22 вересня 2019 року, неділя, 03:13
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
До відома громади

Шановні громадяни!

На території Кагарлицького району та Ржищівської ОТГ підрозділи ГУ ДСНС України у Київській області проводять нетехнічне обстеження територій, ймовірно забруднених вибухонебезпечними предметами (далі ВНП) часів минулих війн.

Метою нетехнічного обстеження є визначення або підтвердження (уточнення) імовірно небезпечних територій (підтверджено небезпечних) шляхом проведення збору і аналізу даних, історичних довідок, свідчень учасників подій та іншої інформації, отриманих із різних джерел, а також практичного (візуального) обстеження місцевості, без використання технічних засобів із пошуку ВНП.

Основним завданням нетехнічного обстеження є визначення або підтвердження (уточнення) шляхом збору або підтвердження прямих та непрямих ознак (доказів) щодо наявності на території ВНП, масштабів небезпеки цієї території та встановлення кордонів небезпечних ділянок, наскільки це можливо здійснити в безпечний спосіб.

Проведення нетехнічного обстеження розпочинається зі збору непрямих та прямих ознак (доказів) щодо забруднення територій ВНП у межах населених пунктів для вжиття в першочерговому порядку заходів щодо забезпечення безпеки місцевого населення та нормалізації його життєдіяльності.

Основними джерелами інформації для збору непрямих ознак (доказів) щодо імовірності забруднення територій ВНП можуть бути:

- архіви різних рівнів та підпорядкування;

- місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування

- органи військового управління, підрозділів і частин Збройних Сил України та інших військових формувань;

- підприємства, установи та організації незалежно від форм власності, насамперед, що здійснюють утримання, експлуатацію та обслуговування ліній електропередач і зв’язку, транспортних мереж та комунікацій, трубопроводів різного призначення, автомобільних доріг і залізниць;

- агропідприємства і орендатори земель сільськогосподарського та іншого призначення;

- місцеве населення;

- інші офіційні та неофіційні джерела інформації.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією стосовно наявності ВНП на будь-якій території, повідомляйте про за номером 101 або (04573) 5-12-85.

 

Кагарлицький РС ГУ ДСНС України в Київській області

 
архів Опитування
Опитування громадської думки
Я проти проведення масових святкових заходів у місті, адже йде війна.
4 (5.88 %)
Ворог не дочекається, щоб ми тільки сумували. Але до кінця війни під час масових заходів не потрібно салютів, феєрверків, зайвої помпезності.
50 (73.53 %)
У мене інша думка з цього приводу
14 (20.59 %)
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації «Детальний план земельної ділянки по вулиці Столична, 39»:

 

У зв’язку з набуттям права власності громадянами  на земельні ділянки в районі АЗС «Укрнафта» по вул. Столичній для ведення особистого селянського господарства, рекомендуємо орендарям земельних ділянок, які використовують ділянки для ведення городництва, утриматись від подальшого обробітку ділянок до проведення винесення межових знаків у натуру (на місцевість):

"ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК" жителів Кагарлика з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ відбудеться  23 жовтня 2019 року.

Телефонуйте з 14.00 до 15.00 за номером 6-09-81.

Управління Державної казначейської служби України  у Кагарлицькому районі Київської області  повідомляє, що 05.08.2019 набрала постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження  міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)  в Україні»:

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

Офіційні сайти