21 липня 2019 року, неділя, 10:57
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
До відома громади

Шановні громадяни!

На території Кагарлицького району та Ржищівської ОТГ підрозділи ГУ ДСНС України у Київській області проводять нетехнічне обстеження територій, ймовірно забруднених вибухонебезпечними предметами (далі ВНП) часів минулих війн.

Метою нетехнічного обстеження є визначення або підтвердження (уточнення) імовірно небезпечних територій (підтверджено небезпечних) шляхом проведення збору і аналізу даних, історичних довідок, свідчень учасників подій та іншої інформації, отриманих із різних джерел, а також практичного (візуального) обстеження місцевості, без використання технічних засобів із пошуку ВНП.

Основним завданням нетехнічного обстеження є визначення або підтвердження (уточнення) шляхом збору або підтвердження прямих та непрямих ознак (доказів) щодо наявності на території ВНП, масштабів небезпеки цієї території та встановлення кордонів небезпечних ділянок, наскільки це можливо здійснити в безпечний спосіб.

Проведення нетехнічного обстеження розпочинається зі збору непрямих та прямих ознак (доказів) щодо забруднення територій ВНП у межах населених пунктів для вжиття в першочерговому порядку заходів щодо забезпечення безпеки місцевого населення та нормалізації його життєдіяльності.

Основними джерелами інформації для збору непрямих ознак (доказів) щодо імовірності забруднення територій ВНП можуть бути:

- архіви різних рівнів та підпорядкування;

- місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування

- органи військового управління, підрозділів і частин Збройних Сил України та інших військових формувань;

- підприємства, установи та організації незалежно від форм власності, насамперед, що здійснюють утримання, експлуатацію та обслуговування ліній електропередач і зв’язку, транспортних мереж та комунікацій, трубопроводів різного призначення, автомобільних доріг і залізниць;

- агропідприємства і орендатори земель сільськогосподарського та іншого призначення;

- місцеве населення;

- інші офіційні та неофіційні джерела інформації.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією стосовно наявності ВНП на будь-якій території, повідомляйте про за номером 101 або (04573) 5-12-85.

 

Кагарлицький РС ГУ ДСНС України в Київській області

 
архів Анонси подій

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 

телефон приймальні

04573-6-09-81

адреса електронної пошти   kagarlyk_rada@ukr.net

Кагарлицька міська рада оголошує конкурс на право оренди приміщення комунальної власності міста, що перебуває на балансі Кагарлицького КЖЕП: нежитлове приміщення площею 15 м2 (кабінет із коридором та окремим входом), що розташоване за адресою: м.Кагарлик, вул. Незалежності, 12-а:

Із 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти - EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів:

21 липня 2019 року в Україні відбудуться  позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кагарлицької районної державної адміністрації, який розташований за адресою: м.Кагарлик, пл.Незалежності,1, кабінет 308 (3 поверх):

Наша команда сприяє розвитку та інвестує у творчих студентів, які цікавляться наукою, інноваціями та новими технологіями.

Головний приз – грант (стипендія) на сплату навчання в будь-якому ВНЗ. Участь у програмі абсолютно безкоштовна.

Посилання на умови участі у програмі: https://jelvix.com/blog/scholarship-program

Кінцевий термін подання – 31 липня 2019 року.

Запитання та роботи висилати на пошту: scholarship@jelvix.com

У разі необхідності отримання публічної інформації, що перебуває в розпорядженні Кагарлицької місцевої прокуратури, громадяни можуть надсилати свої запити на електронну адресу kagarlyk@kobl.gp.gov.ua, поштовим зв’язком, за телефоном (04573)5-13-43 або подати особисто на прийомі в Кагарлицькій місцевій прокуратурі.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника КЖЕП  за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація КЖЕП

Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє,  що в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно взято на облік безхазяйне нерухоме майно по вул. Тюленіна, 30, м.Кагарлик, Київської обл., в складі: будівля насосної станції, водонапірна башня - №1, свердловина - №2.: 

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної  реабілітації для осіб з інвалідністю»: 

07352, урочище «Туровча лісова» - 2,

с. Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл.

Телефони: (04596) 4-00-10, 4-00-11

068-354-01-35, 095-531-93-86

e-mail: vcpri@ukr.net

http://www.vcpri.com.ua

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
3295 (81.16 %)
в Кагарлицькому районі
278 (6.85 %)
за межами Кагарличчини в Україні
287 (7.07 %)
за кордоном
200 (4.93 %)
Офіційні сайти