6 липня 2020 року, понеділок, 14:30
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
П’ять мільйонів від держави: Кагарлик ризикнув і виграв

У Кагарлику протягом 2019 року зроблено багато добрих справ. Заасфальтовано чимало доріг, відновлено тротуари, доріжки в парку тощо. Частина з них – за рахунок субвенції з держбюджету.

Кагарлик.City поспілкувався з міським головою Олександром Панютою стосовно проєктів, які були втілені в місті саме державним коштом.

І депутати, і підрядники зайняли господарську позицію

- Розпорядженням Кабміну №500-р, яке було прийнято в липні для міст районного значення - майбутніх центрів ОТГ, було передбачено субвенцію з державного бюджету для розвитку інфраструктури в сумі 10 млн 904 тис. 248 грн, - розповідає Олександр Панюта. - Зроблено це було ще Урядом Гройсмана. Але після того, як змінився склад Кабміну, певний час ці кошти були притримані. І ми не могли передбачити, чи їх гарантовано віддадуть, чи ні. Перші два транші, що надійшли, “зависли” на рахунках держказначейства. (Тоді новий Кабмін проводив перевірку.) Але ми ризикнули і знайшли підрядників, які все ж погодилися працювати в борг, під наші гарантії проплати. Сприяли цьому наші депутати міської ради. Вони зайняли господарську позицію і прийняли рішення, що якщо держава не дасть коштів на оплату робіт, то їх буде оплачено з міського бюджету розвитку 2020 року.

Тож підрядники почали виконувати роботи ще у вересні.

Субвенція з держабюджету для розвитку інфраструктури Кагарлика склала 5 млн 230 тис. 483 грн.

Першими об’єктами були частково провулок Сергієнка та вулиця Горького, а також вулиці Історична, Піонерська, Комарова. Ці об’єкти були виконані орієнтовно на суму 3 млн 200 тис. грн. Також ми розпочали капітальний ремонт східців у нашому парку-пам’ятці (156759 грн). Це ті сходи, що йдуть від Калинового Яру нагору.

Але транші і далі притримувалися. Виникли ризики непроплати. Тому ми припинили щось далі втілювати. Єдине, що ми ще зробили, - в жовтні провели тендерні процедури з капремонту вулиці Степова. І зареєстрували юридичне зобов’язання у нас в казначействі. Але згодом прийшло нове розпорядження Кабміну. Ним було зменшено субвенції на міста районного значення. І нам залишили суму 5 млн 230 тис. 483 грн. Коли ми побачили це розпорядження, то зрозуміли, що проплата буде.

Тож ми ризикнули і дали “добро” підряднику працювати на вулиці Степовій і встигли виконати роботи ще й на цій вулиці. Тому Історичну (217467 грн), Сергієнка (261840 грн), Піонерську та Комарова (1454925 грн), Степову (1638363 грн), Горького (частково) та Кільцеву (1455566 грн) і сходи в парку ми практично завершили. Єдине, що ми не ризикнули, класти на сходи гранітну плитку. Тому дозволили підряднику замовити плитку і роботи зупинили. Але той об’єм робіт, який був виконаний, нам профінансували. Тому ми розрахувалися за все.

Я дякую і нашому казначейству, і його керівнику Володимиру Бездітному особисто, і керівництву держави, і Кабміну, який очолював Володимир Гройсман, і нинішньому Кабміну Олексія Гончарука, що нас почули і дали ці кошти. А ті, хто не ризикнув і не перереєстрував зобов’язання, у тих кошти були зняті. Ми ж просили, зверталися до Кабміну. Велику роль тут зіграла Асоціація міст України, вони постійно піднімали цю тему на засіданні Кабміну, у пресі. І нас почули.

Придбали малу механізацію для обслуговування парку-пам’ятки на 45563 грн.

Так, це лише половина від початкової суми, але для нашого міста – це такий значний ресурс, який нам багато що допоміг зробити. Бо, дійсно, на порозі створення об’єднаної громади в місті ще дуже багато доріг, які треба відремонтувати. Адже люди хочуть жити в нормальних умовах, ходити по асфальтованих дорогах.

Окрім того, у нас залишилося ще трохи резерву – кошти вивільнилися, бо ми не ризикнули класти плитку. Тому придбали малу механізацію для парку-пам’ятки. Це: мотокосарка, машинка для підстригання трави, повітродувка і бензопилка (загалом – 45563 грн).

Додатковий ресурс

Завдяки тому, що ми отримали ці 5 мільйонів, у нас вивільнився ресурс. Бо ж зникли ризики, що не буде оплати з держбюджету і що доведеться платити власними коштами. Тому за рішенням депутатів на передостанній сесії минулого року ми виділили субвенцію райбюджету на відділ освіти для шкіл – 320 тисяч, на лікарню для придбання комп’ютерів – 130 тисяч. По 80 тисяч для навчальних закладів – це великий ресурс. На школи ці кошти пішли на інтерактивні дошки і по 30 тисяч – на придбання матеріалів. Також школи самі обирали, що кому було потрібніше, нагальніше. Наприклад, ЗОШ №3 розрахувалася за проєкт благоустрою. Підтримали ми і Центр первинної медико-санітарної допомоги, виділивши їм кошти на дві морозильні камери. Крім того, на відділ культури виділили 20 тисяч на придбання обладнання: на проєктор та екран. Для бібліотек – 10 тисяч на книги. Погодьтеся, в кінці року це був непоганий подарунок. Усі кошти, які нам надійшли, освоїли до копійки. Все під нуль витратили для користі громади.

 

https://kagarlyk.city/read/misto/60560/pyat-miljoniv-vid-derzhavi-kagarlik-riziknuv-i-vigrav

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька районна державна адміністрація інформує, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року територіальними службами АТ «Київоблгаз» у період із 30 червня по 31 серпня поточного року заплановано проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів (лист АТ «Київоблгаз» від 25.06.2020р. №121).

Кагарлицька міська рада проводить конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель:

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Проєкт детального плану території для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Свято-Троїцька в місті Кагарлик, Київської області»:

Кагарлицький РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

06.07.2020  з 08:00 до 20:00 по вулиці Героїв Небесної Сотні (міська рада, друкарня, автостанція).

07.07.2020 з 08:00 до 20:00 по вулицях: Чапаєва; Незалежності; Горького.

«Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» пропонує співпрацю щодо реалізації спільного з благодійним фондом «Український Жіночий фонд» проєкту «Родина героя: своїх не лишаємо!»

Білоцерківський національний аграрний університет запрошує вас на навчання:

Закликаємо всіх небайдужих об’єднати зусилля заради всебічної допомоги нашим медикам. 

Кошти можна надіслати на розрахункові рахунки:

UA663226690000026007300998971

Банк – АТ «Ощадбанк»

ТВБВ 10026/0614

Одержувач – КНП КРР «Кагарлицька ЦРЛ»

Код ЄДРПОУ 01994416

Код банку 322669

***

КНП «ЦПМСД Кагарлицької районної ради»

ЄДРПОУ 38085929

РР – UA 123808050000000026003609967

в АТ «Райффайзен банк Аваль», м. Київ,

МФО 380805

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України проводить підготовку до Національного проєкту «Родинна Слава»:

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

У місті введено режим карантину та надзвичайної ситуації через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас без особливих потреб не виходити на вулицю, не відвідувати місця скупчення людей, дотримуватися дистанції між людьми від 1,5 метра.

У зоні ризику на ураження вірусом перебувають особи похилого віку та ті, які мають хронічні захворювання.

Збережіть життя своїм близьким, подбайте про те, щоб ці категорії людей залишалися вдома і були забезпечені всім необхідним.

Зупинити небезпечний вірус зможемо, лише суворо дотримуючись карантинних заходів.

Із 17 березня здійснюється патрулювання на вулицях міста поліцією, з метою недопущення перебування населення району без особливої потреби в громадських місцях. За невиконання карантинних заходів загрожує кримінальна відповідальність та накладається штраф.

Начальник сектору

Салій Євген Григорович, майор внутрішньої служби

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

тел.: 095-856-27-38

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Кагарлицька ДПІ Обухівського управління ГУ ДПС у Київській області запрошує Вас задекларувати доходи, отримані у 2019 році:

У 2019-2020 рр. в Управлінні поліції охорони Київщини проходить конкурс на вакантні посади. Якщо ваш девіз – «Служити та захищати», ЗАПРОШУЄМО ДО ЛАВ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ:

Із 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї:

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КЖЕП пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3459 (81.37 %)
в Кагарлицькому районі
284 (6.68 %)
за межами Кагарличчини в Україні
302 (7.1 %)
за кордоном
206 (4.85 %)
Офіційні сайти