіційному сайті Кагарлицької міської ради, що є одним із найбільш популярних серед користувачів мережі Інтернет нашого міста.

Протягом 9 місяців поточного року підготовано до друку та опубліковано в газеті «Вісник Кагарличчини» 18 випусків спеціальних сторінок під рубрикою «Кагарлицька міська рада інформує». Підготовано також текстові та фотоматеріали для інформаційного банера «Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Кагарлицький».

 Усього на виконання програми забезпечення права на інформацію територіальної громади міста з міського бюджету було витрачено 135,0 тис. грн.

 

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКРЕМБУДСЕРВІС»

 

 На обслуговуванні КП «Міськрембудсервіс» перебуває 115,8 км доріг та 19,9 км тротуарів. Із них із асфальтобетонним покриттям – 84,7 км, щебеневим – 20,8 км, із відходів фрезерування – 7,4 км та ґрунтових – 2,9 км. У 2020 р. проведено ямковий ремонт асфальтобетонного покриття доріг міста загальною площею 2702,9 м2 на суму 864,3 тис. грн. На семи вулицях міста, а саме: Павлова, Миронівська, Франка, Ставкова, проїзд від вул. Горького до вул. Котляревського, по провулку Південний, частково по вул. Чехова – проведено влаштування дорожнього покриття з відходів фрезерування протяжністю 1880 м/п на суму 694,2 тис. грн. Разом із цим проведено влаштування дорожнього покриття з відходів фрезерування на під’їздах до кладовищ по вул. Чехова та Зеленського протяжністю 470 м/п на суму 155,8 тис. грн. Крім того, проведено поточні ремонти дорожнього покриття на суму 370,00 тис. грн. по вул. Чапаєва (від №88 до №98), Демиденка. Проведено поточні ремонти тротуарів по вул. Росавська, Каштанова, 97 Стрілецької дивізії, площі Незалежності.

За кошти міського бюджету було завершено проєкт капітального ремонту дорожнього покриття центрального заїзду та лівої частини вулиць Котляревського та Сагайдачного на суму 950,5 тис. грн та проведено капітальний ремонт прибудинкової території з облаштуванням пожежного заїзду до багатоквартирних будинків №16,17,18 по вул. Молодіжній на суму 148,0 тис. грн.

На умовах співфінансування з департаментом регіонального розвитку Київської ОДА частково втілено проєкти:

- «Капітальний ремонт частини дорожнього покриття  по  вул.  Горького  (від  №149  до  №165) та вул. Дашенка в м. Кагарлик Київської області» на суму 1172,4 тис. грн;

- «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Героїв Крут (від №19 до №40) в місті Кагарлик Київської області» на суму 1193,8 тис. грн;

 Згідно з заходами програми «Безпечне місто Кагарлик», прийнятої рішенням міської ради, проводилося своєчасне обслуговування системи відеоспостереження, місце встановлення камер забезпечувалося надійним освітленням у темну пору доби.

 Поновлено дорожню розмітку, особливо на пішохідних переходах, постійно проводиться моніторинг дорожніх знаків на вулицях міста, своєчасно здійснюється заміна зламаних.

 За зверненням жителів вул. Титова облаштовано зливову каналізацію протяжністю 18 м/п та відновлено водовідвід 125 м/п.

 На балансі підприємства перебуває 25 дитячих майданчиків, за якими постійно здійснюється догляд, проведення ремонтних та фарбувальних робіт.

 Вуличним освітленням охоплено всі вулиці міста, а це складає 125,5 км мережі. За минулий рік протяжність мережі вуличного освітлення збільшилася на 1,2 км. Витрати на утримання об’єктів зовнішнього освітлення за 9 місяців 2020 року становлять 413,8 тис. грн.

 У 2020 році було оновлено рухоме майно підприємства, за кошти міського бюджету придбано автомобіль МАЗ-428131 на суму 1299,9 тис. грн для посипки доріг міста та роторна косарка КРТН 2.1 на суму 73,0 тис. грн, двигун на КамАЗ за 219,6 тис. грн, проведено ремонти іншої техніки.

 На утриманні підприємства є 13 кладовищ, де здійснюється покіс трав та видалення порослі. Розпочата робота з оформлення земельних ділянок під кладовищами, у цьому році на два проєкти землеустрою виділено кошти в сумі 12,0 тис. грн.

 В оперативному управлінні підприємства перебуває міське сміттєзвалище, на яке в рік завозиться 14000 м³ твердих побутових відходів, що потребують постійного складування та захисту від підпалів. Розроблено проєкт землеустрою під новий полігон твердих побутових відходів та подано на затвердження до Київської ОДА, вартість проєктних робіт складає 20,00 тис. грн.

 На території підприємства вже кілька років діє притулок для тимчасового утримання тварин (собак), яких станом на сьогодні налічується 50. Велику підтримку в годуванні тварин надають волонтери: вчителі ЗОШ №1, ЗОШ №2 та ЗОШ №3, підприємці та громадяни міста. Надійними союзниками є волонтери благодійної організації INHELP.DOG, які регулярно беруть собак на стерилізацію і лікування.

Усього на заходи з благоустрою та утримання доріг міста за 9 місяців 2020 року було використано 10 526,3 тис. грн.

 

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КАГАРЛИКВОДОКАНАЛ»

 

Основним напрямом діяльності «Кагарликводоканалу» є забезпечення жителів нашого міста, організацій та установ послугами водопостачання та водовідведення. На сьогодні нараховується 2400 абонентів серед населення і 166 організацій та установ. На балансі підприємства рахується 14 свердловин глибиною 75-90 м, 2 станції знезалізнення та знезараження питної води, станція другого підйому, 6 резервуарів чистої води по 40 м3 кожен, автоматична станція управління, 4 каналізаційно-насосні станції (КНС) та каналізаційно-очисні споруди (КОС). Протяжність водопровідних мереж становить 48,2 км. Протягом останніх років втілюється програма з енергозбереження, ремонту насосів і обладнання. Двічі на рік виконується промивка мереж гіпохлоритом натрію. Проводиться приймання та очистка стічних вод на КОС по каналізаційних мережах довжиною 13,5 км  в обсязі 300-350 м3/добу зі скидом очищених вод у річку Росаву.

 За 9 місяців 2020 року для забезпечення стабільної подачі води здійснено такі заходи:

- відремонтовано зношених та аварійних мереж – 18 км. За цей час було замінено 30 м поліетиленових труб по вулицях: Київська – 90 м.п. Д 40 мм; Столична – 30 м.п. Д 25 мм; Володимира Великого – 45 м.п. Д 50 мм;

- на водопровідній мережі по вул. 97 Стрілецької дивізії, Горького, Східній, Незалежності, Шевченка здійснено ремонт запірної арматури (9 одиниць);

- зроблено промивку гідродинамічною машиною каналізаційних мереж по вул. Столична, Загородня, Каштанова, Дачна, Паркова, Білоцерківська;

- проводиться постійне обслуговування каналізаційно-насосних станцій.

Відремонтовано 4 водопровідно-каналізаційні колодязі на мережі по вул. Каштанова, Молодіжна, Миронівська.

Проведено обслуговування 17 пожежних гідрантів, два замінено на нові.

На ліквідацію аварійних ситуацій із міського бюджету було виділено 192,3 тис. грн.

Для своєчасного надання послуг із водопостачання та водовідведення споживачам міста цілодобово задіяно в роботі 27 електроагрегатів різних марок. За 9 місяців 2020 року використано 368132 кВт електроенергії на суму 899,0 тис. грн. Отримано коштів від міської ради як відшкодування різниці між розмірами цін у тарифах для населення на водопостачання та водовідведення 906,3 тис. грн.

Розпочато підготовчі роботи з реконструкції водозабірного вузла по вул. Козацькій, 6Б з будівництвом станції очистки води: проєкт буде втілено на умовах співфінансування з обласного і міського бюджетів, і це зніме багато проблемних питань із водопостачанням східного мікрорайону.

 За 9 місяців 2020 року загальний обсяг коштів на забезпечення діяльності КП «Кагарликводоканал» із міського бюджету становив 1586,767 тис. грн.

 

КАГАРЛИЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

 

Кагарлицьке КЖЕП надає послуги з утримання 48 будинків житлового фонду. Кількість абонентів становить 1272.

 За 9 місяців 2020 року успішно реалізовано за кошти бюджету міста такі проєкти:

 «Капітальний ремонт відмостки багатоквартирного будинку по вул. Каштанова, 32» на суму 93,5 тис. грн;

«Капітальний ремонт відмостки багатоквартирного будинку по вул. Каштанова, 2» на суму 167,5 тис. грн;

«Капітальний ремонт відмостки багатоквартирного будинку по вул. Каштанова, 18» на суму 73,4 тис. грн;

 «Капітальний ремонт відмостки та входів до під’їздів багатоквартирного житлового будинку по вул. Каштанова, 34» на суму 152,0 тис. грн;

«Капітальний ремонт відмостки багатоквартирного будинку по вулиці Столична, 5» на суму 108,80 тис. грн.

 Проведено фарбування та частковий поточний ремонт елементів дитячих майданчиків біля багатоповерхових будинків житлового фонду: вул. Паркова, 16 та 18; Каштанова, 34; Загородня, 16а; Білоцерківська, 2, Володимира Великого, 3.

У плановому порядку проведено поточний ремонт окремих конструктивних елементів фасаду будинків:

- вул. Паркова, 18, Каштанова, 2 та 36, Білоцерківська, 6, Дачна, 3/14.

У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2020/2021 р. проведено поточний ремонт покрівель по вул. Столична, 5, Каштанова, 38а; Паркова, 16 та 18, Білоцерківська, 8.

На умовах кооперації з жителями проведено поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення в будинках по вул. Столична, 5 та  11, Каштанова, 2, 26 та 34.

У 2020 році облаштовано майданчик для сміттєвих контейнерів по вул. Став’янка, 150, із секцією для роздільного збирання твердих побутових відходів.

Підприємство визначено виконавцем послуг із теплопостачання для будинку по вул. Парковій, 18; КЖЕП передано на обслуговування мережу з транспортування теплової енергії від котельні по вул. Стадіонній до будинку по вул. Парковій, 18. Підприємство здійснює підготовку котельні та теплових мереж до опалювального періоду.

 Усього на житлово-експлуатаційне господарство з міського бюджету було використано 834,2 тис. грн.

 

АДМІНІСТРАЦІЯ ПАРКУ-ПАМ'ЯТКИ САДОВО-ПАРКОВОГО МИСТЕЦТВА ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ «КАГАРЛИЦЬКИЙ»

 

 У 2020 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища втілено проєкт «Капітальний ремонт покриття доріжок, благоустрій території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Кагарлицький» в м. Кагарлик Київської області» на суму 769,6 тис. грн, висаджено 600 саджанців декоративних кущів, встановлено 3 паркові лавочки зі сміттєвими урнами.

 За 9 місяців 2020 року згідно з програмою природоохоронних заходів міського бюджету виконувалися такі види робіт:

посезонні роботи з утримання клумб на території парку та міста, догляд за реліктовими деревами;

придбання та висаджування посадкового матеріалу однорічних квітів;

покіс зелених зон на території міста, прибирання центральної частини та головних вулиць міста від сміття;

регулярне прибирання території парку від сміття та гілля;

видалення аварійних дерев на території парку та міста, які були винесені в рубку, згідно з рішеннями виконавчого комітету Кагарлицької міської ради;

упорядковано зону відпочинку біля озера Саджалка з облаштуванням пішохідного містка через річку Росаву та тротуару, поглибленням русла річки на суму 86,5 тис. грн;

проведено поточний ремонт воріт на стадіоні на суму 26,6 тис. грн.

 Усього на утримання адміністрації парку-пам’ятки «Кагарлицький» та проведення екологічних заходів у місті використано 2064,1 тис. грн.

 

***

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради своєчасно та в повному обсязі виконує делеговані повноваження відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», своєчасно передає інформацію до Кагарлицької РДА та органів статистики.

На підставі звернень жителів та депутатів Кагарлицької міської ради виконавчий комітет замовив виготовлення проєктно-кошторисних документацій:

«Капітальний ремонт частини дорожнього покриття вулиці Маяковського (від №23 до вулиці Тургенєва) та провулку Маяковського»;

«Капітальний ремонт тротуару по вул. Свято-Троїцька»;

«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Героїв Крут (від №40 до №72)»;

«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Островського (від №1 до №28) та вул. Чехова (від вул. Островського до вул. 8 Березня)»;

«Капітальний ремонт дорожнього покриття заїзду від Н-02 до вул. Котляревського, №2А та частини вулиць Сагайдачного (від заїзду до №10), Козацька (від заїзду до №31)».

 

Олександр ПАНЮТА,

Кагарлицький міський голова

 

 

ЗВІТИ

про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за попередні роки:

 

2019 рік

http://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/actual/839

 

2018 рік

https://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/news/p2709

 

2017 рік

https://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/actual/721

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

До відома кагарличан! "Укрпошта" відкрила нове відділення в нашому місті! Поштовий індекс - 09200. Адреса - м.Кагарлик, вул. Стадіонна, 1а (ТЦ "Городок"). Відділення працює з 8.00 до 19.00 у будні, а в суботу з 8.00 до 15.00. Вихідний - неділя. 

Публікуємо зміни в банківських реквізитах Кагарлицької міської ради:

«Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

26 січня

Село Грушів - вулиці Незалежності, Ушакова, Пасічна (з 08.00 по 17.00).

Село Стави - вулиці Ювілейна, Нечуй-Левицького (з 8.00 по 19.00).

Село Халча - вулиці Шевченка, Бригадна, Романа Куща, Березняки, Дружби, сім’ї Шевченкових, Жовтнева, Хмельницького, Першотравнева, Незалежності, Будівельників, Шкільна, Миру (з 8.00 по 19.00).

Із 01.01.2021 року змінено банківські рахунки для проведення платежів за оренду земельних ділянок та за використання земельних ділянок на праві постійного користування.

За довідками звертатися до Кагарлицької міської ради за тел. 61306 (бухгалтерія) та 60811 (земельний відділ):

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації прийом та обслуговування громадян у міській раді тимчасово не проводяться.

З метою зміцнення податкової культури Управління державної реєстрації надсилає для ознайомлення цей лист:

У ФІЛІЇ "КОНЧА-ЗАСПІВСЬКЕ ДОРОЖНЬО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ" ДП "КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДОРОЖНЄ УПРАВЛІННЯ" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" наявні вакансії таких посад:

     Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Участь повністю безкоштовна:

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності:

Заклад розташований  у  заповідній зоні м. Києва, Пуща-Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дітям учасників АТО:

На ринку освітніх послуг з 1992 року працює заклад вищої освіти «Університет економіки та права «КРОК», який відповідно до рейтингу вишів «ТОП-Україна» у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 визнано кращим в Україні серед закладів вищої освіти недержавної форми власності.

До уваги бажаючих отримати другу вищу освіту за дистанційною формою зі спеціальностей:

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

14 січня 2021 року 12:12

Публікуємо оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад:

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3543 (81.41 %)
в Кагарлицькому районі
290 (6.66 %)
за межами Кагарличчини в Україні
309 (7.1 %)
за кордоном
210 (4.83 %)
Офіційні сайти