31 березня 2020 року, вівторок, 20:17
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
УВАГА: діє КАРАНТИН!

Для забезпечення виконання профілактичних заходів щодо запобігання масовому розповсюдженню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та інших гострих респіраторних інфекцій проведення прийомів громадян керівництвом Кагарлицької міської ради, загальним, земельним відділами, провідним спеціалістом з реєстрації майнових прав буде обмежено до закінчення карантину.

Прохання до громадян звертатися за телефоном 6-09-81, через Інтернет-приймальню офіційного сайту  Кагарлицької міської ради  http://kagarlyk-mrada.gov.ua/questions  або направляти звернення на електронну пошту kagarlyk_rada@ukr.net

 

***

 

КАГАРЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Виконавчий комітет

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №65

м. Кагарлик                                                          від 12.03.2020 року

 

Про невідкладні заходи з недопущення

поширення в місті Кагарлик гострих

респіраторних вірусних інфекцій,

спричинених новим коронавірусом

 

З метою недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань, спричинених коронавірусом 2019-nCoV, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай), відповідно до статей 6, 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 №93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 року №138 «Про запобігання поширенню на території Київської області коронавірусу COVID-19» та «Національного плану протиепідемічних заходів реагування на поширення випадків інфекційних хвороб, спричинених коронавірусом 2019-nCoV», керуючись ст.ст.42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Установити в місті Кагарлик карантин на період із 12 березня по 03 квітня 2020 року, у зв’язку з чим:

1.1. Заборонити на вказаний період відвідування закладів позашкільної освіти її здобувачами.

1.2. Посилити протиепідемічний і санітарний режим у закладах дошкільної освіти.

2. Категорично заборонити проведення масових заходів освітнього, спортивного та мистецько-розважального характеру, виставок, концертів, тощо, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпеченняроботи органів місцевого самоврядування,і в разі терміновості проводити в закритому режимі.

3. Забезпечити наявність дезінфікуючих засобів у приміщеннях міської ради, комунальних установах та підприємствах, посилити дезінфекційний режим приміщень (проведення вологих прибирань із використанням дезінфікуючих засобів та регулярне провітрювання приміщень).

4. Звернутися з рекомендацією до голів релігійних установ щодо обмеження проведення релігійних заходів масового характеру на території міста Кагарлика і встановлення вхідного санітарного контролю.

5. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації Семенюку М.В.проводити інформаційно-просвітницьку роботу серед населення міста Кагарлик щодо загальних правил профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій.

6. Керуючій справами міськвиконкому Майстренко О.М. забезпечити недопущення до роботи працівників виконкому з ознаками захворювання.

7. Тимчасово обмежити доступ громадян до приміщень міської ради та максимально перевести всі послуги в онлайн.

8.Обмежити відрядження працівників виконкому міської ради.

9. Звернення громадян приймати переважно через електронну пошту міської ради та на відповідний сайт Кагарлицької міської ради.

10. Провідному спеціалісту з висвітлення інформації Семенюку М.В. опублікувати розпорядження на офіційному веб-сайті Кагарлицької міської ради та довести до відома засобів масової інформації.

11. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності рекомендувати проводити наради, збори та інші масові заходи у вигляді відео-, селекторнихта онлайннарад, інформування колег через засоби зв’язку та соціальні мережі.

12. Керівникам автотранспортних підприємств міста проводити санітарну обробку пасажирських транспортних засобів із використанням дезінфікуючих речовин 2 рази на день.

13. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, приватним підприємствам рекомендувати:

- обмежити проведення масових заходів, уяких запланована участь великої кількості осіб, із 12.03.2020 року по 03.04.2020 року;

- запровадити посилений протиепідемічний режим та проведення дезінфекційних заходів із використанням дезінфікуючих речовин.

14. Звернутися до Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції ГУ НП України в Київській області щодо забезпечення громадського порядку та виконання обмежувальних заходів на території міста Кагарлик.

15. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                               О.О.Панюта

 
архів Анонси подій

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

06.04.2020  з 8:00 до 17:00 по вулицях: Гагаріна; Городецька, 1 Травня

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У зв’язку з наявною інформацією про набуття права власності громадянами  на земельні ділянки в районі полів фільтрації колишнього цукрового заводу на масиві Новобудова для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись у 2020 році від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість).

Отримати детальну інформацію можна в міській раді, каб. №5 (земельний відділ), конт. тел. 60811. 

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3423 (81.42 %)
в Кагарлицькому районі
281 (6.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
297 (7.06 %)
за кордоном
203 (4.83 %)
Офіційні сайти