27 травня 2018 року, неділя, 18:18
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Офіс впровадження реформи децентралізації у Київському регіональному відділенні Асоціації міст України інформує:

Дев'ять ОТГ Київської області у 2018 році отримають 25,3 млн. гривень інфраструктурної субвенції

Коментар регіонального консультанта з бюджетних питань Офісу впровадження децентралізаційної реформи Київського РВ АМУ - Тетяни Овчаренко ( Tatyana Ovcharenko) - по субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ 2018 році.

4 квітня Кабінет Міністрів України затвердив розподіл обсягу субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.

1,9 млрд грн субвенції розподіляються між 665 об’єднаними громадами, що були створені у 2015-2017 роках, пропорційно до площі території та кількості сільського населення ОТГ з рівною вагою обох цих показників.

Дев'ять ОТГ Київської області у 2018 році отримають 25,3 млн. гривень.

Також рішенням Уряду вдосконалений Порядок та умови надання субвенції.Тепер об'єднані громади мають два місяці, щоб подати до Мінрегіону проектні заявки на всю суму субвенції, що отримає відповідна ОТГ. Тобто, на реалізацію проектів у громад залишається півроку і вони матимуть можливість провести будівельні та ремонтні роботи за кошти субвенції влітку і восени, а не в грудні, як було раніше.

Новий порядок дозволить уникнути ситуацій, коли громади спочатку зволікали з подачею проектів, а потім не мали часу на їх реалізацію. Як наслідок, невикористані кошти поверталися до державного бюджету.

Кошти субвенції у 2018 році можуть спрямовуватися на капітальний ремонт об’єктів комунальної інфраструктури, а також на капітальний, а не поточний, ремонт вулиць і доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення.

Слід зазначити, що зміни до Порядку та розподіл коштів субвенції раніше було погоджено Асоціацією міст України, яка у процесі роботи над проектом змін надавала свої зауваження та пропозиції, і їх було враховано.

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-rozpod -  Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році.

 

* * *

 
архів Опитування
Шановний відвідувачу, Ви завітали на наш сайт, перебуваючи:
в м. КАГАРЛИКУ
2699 (81.44 %)
в Кагарлицькому районі
246 (7.42 %)
за межами Кагарличчини в Україні
211 (6.37 %)
за кордоном
158 (4.77 %)
архів Анонси подій

Обласна комісія  з питань надання фінансової підтримки прийняла рішення розпочати приймання заявок від  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів:

Кагарлицький РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє про  аварійно-профілактичні відключення електрики: 

  • 01.06.2018 р. з 08.00  по 17.00 по вулиці Столична;

До уваги студентів із м.Кагарлика, що навчаються у вищих навчальних закладах України очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна:

Пропонуємо посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата:

Публікуємо НАКАЗ військового комісара Кагарлицького районного військового комісаріату від 12.03.2018  №32 "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

у квітні-травні 2018 року"

 

З метою належного виконання механізму використання коштів, передбачених за програмою «Державна підтримка галузі тваринництва» та для збереження і нарощування поголів’я худоби в господарствах населення доводимо до вашого відома таку інформацію:

Публікуємо РІШЕННЯ Кагарлицької міської ради від  01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII   Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час:

У черговий раз звертаючись до населення, правоохоронці попереджають про небезпеку та наводять найхарактерніші приклади дій сучасних шахраїв:

До уваги землекористувачів!

Публікуємо рішення Кагарлицької міської ради від 07 грудня 2017 року № 328-02-ХХХІV-VІІ

           Передплата на газету «РІДНЕ МІСТО»

триває!

Газета «РІДНЕ МІСТО» – найдешевша за ціною передплати, але найдорожча серцю кожного кагарличанина-патріота!

Індекс газети:91705.

e-mail: r_misto@ukr.net

   Збройними Силами України розшукуються військовослужбовці військової служби за контрактом: 

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які знаходяться за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс». 

09201, Київська обл., м.Кагарлик, вул. Героїв Небесної Сотні, 1

Офіційні сайти